| Autorius | Žinutė |
|
|
2015-01-28 14:59 #428379
2
|
|
centas [2015-01-28 11:28]: Ar aš čia nusišneku? manau, tik šiek tiek... Na, bet Snoro pavyzdys jau parodė, kad "teisinėje" valstybėje viskas įmanoma, tad smulkiesiems laimėjus ginčą, auditoriai, tikriausiai, susimokėtų valstybei, nes ji juk "gina mokesčių mokėtojų interesus"... |
|
| 2015-01-28 16:10 #428383 | |
|
Turiu 1000 UKB akcijų, perleisčiau už simbolinį mokestį. PM.
|
|
|
|
2015-01-28 16:17 #428384 |
|
Jasinka [2015-01-28 16:10]: Turiu 1000 UKB akcijų, perleisčiau už simbolinį mokestį. PM. Lietuvoje net nacionalizuoto banko akcijos yra bevertės, ką jau ten bekalbėti apie bankrutavusio... |
|
| 2015-01-28 16:21 #428385 | |
|
Kažkur buvo straipsnis, kad supirkinėjo. Tai, pamaniau, kodėl ne. Ne, tai ne
|
|
|
|
2015-01-28 17:11 #428387
1
|
|
IA juk buria grupę smulkių Ūkio banko akcininkų, patirtiems nuostoliams dėl klaidingų banko audito išvadų, iš audito kompanijos prisiteisti. Jei yra tikinčių, kad tai pavyks - tai, matyt, bus ir norinčių nupirkti už "simbolinį mokestį"...
|
|
|
|
2015-01-28 22:43 #428413
1 6
|
|
senas [2015-01-28 10:17]: centas [2015-01-28 11:28]: UKB akcijų turėtojai(tas pats ir Snoro) apie kažkokį kompensavimą, atsiskaitymą už turimas akcijas užmirškit ir susitaikykit su nuostoliais. Akcininkai kreditorių eilėje stovi paskutiniai. Tai viena. Ir antra. Jeigu kažkokie atsiskaitymai ir pasiektų akcininkus, kiltų klausimas: KODĖL TŲ BANKŲ VEIKLA SUSTABDYTA - BANKROTAS, JEIGU JIE BUVO MOKŪS? Ar tai daleis valstybės institucijos, atsakingos už šiuos bankrotus? Jokiu būdu, bet kokiu atveju.Bet tai bus nykstamai mažai naudos smulkiesiems UKB akcininkams, jeigu priteis iš auditoriaus dėl aplaidaus audito, nes smulkieji akcininkai yra nepirmos eilės kreditorius. Ar aš čia nusišneku? Tau reiketu iskelti kita klausima kodel Lietuvos valdzia su prezidenturos palaiminimu nusivale savo apdergta uzpakali su LR Konstitucija kur parasyta, kad nuosavybe nelieciama? Nuosavybe ne tik kad buvo nacionalizuota, parduota uz centus bet netgi jos teisetiems savininkams apie tai nebuvo pranesta. As jau net nekalbu apie 'teisinga atlyginima' noriu pabrezti, kad niekas jokios ataskaitos net nenumete: nei auditoriai (kurie iki ausu prisidirbo), nei LB (kuris banka ir pardave), nei Ukio bankas (kuriam visai px***). Atsakovai sitoje byloje turi buti visi trys. Jei nors vienas popierius buvo ne taip pasirasytas visas vadovu turtas turi buti paimtas ir parduotas. Jie turi atsakyti uz nusikalstama veikla. Tas pats auditoriai, o LB prie ju + kiek jie istatymu suminde kol banka uz centus saviems!!! pardave??!!! Net nepasiule teisetiems savininkams nupirkti, o kur neeilinis akcininku susirinkimas? Vasiliauska tame susirinkime butu pakore toje pacioje saleje, nes jis nebutu atsakes i nei 1 jam pateikta klausima. Dar karta baikit kalbeti apie akcininkus. Mes ne akcininkai - mes savininkai. Is jusu buvo atimtos ne akcijos, o turtas kol sito neisisamoninsite tol ir gyvensite salyje kur teisingumas yra tik turtingiesiems ir valdziai. Cia visai nesvarbu kiek turtas buvo vertas esme, kad verte buvo. Net ir nuostolingi bankai turi verte. Net ir bankai su skyle ir kapitalo nepakankamumu (del ko a la ir buvo uzdaryta) turi verte. Taciau isgrobstyti bankai vertes neturi ta jums bet koks finansininkas pasakys. Tie bukaprociai, nevykeliai ir dvasios ubagai valdzioje isdraskydami banka tuo paciu sunaikino jusu turto verte. Tad baikit tauksti apie akcijas! Stai tokios realijos! if you fail to plan, you plan to fail
The Undercover Economist |
|
2015-01-29 06:48 #428420
1 1
|
|
|
hahahah, kaip matau padvėsusio arklio eksploatacija vyksta pilnu tempu. Sėkmės!
