| Autorius | Žinutė |
| 2026-06-22 09:20 #884176 | |
|
KAtukai tavo baimės išsipildys, jei Zelia užpuls Baltarusiją ,tai pats laikas bus bėgti iš namų. Nes ukr dronai skraidys kiaurai sienas, o ru prigrūs papildomų pajėgų . Lietuvoje taps aiškiai nesaugiau.
Beliko tikėtis, kad klouno iš UA ultimatumai bus tokie pat kaip kito klouno iš JAV. Nieko nereiškiantys. Beje dėl Lenkijos. Man kilo mintis, kad tokiu būdu Zelia bando sugražinti ukrainiečius iš Lenkijos namo kariauti. Nes lenkai ne juokais supyko. Visai tikėtina, kad ukrainiečiai neteks ne tik pašalpų ( beje galėtu gražinti kartu su medaliais) , bet ir darbų. Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| 2026-06-22 10:35 #884194 | |
|
Jei tas žmogus su kiaušiniais yra 'Zelia', tai jau nepatinka... o dar ir protingas. vaje vajė. bugaga teisus. kas dėl Navrockio tai didelis norėtojas, bet mažas galėtojas, beveik kaip Trump.
|
|
| 2026-06-22 11:10 #884206 | |
|
youngcat [2026-06-22 07:07]: bugaga [2026-06-22 07:17]: visa ši istorija tai trečias rimtas mėginimas pakeisti zelenskį. Oi nee, hipoteze visiskai nepagrista. Vakarieciai jau issiaiskino ir suprato, jog ukrainieciams amzinas valdovas tinkamiausias variantas pagal ju mentaliteta. čia ne hipotezė. veiksmo pradžia jav administracijoje. o su "amžinu" vadovu visiškai pro šalį. ukraina tai tokia šalis, kuri užima paskutines vietas pasaulyje, kuriose įmanomas toks vadovas. šiandien jo reitingas apie 60 , todėl, kad karas , trečią dieną po karo jo reitingas bus 23. visa tai apsprendžia horizontalių visuomenės ryšių sistema. tai dar vadinama pilietiška visuomenė. |
|
| 2026-06-22 13:16 #884231 | |
|
ThePope [2026-06-22 10:35]: Jei tas žmogus su kiaušiniais yra 'Zelia', tai jau nepatinka... o dar ir protingas. vaje vajė. bugaga teisus. kas dėl Navrockio tai didelis norėtojas, bet mažas galėtojas, beveik kaip Trump. Aha, čia panašiai kaip popui nepatinka Trampas, nes turtingas. Su kiaušiniais buvo Hitleris. Tačiau jis man nepatinka ne dėl to kad su kiaušiniais. Jau rašiau, kodėl man nepatinka Zelenskis. Nėra reikalo kartotis. Sukčiai dažniausia yra ne protingi, o gudrūs. Išvilioti iš močiutės telefonu pinigus nereikia nei kiaušinių nei proto. Tereikia būt naglam ir suktam. Zelia tas savybes turi. Tik apgaudinėja ne močiutes, visą savo šalį, kuri juo pasitikėjo. Kad apgaudinėjo tai akivaizdu. Nes nei vieno rinkimo pažado neivykdė. O VISA PREZIDENTO aplinka yra jo draugeliai žulikai. Kurie vogė ir vagia iš kariaujančios šalies. Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| 2026-06-22 13:36 #884233 | |
|
Matai, jei pritaikyti tamstos logiką, tai vieną 60% visuomenės vertina neigiamai, o kitą 60% visuomenės vertina teigiamai. Pirmas spaudžia antrą, ne dėl to, kad tam yra kokia nors būtinybė, grynai asmenybiniai klausimai. Kitaip tariant, Zelenskis yra tai, kuo Trump nėra ir čia turtingumas nė prie ko. Tą rodo nuolatinė pompa ir bandymai kur tik įmanoma palikti savo žymę, nuo menų centro iki pokylių salės ar atvaizdo ant valiutos. Dėl to ir rašau, kad didelis norėtojas, bet menkas galėtojas. Nepriversi žmonių tave gerbti vykdomuoju įsaku.
|
|
| 2026-06-22 13:44 #884236 | |
|
Putiną visauomenė vertina labiau teigimai,nei Zelenskį. Tai pagal tamstos logiką -Putinas dar geresnis šalies valdovas.
