| Autorius | Žinutė |
2026-06-23 10:50 #884302
1
|
|
|
grf_montekristas [2026-06-22 20:41]: USA bananų respublika? kiek pamenu, JAV valdo didžiausias žinomas valstybines Bitcoinų atsargas. be to, ten jau prekiaujami spot ETF, investuoja didžiausi pasaulio fondai, o kai kurios valstijos net svarsto BTC rezervus. keistai gaunasi. jei BTC skirtas tik bananų respublikoms, tai kodėl jį kaupia didžiausia pasaulio ekonomika, o ne vien Salvadoras? O ko JAV nevaldo? Ten ir narkotikų mastai vieni didžiausių tarp išsivysčiusių šalių, ir ginklų, ir kalinių, ir benamių, ir nutukusių žmonių. So? More money makes more of who you are.
|
|
|
|
2026-06-24 12:58 #884415 |
|
Nevaldo niekas ten JAV jokiu valstybiniu BTC rezervu nes tokiu paprasciausiai nera. Viskas ka jie ten valdo yra 30trln bondus ir visokie BTC niekam ten nerupi. Vien palukanos sudaro daugiau nei pats BTC. Naivu yra galvoti kad bent kazkam US vyriausybiniam lygyje rupi BTC.
Ten atskiri nariai paspekuliuoja kartais tai paleidzia kokia nors crypto anti, atseit vyriausybe yra pro-crypto, kai realiai visiems pofick |
|
| 2026-06-25 17:04 #884512 | |
|
oho , naujos žemumos
kaži kaip strategy akcijos ? |
|
2026-06-25 17:20 #884519
1
|
|
|
Algirdas777 [2026-06-21 10:56]: BTC krenta ZEC daro ka nori . ZEC pakeis BTC ilguoju laikotarpiu . Winkolvosai senai ant to eina - sieks užvaldyti 5 % visu ZEC , o supirks juos parduodami BTC ta pati daro ir ju draugai iš wallstreeto Kodel pasirinkes ZEC, o ne XMR ? |
|
2026-06-25 17:25 #884520
1
|
|
|
Algirdas777 [2026-06-25 17:04]: oho , naujos žemumos kaži kaip strategy akcijos ? grafkė su Sayloru jau ieško bug'o More money makes more of who you are.
|
|
| 2026-06-25 17:45 #884524 | |
|
past [2026-06-25 17:20]: Algirdas777 [2026-06-21 10:56]: BTC krenta ZEC daro ka nori . ZEC pakeis BTC ilguoju laikotarpiu . Winkolvosai senai ant to eina - sieks užvaldyti 5 % visu ZEC , o supirks juos parduodami BTC ta pati daro ir ju draugai iš wallstreeto Kodel pasirinkes ZEC, o ne XMR ? Todel kad turi 2 variantus , gali skaidriai siusti ir gauti pinigus , ir gali anonimiškai siūsti ir gauti . Manau tai leis išlikt didžiosiose biržose . O ir šeip ten stiprių matematiku šaika viska kuria , tai manau jie toli eis . + Ten broliai winkolwosai i ta projekta nusitaikė . Jie mato ZEC potenciala ir kaupia ZEC . o man nieko daugiau ir nereikia . Nes aš noriu kuo daugiau X iksu . |
|
|
2026-06-25 17:46 #884525 |
|
aš asmeniškai turbūt verkčiau, jei BTC projektas žlugtų arba nueitų į dugną ir daugiau niekada nebeatsigautų. gal ne tiesiogiai, bet viduje tikrai būtų skaudu dėl visų tų vilčių, kurias jis man padovanojo.
