| Autorius | Žinutė |
| Vakar 07:54 #884679 | |
|
Kuo toliau , tuo labiau man atrodo, kad ne tik Jermakas, bet ir Zelenskis yra rusų agentas. Nors greičiau jis yra tiesiog napoleono kompleso kamuojamas debilas. Video užtenka pažiūrėti pirmas dešimt minučių, ir protingam žmogui viskas turėtu būti aiškiu. Zelenksis daro viską, kad tik europoje būsimuose rinkimuose laimėtu antiukrainietiškos partijos, ir kad ukrianiečių vietiniai rinkėjai neapkęstu.
Kažkada bandžiau plokščiažemininkui įrodyti ,kad žemė apvali. Tai jis elgėsi panašiai. Jis sakė , nereikia man jokių tavo faktų (kievpost duomenų, video ir t.t.) aš ir taip viską žinau. Kerkudu ir co analogiški. Čia yra diagnozė. Medicininė. p.s. Zelenskis atviru tekstu deklaruoja "Po manęs nors ir tvanas" . Ukraina naikinama fiziškai ir politiškai. Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| Vakar 08:00 #884680 | |
|
Kadangi matau labai vargstate pritempinėdami savo korupcijos suvokimą ukrainiečiams, tai šį bei tą parašysiu. Korupcijos suvokimas absoliučiai didžiaja dalimi yra kultūrinis reiškinys, jam pasikeisti reikia laiko. O karas nelaukia. Todėl Jermakas darė tai, ko Zelenskis dėl savo pareigų negalėjo apsimti daryti.
|
|
| Vakar 08:04 #884681 | |
|
Beje Zelenksis iš JT tribūnos apkaltino savo geriausią sąjungininkę Lenkiją, kad lenkai remia Rusiją. Vien todėl,kad lenkai sutabdė ukainietiškų grūdų kontrobandą. Zelia pasibaisėjo,kad lenkai nebeleido ukrainiečiams vogti. Vagių karalius pasipiktino lenkų policininkais ir tą pasipiktinimą išreiškė JT tribūnoje. Nejau popai tau iki šiol neaišku, kad Zelia labiausiai rūpinasi savo otkatais, ir savo gauja , o ne Ukraina. Putino analogas .
Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| Vakar 08:10 #884682 | |
|
popas pasirodo plokščiažemininkas. Arba islamistas, arba bet koks kitas tikintysis . Yra įstatymai ir yra nusikaltėliai. Koks mentalitetas ? Zelia ateidamas į valdžią žadėjo kovoti su korupcija.
Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| Vakar 08:20 #884683 | |
|
Markos šeima Filipinuose , klasikinis atvejas. Zelenskio klanas juos stipriai aplenks. Tikėkimės ,kad atsiras ir UA korupcijos muziejus apie Zelios valdymą. Bet visas bus po to. Nuo garbinimo iki neapykantos. Istorija kartojasi ir kartojasi ir kartojasi. O žioplius toliau napiorstnikai apgaudinėja.
Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| Vakar 08:49 #884684 | |
|
Ir viskas tik tam, kad aferistą Zelenskį nuimti. Primesk, kiek pastangų tam dedama. Pvz. Ateis Zalužnas, pyst ir sudoros korupciją? Jam lygiai taip pat teks veikti toje pačioje kultūrinėje terpėje, kurioje veikia Zelenskis išeinant iš tų pačių sąlygų.
|
|
| Vakar 08:53 #884685 | |
|
ThePope [2026-06-27 08:49]: Ir viskas tik tam, kad aferistą Zelenskį nuimti. Primesk, kiek pastangų tam dedama. Viskas tai kas ? Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| Vakar 08:54 #884686 | |
|
"Viskas tai kas ?"
Pompa. Perdimas į vandenį ir t.t. Žodžiu, infooperacijos. |
|
| Vakar 09:07 #884687 | |
|
ThePope [2026-06-27 08:54]: "Viskas tai kas ?" Pompa. Perdimas į vandenį ir t.t. Žodžiu, infooperacijos. Mindičius pvz. ? Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| Vakar 09:10 #884688 | |
|
Panašios infooperacijos vyksta prieš Putiną . Identiškos. Ir putinofilių reakcija analogiška kaip popo.
Panašios infooperacijos vyksta prieš Trampą. KAd tik nuimti ,neleidžia dirbti kaip ir Zelenskiui. Šventa trijulė nepakaltinama. Putinas Trampas ir Zelenskis. Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| Vakar 09:17 #884689 | |
|
Čia yra pavyzdys perdimo į vandenį . Labai geras . Iš LRT bažnyčios.
Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| Vakar 09:19 #884690 | |
|
Prieš putiną 'infooperacijas' vykdo pats putinas, griežtai kontroliuojamuose ir dozuojamose rėmuose, taip sukonstruotas režimas.