Būti populiariu karo metu yra norma. Putinas savo reitingus tik karų pagalba ir pakėlė ir palaiko. Klausimas apie populiarinumą iškils, kai karas baigsis. tada tikrasis populiarumas (max. 20 proc. ) ir paaiškės. Trampo turtingumas yra sarkazmas. Aliuzija į tamstos demagogiją. Zelenskis yra būtent Trampo klonas. Visi populistai demagogai yra panašūs. Siekis patikti publikai, ir tada, visiem plojant atsitojus, susirinkti iš publikos pinigus. Tai svarbiausia,kas juos sieja. Svarbu ne ūgis , o smūgis .
|
|
| 2026-06-22 21:00 #884271 | |
|
blusa [2026-06-22 09:20]: pastebejot, kaip blusiaus pezalai jau atitinka natashkos ish siuksliu dezes dejonems? 1x1 , kaip zmones degraduoja su laiku
KAtukai tavo baimės išsipildys, jei Zelia užpuls Baltarusiją |
|
|
|
2026-06-22 23:37 #884289 |
|
youngcat [2026-06-16 23:58]: "Viskas ko imasi Trumpas pavirsta shudu." Donald Trump’s $14.2m attempt to turn the Lincoln Memorial reflecting pool from what the US president described as a “filthy” and “dirty” site into a “beautiful” monument has encountered a hitch. The water is green again. Days after the renovation was finished, algae have frustrated Trump’s attempt to transform the shade of the pool to “American flag blue” in time for the country’s 250th birthday. https://www.theguardian.com/us-news/2026/jun/16/algae-trump-lincoln-memorial-reflecting-pool https://www.nbcnews.com/politics/donald-trump/reflecting-pool-green-algae-trump-rcna350278 Trumpas sugalvojo baseina nudazyti melyna (demokratu) spalva. Nudazius, baseine pakilo temperatura, uzsiveise dumbliai ir jis pavirto pelke. Dabar pila vandenilio peroksida, kad isbalinti. Na o dabar nuo perksido atsilupo melyni dazai baseine. Отражающий бассейн в центре Вашингтона, который Трамп хотел сделать «как на Багамах», снова «зацвел». На его ремонт потратили миллионы долларов, но новая краска уже отслаивается от дна. Президент США обвинил в этом вандалов, пишет BBC. https://nv.ua/world/countries/otrazhayushchiy-basseyn-v-vashingtone-pozelenel-posle-millionnoy-rekonstrukcii-trampa-v-chem-prichina-50618390.html "Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|
|
|
2026-06-22 23:52 #884291 |
|
"Kazkas rase kad Storm Shadow, bet SS lygtais netraukia iki tokiu distanciju."