laisvę nuo sistemos. laisvę nuo bankų ir valdžių. laisvę nuo pinigų nuvertinimo. laisvę rinktis ir pačiam būti savo turto šeimininku. Bitcoinas man buvo ir tebėra vienas geriausių projektų, kokius žmonija yra sukūrusi. ne todėl, kad jo kaina kyla, o todėl, kad jis pasiūlė alternatyvą tam, kas dešimtmečius atrodė nepajudinama. susitiksim 2033. 🚀₿🙂 |
|
2026-06-25 19:21 #884537
1
|
|
|
Algirdas777 [2026-06-25 17:45]: past [2026-06-25 17:20]: Algirdas777 [2026-06-21 10:56]: BTC krenta ZEC daro ka nori . ZEC pakeis BTC ilguoju laikotarpiu . Winkolvosai senai ant to eina - sieks užvaldyti 5 % visu ZEC , o supirks juos parduodami BTC ta pati daro ir ju draugai iš wallstreeto Kodel pasirinkes ZEC, o ne XMR ? Todel kad turi 2 variantus , gali skaidriai siusti ir gauti pinigus , ir gali anonimiškai siūsti ir gauti . Manau tai leis išlikt didžiosiose biržose . O ir šeip ten stiprių matematiku šaika viska kuria , tai manau jie toli eis . + Ten broliai winkolwosai i ta projekta nusitaikė . Jie mato ZEC potenciala ir kaupia ZEC . o man nieko daugiau ir nereikia . Nes aš noriu kuo daugiau X iksu . " stiprių matematiku šaika"- AI atsirado tam kompensuoti, tad "šaikos"- ne rimta. "broliai winkolwosai" wall street wolfs- nerimta, nes patys didžiausi rinkos manipuliatoriai. Neseniai kilusi problema su anonimiškais papildomais, niekam nežinomais ZEC tokenu kiekiais. Kažkaip neįtikinai su ZEK pries XMR. |
|
| 2026-06-25 19:22 #884539 | |
|
grf_montekristas [2026-06-25 17:46]: aš asmeniškai turbūt verkčiau, jei BTC projektas žlugtų arba nueitų į dugną ir daugiau niekada nebeatsigautų. gal ne tiesiogiai, bet viduje tikrai būtų skaudu dėl visų tų vilčių, kurias jis man padovanojo. laisvę nuo sistemos. laisvę nuo bankų ir valdžių. laisvę nuo pinigų nuvertinimo. laisvę rinktis ir pačiam būti savo turto šeimininku. Bitcoinas man buvo ir tebėra vienas geriausių projektų, kokius žmonija yra sukūrusi. ne todėl, kad jo kaina kyla, o todėl, kad jis pasiūlė alternatyvą tam, kas dešimtmečius atrodė nepajudinama. susitiksim 2033. 🚀₿🙂 Koks skirtumas tau kris ar kils. Sakei ne karta, kad tu kaip seiliorius neiekada neparduosi. Ar jau kaip seiliorius keisti plokstele pradejai, del pardavimo, melageli? |
|
| 2026-06-25 19:44 #884540 | |
|
past [2026-06-25 19:21]: Algirdas777 [2026-06-25 17:45]: past [2026-06-25 17:20]: Algirdas777 [2026-06-21 10:56]: BTC krenta ZEC daro ka nori . ZEC pakeis BTC ilguoju laikotarpiu . Winkolvosai senai ant to eina - sieks užvaldyti 5 % visu ZEC , o supirks juos parduodami BTC ta pati daro ir ju draugai iš wallstreeto Kodel pasirinkes ZEC, o ne XMR ? Todel kad turi 2 variantus , gali skaidriai siusti ir gauti pinigus , ir gali anonimiškai siūsti ir gauti . Manau tai leis išlikt didžiosiose biržose . O ir šeip ten stiprių matematiku šaika viska kuria , tai manau jie toli eis . + Ten broliai winkolwosai i ta projekta nusitaikė . Jie mato ZEC potenciala ir kaupia ZEC . o man nieko daugiau ir nereikia . Nes aš noriu kuo daugiau X iksu . " stiprių matematiku šaika"- AI atsirado tam kompensuoti, tad "šaikos"- ne rimta. "broliai winkolwosai" wall street wolfs- nerimta, nes patys didžiausi rinkos manipuliatoriai. Neseniai kilusi problema su anonimiškais papildomais, niekam nežinomais ZEC tokenu kiekiais. Kažkaip neįtikinai su ZEK pries XMR. aš neketinu taves - kazkodel itikineti ,man to nereikia , aš tiesiog užsidirbsiu ir tiek . Gali tu pirkti ar laikyti savo xmr - man vienodai . Aš perku ivairius projektu kai jie dugne , ir laukiu iksu. ant xmr aš nematau katalizatoriaus kas ji galėtu branginti . wlalstreto vilkai apie ji nekalba . Tad jis man neidomus . |
