| Autorius | Žinutė |
|
|
2026-03-09 17:34 #871067 |
|
C# [2026-03-09 16:33]: Tarp savo pagrindinių rinkų ji įvardijo Europą ir Aziją, „su agresyvia plėtra į konkrečias Afrikos, Okeanijos ir (Šiaurės ir Pietų) Amerikų šalis“. Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/naujienos/ilgamete-lietuvos-ir-jav-imone-atleidzia-visus-darbuotojus-120221546 Nu taip ir yra, tvartelis per brangus pasidare. Pigiau afrikiecius nusamdyt pasidare. O smagu matyti, raguotas nors kartą ir Lietuvą pagyrė, kas yra, atsivertei? Smagu, kad mūsiškiai uždirba daug, gal ir rusus įdarbintų, bet bijo, kad per pirmą dieną viską išvogs, afrikiečiai daug stabiliau. |
|
| 2026-03-11 16:13 #871360 | |
|
Kažkaip pranešama apie daug bankrotų pastaruoju metu; Bankrutuoja 34 metus veikianti Lietuvos ir Jav įmonė "Medical technologies", jau daugelį metu veikiančiai UAB "Montuotojas" iškelta bankroto byla.
|
|
|
|
2026-03-11 16:35 #871365 |
|
Nieko, sueis i fronta visi bedarbiai, manet ka sviesus rytojus laukia? Dar naftos krize...
|
|
|
|
2026-03-12 12:23 #871420
1
|
|
Janus [2026-03-11 16:13]: Kažkaip pranešama apie daug bankrotų pastaruoju metu; Bankrutuoja 34 metus veikianti Lietuvos ir Jav įmonė "Medical technologies", jau daugelį metu veikiančiai UAB "Montuotojas" iškelta bankroto byla. Oho, radai, kad dvi įmonės bankrutuoja? Lietuvoje yra registruota apie 230 000 įmonių. Aktyviai veikiančių apie 160 000 - 180 000. Kasmet naujų įregistruojama apie 15 000 - 17 000 įmonių. vidutiniškai per 1 dieną, bankrutuoja apie 3 įmonės O tu rašai, kad labai daug įmonių bankrutuoja, ir įdedi du bankrotus iš dangaus ištrauktus. Debilas? Debilas. Sveikinu. Su paršu gali viens kitam į subinę pasibaksnot su ta informacija, frontai jūs. |
|
|
|
2026-03-12 12:44 #871422 |
|
Janus [2026-03-11 16:13]: Kažkaip pranešama apie daug bankrotų pastaruoju metu; Bankrutuoja 34 metus veikianti Lietuvos ir Jav įmonė "Medical technologies", jau daugelį metu veikiančiai UAB "Montuotojas" iškelta bankroto byla. Šiaip visai normalu, kad verslai užgimsta ir numiršta. Nieko čia tokio ypatingo nebūtų kokioj JAV, ale Lietuvoj tai čia žiaurus siaubas ir nesėkmė, o verslininkui tai ant šakos matomai pasikabint reikėtų, nes oj oj nepavyko. Žodžiu dabar ne apie tai. Montuotoją biškį stebėjau po to, kai perėmė juos fondas ir realiai galvojau, kad išvystys. Nu bet ten matomai buvo giluminių ar kažkokių kitokių problemų, kad net Plunksnis rašė viešą atsiprašymą ir prisipažinimą, kad nu sufeilino hėbra. Jei šitie neištraukė, tai reiškia ir taip būtų užlinkęs tas Montuotojas ir visai ne dėl Lietuvos ekonominės padėties. P.S. apie tą kitą firmą nieko nežinau ir neįdomu. Bankrutavo tai bankrutavo - bus nišą, bus ir kita firma. |
|
|
|
2026-03-23 01:17 #872639
1
|
|
Kazkaip idomiai qaunas trasos del sasiaurio uzdarymo pabaranqo lt apie 30 proc. Ukininkai tuo metu suprate kad iseis i minusa is viso nesodins. Taiqi derlius bus mazas. Kainos kils ir cia 6 men laikotarpyje. Ministrai lt tik rankom skescioja. Nu kaip visados liaudis kentes.