Atstuma trauktu, bet ju galingumas mazesnis. SS skirtos bunkeriams, pas ju warhead sunkus, stiprus kevalas, bet sprogstamosios medziagos maziau. Paziurek kokias mazas skylutes tiltuose i Kryma padare kazkada. Aisku, jei SS ilys i koki bunkeri tei ten pypiec. --- "Krc zajabys, jau lupa vakaru raketomis naglai i RF giluma." Seniai reikejo, net nelaukiant Irano shahedu, Korejos balistikos, amunicijos. --- Apie gamechanger Hornet: https://youtu.be/yJ_zL63VOx4 Redaguota: youngcat (2026-06-23 00:47 ) "Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|
| 2026-06-23 07:25 #884299 | |
|
dar kartą gįžtu prie šito , nes paaiškėjo dalis aplinkybių
..... bugaga [2025-02-25 10:08]: ...... su trampu rusija gavo realų šansą išsikapstyti iš duobės.be sarkazmo , realus istorinis šansas dėl sociologijos jav. tačiau kam rusai nebūtų rusais, jie užsigeidė visko maksimaliai , lyg būtų užėmę ukrainą per planuotas dvi savaitęs . todėl finiše bus klasikinė "suskilusi gelda" trampas siūlė putinui pripažinti krymą ir panaikinti sankcijas už karo nutraukimą ant esamos fronto linijos. rusai skaitė, kad pripažins krymą ir panaikins sankcijas bet kokiu atveju , todėl užsiprašė donbaso ir ne tam , kad pabaigti karą, o kad kažką išspausti iš silpnos jav administracijos. todėl metus laiko mes matėm tai kas vyko....t.y amerikiečiai spaudė atiduoti teritorijas. "suskilusi gelda" artėja abiem šalims, dėl to kad vienoje šalyje ne planai o fantazijos , o kitoje marazminis narcizas . jei rusijos "geldos" kontūrai matomi jau ir vatai , tai dėl jav dar masinio suvokimo nėra ir greit nebus. vertinant ilgu laikotarpiu, tarptautinio autoriteto netekimas , ekonominės problemos, santykių su europa problemos ir pan. visa tai nublanksta prieš pasikeitusius jav ir japonijos santykius. tai, kad jav išdavė sąjungininkus lėmė japonijos politikos pasikeitimą, kuri pradėjo išėjimą iš jav zonos , kadangi japonišku suratimu, vieną kartą išdavęs , išduos ir vėl. todėl pradėta daryti tai, kad japonija neatsidurtu tokioje padėtyje. o visa tai kiek tolimesnėje ateityje išaugs į šalių priešpriešą dėl japonijos dominavimo ramiojo vandenyno baseine. |
|
| 2026-06-23 09:15 #884300 | |
|
Apie jav suskilusią geldą. Ką tai reiškia praktiškai. Materialiai žiūrint, JAV viską turi, gėlą vandenį, energijos išteklius, kitus būtinus išteklius, darbščius ir kūrybingus žmonės, draugiškus kaimynus, du didelius ir nuostabius vandenynus, galingiausią armiją, tobuliausias technologijas, atrodytų - 'gyvenk ir žvenk'. Taip kad suskilusi gelda yra ne apie 'medžiaginę ameriką', suskilusi gelda yra amerikiečių galvose ir kaip šitai išsispręs nulems kaip visa kita bus išspręsta. Trump dėl to nieko nepadarė tik pablogino padėtį.
|
|
|
|
2026-06-23 18:17 #884379 |
|
ThePope [2026-06-23 09:15]: Apie jav suskilusią geldą. Ką tai reiškia praktiškai. Materialiai žiūrint, JAV viską turi, gėlą vandenį, energijos išteklius, kitus būtinus išteklius, darbščius ir kūrybingus žmonės, draugiškus kaimynus, du didelius ir nuostabius vandenynus, galingiausią armiją, tobuliausias technologijas, atrodytų - 'gyvenk ir žvenk'. Taip kad suskilusi gelda yra ne apie 'medžiaginę ameriką', suskilusi gelda yra amerikiečių galvose ir kaip šitai išsispręs nulems kaip visa kita bus išspręsta. Trump dėl to nieko nepadarė tik pablogino padėtį. Ar tavo smegenus griaužia respublikionis, ar kokis baisesnis kirminas parazitas? 1. Godumą gydyk target`u, kvailumą - stop loss`u!