Ai, tiesa, dar šiek tiek teorijos: supaprastintai balansas susideda iš turto ir skolų, ir jei pastarosios viršija turto verte, tai turtas iš tiesų bevertis, nėra ką draskyti ir atimti. Thats ol folks |
|
| 2015-01-29 07:17 #428422 | |
|
Senukas [2015-01-29 06:48]: hahahah, kaip matau padvėsusio arklio eksploatacija vyksta pilnu tempu. Sėkmės! Ai, tiesa, dar šiek tiek teorijos: supaprastintai balansas susideda iš turto ir skolų, ir jei pastarosios viršija turto verte, tai turtas iš tiesų bevertis, nėra ką draskyti ir atimti. Thats ol folks Jokia audito kompanija to nekonstatavo... P.S. Mineto banko akciju neturejau... |
|
| 2015-01-29 07:53 #428423 | |
|
Taip, be to audito išvados Snoro atveju man rodos ~60 puslapių laikomos paslaptyje
|
|
2015-01-29 09:35 #428427
4
|
|
|
Butinai dalyvausiu ieškinyje. Nera ko leisti ramiai pavogti turtą/pinigus. Jei tylėsi tai bus kaip visada Lietuvoje. Visvien isivaizduoju, kad LT teismuose nieko negausim, bet juos reikia praeiti norint Europinio teismo teisingo sprendimo.
Vien tas faktas, kad gera banko turto dalis buvo atiduota SAB akcininkams ir jiems generuoja turta yra visiskai nesamone. |
|
|
|
2015-01-29 15:03 #428483 |
|
Grand [2015-01-28 22:43]: pacioje saleje, nes jis nebutu atsakes i nei 1 jam pateikta klausima. Dar karta baikit kalbeti apie akcininkus. Mes ne akcininkai - mes savininkai. Is jusu buvo atimtos ne akcijos, o turtas kol sito neisisamoninsite tol ir gyvensite salyje kur teisingumas yra tik turtingiesiems ir valdziai. Cia visai nesvarbu kiek turtas buvo vertas esme, kad verte buvo. Net ir nuostolingi bankai turi verte. Net ir bankai su skyle ir kapitalo nepakankamumu (del ko a la ir buvo uzdaryta) turi verte. Taciau isgrobstyti bankai vertes neturi ta jums bet koks finansininkas pasakys. Tie bukaprociai, nevykeliai ir dvasios ubagai valdzioje isdraskydami banka tuo paciu sunaikino jusu turto verte. Tad baikit tauksti apie akcijas! Grand, bet juk prisipazink, sistuacija buvo paprastesne, savininkai isplove pinigelius per ofsorus... javascript:none();
|
|
|
|
2015-01-29 18:24 #428504 |
|
... o LB, banko vadovai ir auditoriai buvo atsakingi kad taip nebutu.