|
|
2026-06-25 19:56 #884541 |
|
past [2026-06-25 19:22]: Koks skirtumas tau kris ar kils. Sakei ne karta, kad tu kaip seiliorius neiekada neparduosi. Ar jau kaip seiliorius keisti plokstele pradejai, del pardavimo, melageli? tame ir skirtumas, kad su btc nelabai kam pameluosi. jei grynuosius dar gali slėpti po čiužiniu, rūsyje ar pas uošvienę spintoje, tai su šituo numeriu taip nepraeis. grafo adresai vieši, abu stovi. kas nori, gali kiekvieną dieną nueiti ir pasižiūrėti – kas įėjo, kas išėjo, kas parduota, o kas neparduota. todėl nereikia nei mano žodžiais tikėti, nei spėlioti. blockchain'as viską parodo geriau nei bet kokie pažadai forume. |
|
|
|
2026-06-25 21:48 #884552 |
|
panasu kad marketas yra labai sunerimes del Sailoro kontoros mokumo. As gan nesunkiai izvelgiu galimybe waterfall colapse ant MSTR ir aisku BTC bus sekantis jei jis tures likviduot savo holdingus.
Stretch turejo but low risk bondas pagal Sailora kurio verte beveik nekinta. O kai marketas selina kazkokios tai entity bondus, tai aiskint nereikia ka tai reiskia. |
|
|
|
2026-06-25 21:55 #884556 |
|
grf_montekristas [2026-06-25 17:46]: laisvę nuo sistemos. laisvę nuo bankų ir valdžių. laisvę nuo pinigų nuvertinimo. laisvę rinktis ir pačiam būti savo turto šeimininku. Jeigu nebutu pavirtes spekuliaciniu asetu, tai visi tie tikslai butu pavyke. Visos sitos narative nevekia kai kaina turi dideli kintamuma. Ziurek kad ir i Auksa-jis yra stabilumo garantas, bet jo nominali verte vistiek gan nemazai svyruoja, del tos priezasties 99% money manageriu ir aplamai populiacijos renkasi government bondus, kurie svyruoja maziau nei Auksas, net pridejus palukanas. Zodis Stabilumas tai butent ta ir reprezentuoja-sunkiai pajudinamas. . O btc gali tampyt kaip guma, del to niekam jis neidomus kaip stabilumo uzuoveja. Ir niekada nebus. |
|
| 2026-06-25 23:37 #884586 | |
|
Algirdas777 [2026-06-25 19:44]: past [2026-06-25 19:21]: Algirdas777 [2026-06-25 17:45]: past [2026-06-25 17:20]: Algirdas777 [2026-06-21 10:56]: BTC krenta ZEC daro ka nori . ZEC pakeis BTC ilguoju laikotarpiu . Winkolvosai senai ant to eina - sieks užvaldyti 5 % visu ZEC , o supirks juos parduodami BTC ta pati daro ir ju draugai iš wallstreeto Kodel pasirinkes ZEC, o ne XMR ? Todel kad turi 2 variantus , gali skaidriai siusti ir gauti pinigus , ir gali anonimiškai siūsti ir gauti . Manau tai leis išlikt didžiosiose biržose . O ir šeip ten stiprių matematiku šaika viska kuria , tai manau jie toli eis . + Ten broliai winkolwosai i ta projekta nusitaikė . Jie mato ZEC potenciala ir kaupia ZEC . o man nieko daugiau ir nereikia . Nes aš noriu kuo daugiau X iksu . " stiprių matematiku šaika"- AI atsirado tam kompensuoti, tad "šaikos"- ne rimta. "broliai winkolwosai" wall street wolfs- nerimta, nes patys didžiausi rinkos manipuliatoriai. Neseniai kilusi problema su anonimiškais