2. Konservai - tai toks blogas maisto pakaitalas. 3. Darbas durnių myli - WORK SMARTER, NOT HARDER! 4. Pem` štukų vagnorkių! 5. Mudu su Izabele... 6. Laukinis kapitalizmas nustekeno žmogiškąjį kapitalą. 7. Prie Niksono |
|
| 2026-06-23 18:54 #884387 | |
|
bugaga [2026-06-23 07:25]: dar kartą gįžtu prie šito , nes paaiškėjo dalis aplinkybių dėl to kad vienoje šalyje ne planai o fantazijos , o kitoje marazminis narcizas .,,, abejose pusėse marazmatiniai pedofilai. Parshiukas 1[2016-03-11 02:27]:the currency has lost 350% of its value,
augissss 2020-05-03 13:07As jau senas ir suvaikejas,todel skaiciuoju kitaip |
|
|
|
2026-06-24 12:25 #884409 |
|
Bessent apie Zelenskio mentaliteta ir negalia.
И вот он, согласно, этой книге, он беседует с Трампом и рекомендует ему не принимать Зеленского военного в овальном кабинете. считаем, значит, убеждает, что Зеленский недостоин быть принятым в овальном кабинете. И эти мысли, это мнение он высказывает на основании собственного опыта общения с Зеленским. И я думаю, что вот в свете вот этого обострения отношений между Украиной и Польшей, есть смысл сейчас зачитать или перевести вам, как он охарактеризовал Зеленского Bessent. Возможно, я бы этого никогда не сделал, если бы не вот этот инцидент или этот эпизод с ухудшением двусторонних отношений, потому что я хочу, чтобы на Банковой поняли, что Украина в лице Зеленского не находится в зените славы и восторга в западном мире. Существует очень большой скепсис и существует разрыв между тем, как реально оценивает Зеленского и как он считает, как его оценивают. И этот разрыв становится, судя по всему, опасной для страны. Может, ему поют что-то, как Трампу в уши, что вы самый великий, вы самый гениальный. Те же песни, что поют Трампу, но только на украинском языке поют Зеленскому, происходит этот разрыв. Это очень опасная ситуация. Так вот, значит, что Bessent говорит, почему, как он называет, как он относится к украинскому президенту. По опыту своих переговоров с ним вёл он переговоры, общался с Зеленским в связи с переговорами по соглашению о редких металлах. Так вот, он его называл, извините, это всё цитаты, в книге написано и в газете для интеллектуалов The Guardian. Он называет его маленьким ублюдком, ребёнком с особыми потребностями. Вот на деликатном американском языке особый ребёнок с особыми потребностями - это ребёнок, ну, типа олигофрен, неполноценны, то есть психически или интеллектуально с такого рода проблемами. И называет его мистер Бин. Вы помните, этого британского актёра комедийного, который лицом играет. Он даже никогда не говорит. Смотришь на его лицо и все лежат. Так вот, он его назвал мистер Бин, сидящим на коксе. Вот такая, господа, ситуация. https://youtu.be/VucDafv-_S8?t=2878 "Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|
| 2026-06-24 12:37 #884412 | |
|
Patarimas dėl to kad nepriimti ovaliame kabinete buvo geras, kadangi Zelenskis prieš kameras visiems atskleidė kokia hieninių šunų gauja Trumpo administracija ištikro yra. O visa kita.. žinant aplinkybes, skamba kaip komplimentai.