Ir sutik Morka jei turetum nors kiek smegenu pastebetum, kad as kalbu apie situacija po bankroto, o ne pries. if you fail to plan, you plan to fail
The Undercover Economist |
|
|
|
2015-01-30 13:24 #428564
1
|
|
Grand [2015-01-29 18:24]: ... o LB, banko vadovai ir auditoriai buvo atsakingi kad taip nebutu. Ir sutik Morka jei turetum nors kiek smegenu pastebetum, kad as kalbu apie situacija po bankroto, o ne pries. Grand cituoju : "isdraskydami banka tuo paciu sunaikino jusu turto verte. " - cia pries bankrota ar po bankroto? "Taciau isgrobstyti bankai vertes neturi ta jums bet koks finansininkas pasakys" - kas juos isgrobste ? grybauskaite? Tik neverk kad vasilaisukas, nu neverk, atsibodo... " Tie bukaprociai, nevykeliai ir dvasios ubagai valdzioje "- tai videlto kas isplove pinigus , akcinikai ar tie bukaprociai ? Gal susitinkam vakare, pasversim smegenu kieki? javascript:none();
|
|
|
|
2015-01-30 13:28 #428565 |
|
Morka [2015-01-30 13:24]: Gal susitinkam vakare, pasversim smegenu kieki? Jūs abu vienas kitam išimkit, o aš pasversiu. Nežinau ar veiks taip pat po šios procedūros, įtariu kad nė vienam oponento smegenų svoris jau nerūpės. |
|
|
|
2015-01-30 13:30 #428567 |
|
Morka,nustok trizniot, ir rašyk taisyklinga kalba(pastebėjimas).
|
|
|
|
2015-01-30 13:35 #428569 |
|
Morka [2015-01-30 11:24]: Grand [2015-01-29 18:24]: ... o LB, banko vadovai ir auditoriai buvo atsakingi kad taip nebutu. Ir sutik Morka jei turetum nors kiek smegenu pastebetum, kad as kalbu apie situacija po bankroto, o ne pries. Grand cituoju : "isdraskydami banka tuo paciu sunaikino jusu turto verte. " - cia pries bankrota ar po bankroto? "Taciau isgrobstyti bankai vertes neturi ta jums bet koks finansininkas pasakys" - kas juos isgrobste ? grybauskaite? Tik neverk kad vasilaisukas, nu neverk, atsibodo... " Tie bukaprociai, nevykeliai ir dvasios ubagai valdzioje "- tai videlto kas isplove pinigus , akcinikai ar tie bukaprociai ? Gal susitinkam vakare, pasversim smegenu kieki? Jokie akcininkai pinigu neplove. Viskas apie ka rasau vyko po banko veiklos sustabdymo kas ir yra priverstinis bankrotas. Kiek zinai banku kurie suklestejo po veiklos sustabdymo? Nezinau ar Grybauskaite plove ar dar ka dare, bet prie bankroto prisidejo tai tikrai. Man neidomu kas ka dare. Visai. Man idomu kas uz esama situacija atsakingas. Nupirktoje Lietuvoje atsakomybes nera. Neseniai delfi.lt rase, kad jei byla nera rezonancine tai tik nuo pinigu kiekio prokurorams priklauso ar ji bus nutraukta ar ne. Panasiai su teismais - isteisins tave ar ne priklauso nuo pinigu. if you fail to plan, you plan to fail
The Undercover Economist |
|
|
|
2015-01-30 14:01 #428570 |
|
Grand, man net jau pasirodo idomu- tai akcininkai (romka ir co) pinigu per ofsorkas neisplove, o po banko veiklos sustabdymo pinigai isplauti ? Ar teisingai suprantu pinigu dingimo versija ?
javascript:none();
|
|
|
|
2015-01-30 14:07 #428571 |
|
irmantas118 [2015-01-30 13:30]: Morka,nustok trizniot, ir rašyk taisyklinga kalba(pastebėjimas). O kas yra teisinga kalba..? javascript:none();
|
|
|
|
2015-02-01 18:37 #428668 |
|
Negi tavęs mokykloje nekokė,kad reikia č,ž,š rašyti su varnelėmis.
|
|
|
|
2015-02-02 10:21 #428728 |
|
irmantas118 [2015-02-01 18:37]: Negi tavęs mokykloje nekokė,kad reikia č,ž,š rašyti su varnelėmis. Moke, bet klaviaturos nenupirko... ir gramatikos turejau 3. javascript:none();
|
|


2