JAV infooperacijos vykdomos ne prieš Trumpą, bet prieš demokratinę valdymo sistemą, vykdoma ardomoji veikla, remiamos ir skaldomos abi pusės, aštrinamos priešpriešos. Visą tai žinote žodeliu poliarizacija. Trumpas dėl savo ignorantiškumo ir narciziškumo viso labo puikus įnagis. Beje, baika tame, rusai bebandydami suskaldyti amerikietišką geldą bus susiskaldę savo. Čia apie lazdos du galus. |
|
| Vakar 09:20 #884691 | |
|
blusa [2026-06-27 09:17]: Čia yra pavyzdys perdimo į vandenį . Labai geras . Iš LRT bažnyčios. Gal galima nuorodą į tą statistika (tiesioginę iš ten buddesvwerpolicai)? Randu tokią info (kuri visiškai neatitinka tos rašliavos ir printscrino apie 150k prievartavimų iš lietuviškų nacionalsocialistų tinklalapio). https://www.infomigrants.net/en/post/68688/germany-temporary-migrants-account-for-88-of-suspects https://www.bka.de/DE/AktuelleInformationen/StatistikenLagebilder/PolizeilicheKriminalstatistik/PKS2025/Polizeiliche_Kriminalstatistik_2025/Polizeiliche_Kriminalstatistik_2025_node.html Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
Vakar 10:41 #884696
1
|
|
|
youngcat [2026-06-26 22:29]: ..... kergudu [2026-06-27 00:19]: o ukrainieciai irgi visi prie Zelenski Nu ne visi, tik 90 proc situo klausimu. 90% of Ukrainians Want History Disputes With Poland Kept Out of Politics – KIIS Poll https://www.kyivpost.com/post/78857 --- ..... apklausos rezultatuose parašyta , kad 90% už nepolitizuotą bendrą sprendimą , 1% ukrainiečių mano, kad ukraina turi priimti lenkijos požiūri ir 4% ukrainiečių mano, kad lenkija turi priimti ukrainos požiūrį 5% neturi nuomonės. ten nėra nieko apie požiūrį į zelenskį tuo klausimu . bet , kadangi mažiausiai manančių, kad ukraina turi "nusileisti" , tai ir požiūris bus teigiamas. toje pačioje apklausoje yra trečias klausimas , kur galima pažiūrėti kaip kinta požiūris į upa ... pripaišyti, kad zelenskis "politizavo" klausimą ir todėl 90% prieš .... nu, nu . tuo labiau, kad politizavo navrodckis |
|
| Vakar 12:04 #884704 | |
|
artas71 [2026-06-27 09:20]: blusa [2026-06-27 09:17]: Čia yra pavyzdys perdimo į vandenį . Labai geras . Iš LRT bažnyčios. Gal galima nuorodą į tą statistika (tiesioginę iš ten buddesvwerpolicai)? Randu tokią info (kuri visiškai neatitinka tos rašliavos ir printscrino apie 150k prievartavimų iš lietuviškų nacionalsocialistų tinklalapio). https://www.infomigrants.net/en/post/68688/germany-temporary-migrants-account-for-88-of-suspects https://www.bka.de/DE/AktuelleInformationen/StatistikenLagebilder/PolizeilicheKriminalstatistik/PKS2025/Polizeiliche_Kriminalstatistik_2025/Polizeiliche_Kriminalstatistik_2025_node.html Pirmas žmogus, kuris kritiškai įvertino mano pateiktą informaciją ir ją analzuoja. O ne pilsto iš tuščio į kiaurą apie vatinius naratyvus . Be jokios abejonės informacija ,kuria pateikė LRT ir komentaras po apačia yra iš piršto laužti. Visų pirma , bet koks buitinis konfliktas su negru ar musulmonu gali būti traktuojamas kaip rasistinis ar antislamiškas. Ir tai bus tiesiog vienos pusės versija. Antra vertus niekur nėra jokios statistikos pagal tikėjimą kas daro nusikaltimus. TA pati ChatGpt tau duos bendrą nusikaltimų skaičių ir išžaginimų. TAčiau kai paklausiau, kiek procentais tai padarė vok. piliečiai ir užsieniečiai , tai atsirado atsakymas, kad 61/38 proc. Nors oficialiai vokietija ir net tokių duomenų neteikia. Pagal statistiką akivaizdu,kad imigrantai padaro kelis kartus daugiau nusikaltimų nei vokiečiai . Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| Vakar 14:10 #884708 | |
|
blusa [2026-06-27 12:04]: ...... Pagal statistiką akivaizdu,kad imigrantai padaro kelis kartus daugiau nusikaltimų nei vokiečiai . Migrantus dar reikėtų segmentuoti: - toje pačioje (bet detalesnėje) ataskaitoje ukrainiečiai emigrantai padaro 100k gyventojų per registruotą nusikaltimą mažiau nei patys vokiečiai. Paaiškinimas pakankamai paprastas: ukrainiečių imigrantus 75% sudaro moterys, vaikai ir asmenys, vyresni nei 60 metų. O 60-65% nusikaltimų (visose grupėse panašus rodiklis) daro asmenys vyrai, tarp 16 iki 40 metų. Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
| Vakar 15:44 #884712 | |
|
tai buvau cia anksciau ir danu statistika imetes, lietuviai nusikaltimu daro procentaliai maziau uz pacius danus, vietinius, daugiausiai afganai ir sirai
|
|
|
|
Vakar 15:54 #884713 |
|
kergudu [2026-06-27 15:44]: tai buvau cia anksciau ir danu statistika imetes, lietuviai nusikaltimu daro procentaliai maziau uz pacius danus, vietinius, daugiausiai afganai ir sirai Invaziniai Sasnofskio barščiai siautėja visur, kur tik nutupia, o koncervai masiškai prisikvietė tokių lyg Vilnius būtų koks Bangladešas 1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
| Vakar 17:47 #884721 | |
|
Petras Kurmelis [2026-06-27 15:54]: 2024 m. kai dar valde koncervai musulmonu buvo 0.1%Invaziniai Sasnofskio barščiai siautėja visur, kur tik nutupia, o koncervai masiškai prisikvietė tokių lyg Vilnius būtų koks Bangladešas https://www.vle.lt/straipsnis/vilnius-1/ |
|
| Vakar 18:34 #884722 | |
|
Dėl ruzkių karo priplūdo imigrantai ir tarakono hibridinių atakų.
„Kaip mes galime apsieiti be Tarybų Sąjungos? Tam kuris tai padarys, aš Nobelio premiją duosiu.“ (dienraštis „Lietuvos rytas“)
|
|