Jankiai protinqesni, rusu trasu uzsipirko. O eu spyqa ir is artimuju rytu ir is rusu ir is jankiu, kurie ribos eksporta ir naftos ir duju ir maisto. |
|
2026-03-23 21:32 #872736
1
|
|
|
Reiks dabar bulbių po 0,19 EUR/kg užipirkti. P.s: maskvabade bulvės po 1 EUR/kg.
|
|
|
|
2026-04-28 21:22 #878379
1
|
|
https://www.delfi.lt/verslas/naujienos/naujausias-tyrimas-parode-kad-lietuva-skurdziausia-es-mauricas-isvadino-nesamone-120242883
Taip ir itariau kad pritaikius normalia tyrimu metodika, isaiskeja kad pribaltikos tigras tai ne joks tigras, o greiciau nupiepes katinas, kur lygiuojasi ne daugiau nei i buvusio diktatoriaus Orbano Vengrija. |
|
| 2026-04-28 21:32 #878380 | |
|
jojo, cia ir portugalai uz svedus pasirodo geriau gyvena, achujena metodika, o amerikonai savo doleri(nes ju ppp ir yra doleris) uzdirba per valanda(per savaite 200), genialu
|
|
|
|
2026-04-28 21:33 #878381 |
|
Tai ka ten gyvena tie svedai, over-floodinti pajuodeliais.
|
|
| 2026-04-28 21:34 #878382 | |
|
C# [2026-04-28 21:33]: nu ir kas, bet jiems tikrai nereik valandos kad uzdirbtu doleri, o 13 per valanda minimalke
Tai ka ten gyvena tie svedai, over-floodinti pajuodeliais. |
|
| 2026-04-28 21:35 #878383 | |
|
Tą tyrimą turbūt darė Petras.
|
|
|
|
2026-04-28 21:36 #878384 |
|
Akademinis tyrimas, viskas rimta.
|
|
| 2026-04-28 21:37 #878385 | |
|
C# [2026-04-28 21:36]: kol neijungi sveiko proto
Akademinis tyrimas, viskas rimta. |
|
|
|
2026-04-28 22:45 #878394 |
|
LT tikrai gyvena gerai palyginus su kitom ES šalimis. Ne viskas pinigais matuojama.
O JAV gyena blogai pagal tą lentelę, nes ten viskas brangu ir medicina mokama, mokslas mokamas ir t.t. |
|
|
|
2026-04-28 22:48 #878395 |
|
JAV isvis yra shudas, nezinau kokiu reikia but debu vaziuot i ten gyvent siais laikais.
Nesibaigiantis stresas uz centus. |
|
|
|
2026-04-28 22:53 #878398 |
|
C# [2026-04-28 22:48]: JAV isvis yra shudas, nezinau kokiu reikia but debu vaziuot i ten gyvent siais laikais. Nesibaigiantis stresas uz centus. Greitai ir EU bus šudas, Vokietijos pramonė krito 20 proc per 5 metus. Anksčiau Vokietijos biudžetas buvo proficitinis, dabar deficitinis. Tikriausiai LT irgi baigsis katino dienos ir nebegausime EU išmokų. Vokietija neturės pinigų visus maitinti. |
|
|
|
2026-04-28 23:01 #878400 |
|
Europai krize iseis i nauda, nes pagaliau gal runkeliai susivoks isrinkt adekvacia valdzia, o ne supistus lgbtsnykus, kurie issikelia tikslus sunaikint rusus.
|
|
| 2026-04-28 23:07 #878402 | |
|
Europos valdzia tiesiog nori,kad ruskiai atsipistu nh.Jau bande finansuot teroristus is ju pirkdami resursus,matom pasekmes...Nebutu karlikui finansu prikise kosminiais kiekiais,nebutu jokio karo,nes nebutu uz ka kariaut...
|
|
|
|
2026-04-28 23:08 #878403 |
|
C# [2026-04-28 23:01]: Europai krize iseis i nauda, nes pagaliau gal runkeliai susivoks isrinkt adekvacia valdzia, o ne supistus lgbtsnykus, kurie issikelia tikslus sunaikint rusus. Neišeis. Prancūzas pasakojo. Visi balti prancūzai balsavo už dešiniuosius, o visi išlaikytiniai, negrai ir arabai už kairiuosius. Kairieji laimėjo. Krentant pramonei nieko nesustabdysi, per daug jau musulmonų išlaikytinių Europoje. Blogės visiems ir ypatigai dirbantiems. Kitas momentas musulmonai vieningesni, o balti žmonės užspausti. |
|



1