|
|
| 2026-06-24 12:46 #884414 | |
|
youngcat [2026-06-24 10:25]: Bessent apie Zelenskio mentaliteta ir negalia. И вот он, согласно, этой книге, он беседует с Трампом и рекомендует ему не принимать Зеленского военного в овальном кабинете. считаем, значит, убеждает, что Зеленский недостоин быть принятым в овальном кабинете. И эти мысли, это мнение он высказывает на основании собственного опыта общения с Зеленским. ...... čia ne apie zelenskį, o apie bessetą. visa jo "asmeninė" patirtis tai jo vizitas pas zelenski su savo dviejų puslapių "mineralų" sutartimi, kurios aišku zelenskis nepasirašė. t.y žmogus įsižeidė dėl to , kad jį pasiuntė su niekine sutartimi... žmogus , kuris užima vieną iš aukščiausių postų administracijoje , ant tiek smulkmeniškas ir nekompetetingas , kad tarptautinius santykius vertina tik iš asmeninių pozicijų , čia kaip ir visa trampo administracija... tai pasakojama knygoje . poxui , kaip besetas mano apie zelenskį , jis turi vertinti visai kitus dalykus, tačiau nevertina. knyga būtent apie jav administraciją , trampą ir pan. parodanti , kokiais absurdiškais kriterijais ten vadovaujasi , kaip priima sprendimus ir pan, o visi komentarai rusų kalba , tai eilinės fantazijos ir bandymas manipuliuoti. jūsų cituoteme tekste tik kelios eilutės originalo, visa kita "prikabinta" ir tai sukuria įvaizdį, kad ten vertinamas zelenskis , ne. kažkodėl jūs vėl manote, kad viskas kas parašyta rusų kalba yra tiesa...pasikartosiu, viską kas rašoma ir sakoma rusiškai reikia vertinti iš melo prezumcijos ,kol kas neįrodė, kad tai tiesa, reikia vertinti kaip melą. |
|
|
|
2026-06-24 14:18 #884416
1
|
|
bugaga [2026-06-24 12:46]: kažkodėl jūs vėl manote, kad viskas kas parašyta rusų kalba yra tiesa... Kazkodel kartodamas sita pacia nesamone ir ne vietoje, pamazu virsti kvailu daiktu. Galu gale turi suprasti, kad grynakrauju ukrainieciu rusakalbiu analitikos ir komentaru nesiruosiu versti i kazkokia kita kalba, ypac paciu protingiausiu. Bessent, Rubio cia tokio lygio politikai kokiu Ukraina neturi ir netures. "Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|
| 2026-06-24 14:55 #884418 | |
|
Rubio gal, bessentas eilinis trampo siknalaizys, nu gal protingesnis nei visa ta Trampo dvejetukininku govada, o katinui jis "tokio lygio", nes patvirtina jo naratyvus, paprasta
|
|
| 2026-06-24 15:13 #884419 | |
|
youngcat [2026-06-24 12:18]: [.... Galu gale turi suprasti, kad grynakrauju ukrainieciu rusakalbiu analitikos ir komentaru nesiruosiu versti i kazkokia kita kalba, ypac paciu protingiausiu. Bessent, Rubio cia tokio lygio politikai kokiu Ukraina neturi ir netures. ir nereikia . knyga anglų kalba , apie trumpo administraiją , konkrečius atstovus. tačiau perpasakojate komentarus apie zelenskį, besiremiančius šia knyga. tai manipuliacija ir fantazijos. toje knygoje ir parodyta, kad besetas nekompetetingas kaip valstybės veikėjas , kas reiškia, kad ir kaip politikas. čia nereikia jokių knygų , po pirmo rusijos naftos atpalaidavimo termino pabaigos, besetas prieš krūvą medijos aiškina, kad daugiau "lengvatų" nebus , o po trijų dienų pats priverstas pranešti ,-sankcijos nukeliamos... kas liečia rubio . jei jis norės tapti prezidentu jis privalės savo programoje įrašyti rusijos imperijos galutinį sunaikinimą. |
|
|
|
2026-06-24 16:50 #884422 |
|
bugaga [2026-06-24 15:13]: kas liečia rubio . jei jis norės tapti prezidentu jis privalės savo programoje įrašyti rusijos imperijos galutinį sunaikinimą. rusijos nenaikins nei statai, nei Europa be tvarkingos nuklerizacijos pries toki sunaikinima. rusijos imperija sunaikinti gali Uraina arba Kinija, be subyrejimo is vidaus. Bet svarbiausia, kad rusai, kaip ir kitos baltuju rases greitai isnyks savaime. Be specialiu pastangu is isores. "Baidenas neduoda, Baidenas sabotuoja."
|
|