papildomais, niekam nežinomais ZEC tokenu kiekiais. Kažkaip neįtikinai su ZEK pries XMR. aš neketinu taves - kazkodel itikineti ,man to nereikia , aš tiesiog užsidirbsiu ir tiek . Gali tu pirkti ar laikyti savo xmr - man vienodai . Aš perku ivairius projektu kai jie dugne , ir laukiu iksu. ant xmr aš nematau katalizatoriaus kas ji galėtu branginti . wlalstreto vilkai apie ji nekalba . Tad jis man neidomus . Ne mano xmr ir prie kripto nesu prisilietes. Tiesiog buvo idomi tavo nuomone, lyginant sitas dvi crypto. |
|
2026-06-25 23:42 #884588
1
|
|
|
grf_montekristas [2026-06-25 19:56]: past [2026-06-25 19:22]: Koks skirtumas tau kris ar kils. Sakei ne karta, kad tu kaip seiliorius neiekada neparduosi. Ar jau kaip seiliorius keisti plokstele pradejai, del pardavimo, melageli? tame ir skirtumas, kad su btc nelabai kam pameluosi. jei grynuosius dar gali slėpti po čiužiniu, rūsyje ar pas uošvienę spintoje, tai su šituo numeriu taip nepraeis. grafo adresai vieši, abu stovi. kas nori, gali kiekvieną dieną nueiti ir pasižiūrėti – kas įėjo, kas išėjo, kas parduota, o kas neparduota. todėl nereikia nei mano žodžiais tikėti, nei spėlioti. blockchain'as viską parodo geriau nei bet kokie pažadai forume. Visai nusokai is temos. Kalba nejo apie tavo adresatus ar btc melus. Tiesiog nelogiskas tavo stradalinimas nuolatinis sitam forume apie btc, proteguojant ji, nors prisipirkes esi satoshiu, kuriu niekada neparduosi-kaip pats sakei. Tai tiesiog turi ir turek. Ko tu steni apie ta btc vis tusciai? Nieko nepasakai naujo, tiesiog kartoji btc TECHNOLODJIA ir nieko daugiau. Matosi sejis metuose esi, bet svaigsti kaip mazvaikis. Rasau, nes erzini, kai uzkimšai šlamto postais tusciai sita chata. |
|
| 2026-06-26 10:12 #884599 | |
|
Bet viskas turbūt bus gerai.
More money makes more of who you are.
|
|
| 2026-06-26 10:37 #884602 | |
|
grf_montekristas [2026-06-25 17:46]: aš asmeniškai turbūt verkčiau, jei BTC projektas žlugtų arba nueitų į dugną ir daugiau niekada nebeatsigautų. gal ne tiesiogiai, bet viduje tikrai būtų skaudu dėl visų tų vilčių, kurias jis man padovanojo. laisvę nuo sistemos. laisvę nuo bankų ir valdžių. laisvę nuo pinigų nuvertinimo. laisvę rinktis ir pačiam būti savo turto šeimininku. Bitcoinas man buvo ir tebėra vienas geriausių projektų, kokius žmonija yra sukūrusi. ne todėl, kad jo kaina kyla, o todėl, kad jis pasiūlė alternatyvą tam, kas dešimtmečius atrodė nepajudinama. susitiksim 2033. 🚀₿🙂 Nėra ko verkti, nes pati koncepcija jau įsitvirtina. Esmė yra ne Bitcoin, o Blockchain. Blokų grandinė yra pats svarbiausias revoliucinis laimėjimas, kuris sulauks dar ne vieno paispriešinimo. Pavyzdžiui, blockchain pritaikymu galima laikyti tai, kad dbar VMI Pati gali nurašinėti skolas už KET pažeidimus. Nors dar taip neseniai, šią funkciją brangiai vykdė mūsų visų išlaikytiniai antstoliai. Bet sakau, blockchain labai lėtai skinasi kelią, nes bus daug interesų grupių, kurios nenorės tų fintech naujovių. Man nėra suprantama visai, kam iš viso riekalingas antstolis ar notaras mūsų amžiuje. Kodėl turiu mokėti kosminius atlygis notarui, kad jis patvirtina NT saNDorį, kai realiai per blokų grandinę gali žymiai paprasčiau pakeisti įraša RC. Kam stoti i juru laivyna, jeigu gali buti piratu.
