| Autorius | Žinutė |
|
|
2011-04-11 13:16 #189075 |
|
man tik smalsu, kodel neitrauki i setupa to H ,kuris yra tarp dabartniu tavo H ir LH ? manyciau jis pakankamai ryskus.
Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
|
|
2011-04-11 13:27 #189079 |
|
Nesupratau pilotas ka turi omeny?
screena numesk |
|
|
|
2011-04-11 13:37 #189082 |
|
na va tavvo screene zizgagas raudonas eina nuo H zemy iki L, po to kaina pakyla gana aukstai ir graziai, bet zizgagas pas tave nesipiesia, toliaua kaina labai palengva leidziasi ir zizgagas deda LH tik ten.
gal tiesiog zizgagas mane apgavo, o tu ta pakilima per azijos sesija irgi itrauki i setupa Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
|
|
2011-04-11 14:02 #189088 |
|
azija ne azija-Tai yra majoras EURUSD,o jo bangos retai kada meluoja
Screene komentaras manau aisku Vis dar laukiu short setupo,o i long net neziuriu nes jo nematau,nematau todel kad nera strong supporto ant LOW pozicijos o sellstop entry level gal kiek arciau uzdejau na ziuresim kaip cia bus,laukiam ir ziurim kaip kaina suvaikscios |
|
|
|
2011-04-11 14:13 #189091 |
|
pirmadienis. drakonas nuo pat londono atidarymo horizontalus. jauciu kai eis tai nespesi net mirktelt. bet nesiryzciau kaip tu deti sell stopo. vis tik daug visokiu fa faktoriu, kurie gali ir be supporto i virsu timptelt pries tai pakabines sell
Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
|
|
2011-04-11 14:20 #189094 |
|
Pilotas tie fa faktoriai tik padeda setupams ;) jei kalbama apie naujienas.
na bus kaip bus,palaukim pamatysim |
|
|
|
2011-04-11 14:41 #189096 |
|
na, LX tavo sell turejo jau paimti lygtais?
Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
| 2011-04-11 14:48 #189097 | |
|
Na bent pas mane nei viena žvakė neužsidarė žemiau drakono, H1, H4 trendai UP, tai gal perspektyviau buy setupas nuo 1.4470?
|
|
|
|
2011-04-11 14:51 #189101 |
|
pilotas [2011-04-11 14:41]: na, LX tavo sell turejo jau paimti lygtais? Na aciu pilotas uz toki rupesti ;D taip jau atidare sell |
|
|
|
2011-04-11 14:52 #189102 |
|
uzsidare uzsidare po drakonu, bent jau pas mane ketvirta zvake pilnai po drakonu.
LX, kokie tavo tikslai siame treide? Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
|
|
2011-04-11 14:58 #189105 |
|
Nett [2011-04-11 14:48]: Na bent pas mane nei viena žvakė neužsidarė žemiau drakono, H1, H4 trendai UP, tai gal perspektyviau buy setupas nuo 1.4470? as paemes ddaytrader stiliu,(stengiuosiu i ji lygiuotis) i 4h ar i valandini laiko periodus neziurau,ziuriu tik i 15m tf,bangas ir supportus,resistus,toliau nieko daugiau nereikia ziureti. toliau manau pereisiu i valandinio laiko periodo setupu treidinima |
|
|
|
2011-04-11 17:01 #189145 |
|
na va, suvaiksciojo 30 pipsu ir atgal. dabar lyg megina nauja setupa formuoti.
Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
| 2011-04-11 18:22 #189159 | |
|
pilotas o koki setupa megina nauja formuoti long ar short
|
|
|
|
2011-04-11 19:22 #189176 |
|
Nu cia snd su eurusd totalus fletas tai i virsu tai i apacia,vieni parduot kiti pirkt
turbut vienas kito nuomonei priestarauja FOMC Member Evans Speaks 6:30pm EUR Buba President Weber Speaks 7:15pm USD FOMC Member Yellen Speaks |
|
|
|
2011-04-11 20:58 #189192 |
|
tai vat, po weberio kazkaip atgal i virsu truktelejo. gal vokieciai nu nu nu pasake?
davidjones, kadangi po atsokimo nuo pivoto nesudare HH, tai sakyciau short setupas deliojosi. net jis ir iki siol deliojasi, bet siuo momentu is jo gali bet kas gautis pagal mane - ir short ir long pagal d ir h grafikus dabar eurusd i kanalo virsu ramstosi, tiksliau atsireme penktadieni vakare, o dabar flate malasi (sonine korekcija?). kiek ziurejau tai jei dabar varytu virsun, tai kanalo krasta pasiektu kazkur ties 1.45 Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
|
|
2011-04-12 04:31 #189224 |
|
Lx777 [2011-04-11 11:49]: Sweiki imsiu sell ties 1.4445,pasivazinekime nuo kalniuko Graziai riedam zemyn |
|
|
|
2011-04-12 07:50 #189228 |
|
aha, graziai suvaiksciojo, ir tiesiai iki tikslo 4385. +50 pipsu kol miegojau
tiesa, as padairau du uzejimus. tada kaip ir tu as pasiemiau pelna ties DPV 4420, po to dar karta uzejau jau nakti ties 4435. galetu dazniau taip but Myliu pinigus
Yra dviejų rūšių rinkos analitikai: vieni nežino kas bus, kiti nežino, kad jie nežino kas bus. |
|
|
|
2011-04-12 09:16 #189239 |
|
Lx777 [2011-04-12 04:31]: Lx777 [2011-04-11 11:49]: Sweiki imsiu sell ties 1.4445,pasivazinekime nuo kalniuko Graziai riedam zemyn eurusd pasieke ir antra tp+60pips ![]() jau reiks jauciu pradet imt ir tp3 kitam kartui nuo |
|
|
|
2011-04-12 09:18 #189240 |
|
pilotas [2011-04-12 07:50]: aha, graziai suvaiksciojo, ir tiesiai iki tikslo 4385. +50 pipsu kol miegojau tiesa, as padairau du uzejimus. tada kaip ir tu as pasiemiau pelna ties DPV 4420, po to dar karta uzejau jau nakti ties 4435. galetu dazniau taip but Saunuolis pilotas,eini reikiama linkme |
|
|
|
2011-04-13 12:25 #189597 |
|
Laukiu eurusd short iejimo,atrodo 1.4478 butu iejimas,bet banga ne per graziausia
pvz screene gal kas is rimtesniu sonikeriu galetu mane pakritikuoti,noreciau isgirsti ir kitu pamastymus apie si treida |
|