|
|
| 2026-06-26 10:46 #884603 | |
|
Makiavelis [2026-06-26 10:37]: grf_montekristas [2026-06-25 17:46]: aš asmeniškai turbūt verkčiau, jei BTC projektas žlugtų arba nueitų į dugną ir daugiau niekada nebeatsigautų. gal ne tiesiogiai, bet viduje tikrai būtų skaudu dėl visų tų vilčių, kurias jis man padovanojo. laisvę nuo sistemos. laisvę nuo bankų ir valdžių. laisvę nuo pinigų nuvertinimo. laisvę rinktis ir pačiam būti savo turto šeimininku. Bitcoinas man buvo ir tebėra vienas geriausių projektų, kokius žmonija yra sukūrusi. ne todėl, kad jo kaina kyla, o todėl, kad jis pasiūlė alternatyvą tam, kas dešimtmečius atrodė nepajudinama. susitiksim 2033. 🚀₿🙂 Nėra ko verkti, nes pati koncepcija jau įsitvirtina. Esmė yra ne Bitcoin, o Blockchain. Blokų grandinė yra pats svarbiausias revoliucinis laimėjimas, kuris sulauks dar ne vieno paispriešinimo. Pavyzdžiui, blockchain pritaikymu galima laikyti tai, kad dbar VMI Pati gali nurašinėti skolas už KET pažeidimus. Nors dar taip neseniai, šią funkciją brangiai vykdė mūsų visų išlaikytiniai antstoliai. Bet sakau, blockchain labai lėtai skinasi kelią, nes bus daug interesų grupių, kurios nenorės tų fintech naujovių. Man nėra suprantama visai, kam iš viso riekalingas antstolis ar notaras mūsų amžiuje. Kodėl turiu mokėti kosminius atlygis notarui, kad jis patvirtina NT saNDorį, kai realiai per blokų grandinę gali žymiai paprasčiau pakeisti įraša RC. Tai tik laiko klausimas , išmanieji kontraktai 2-3 sluoksniu tkrai pakeis su laikų daug ką . Tai bus manau per 5-10 metų . |
|
|
|
2026-06-26 19:24 #884660 |
|
Beveik niekada nepasitvirtina, bet gal šį kartą,.. žodžiu eilinis fraktalas
Dugnas būtų 53k, 2028 top - 135k |
|
|
|
Vakar 09:55 #884693 |
|
Kaip tik tokio varianto ir laukiu. Jei Sailoro kontora nenuvarys visos crypto rinkos zemiau plintuso tai posukio taskas jau visai cia pat kelionei link ATH.
Yra koreliacija siokia tokia su Auksu kuris irgi tiketinai ant pozukio tasko. Abu, tiek Auksas tiek BTC reaguoja i tiketinas likvidumo injekcijas, is cia ir bangu strukturos, kurios pointina i bull case abiejuose. Jei BTC uzsidarytu sekancia savaite virs 66K, tai sakyciau bottom is in. |
|


1 


