Verslo pardavimas ir pirkimas, partnerių ar investuotojų paieška, paslaugos verslui bei įvairūs kiti su verslo sandoriais susiję skelbimai.

Kaina :-
Vietovė :Vilnius, Kaunas
Paskelbta :2019-09-10
Vardas :Linas
Kontaktai :Nėra
algotrading@kaiserex.com
Peržiūrų :992
ID :664
Vartotojas :dealeris pm
Paslaugos / Kompiuteriai, IT

Prekybos strategijų automatizavimas/algoritminės prekybos robotų kūrimas

Sveiki,

Neseniai paleidome naują paslaugą, detalesnis angliškas aprašymas čia: http://blog.kaiserex.com/2019/09/06/custom-algorithmic-trading-bots-service/

Trumpai:

Nuo 2015 metų paleidau Kaiserex kriptovaliutų keityklą, nuo to laiko pradėjau automatizuoti prekybą ir per 4 metus susikaupė nemažai patirties kuriant ir valdant pelningus algoritminės prekybos robotus.

Siūlau:

Sukurti/suprojektuoti profesionalų algoritminės prekybos robotą su Jūsų pateikta strategija.

Galimybės:

Galime integruoti, bet kurias kriptovaliutų keityklas, taip pat ir daugumą klasikinių stocks/forex brokerių.

Tipiniai robotų tipai: arbitražas, scalping, market making, momentum ir t.t.

Galime atlikti strategijų testus: out of sample, forward walk, Monte Carlo ir kt.

Turime priėjima prie labai įvairių duomenų, įskaitant blockchain transakcijas realiu laiku, didžiųjų keityklų piniginių duombazes, sekundinius kainų duomenis ir t.t. Iš principo galime suprogramuoti ir automatizuoti beveik bet ką, ką sugalvosite.

Elementarų botą galime sukurti per maždaug savaitę, jeigu nėra didelės darbų eilės.

Kainos:

Elementarus automatinės prekybos robotas tautiečiams nuo 500 EUR.

Palaikymas:

Atlikus paskutinius programavimo darbus, suteikiame 2 mėnesių aptarnavimo terminą, kurio metu pašalinsime atsiradusias klaidas per 1-2 darbo dienas. Papildomas funkcionalumas įdiegiamas pagal iš anksto sutartą valandinį įkainį.

Kaip pradėti:

Pirmiausia išsirinkite strategiją, kurią norite automatizuoti ir ją kruopščiai išsitestuokite. Sukurti pelningą automatinės prekybos robotą yra tikrai labai sunkus darbas ir 95% laiko yra testavimas bei pasiruošimas. Mums galite neatskleisti pilnos strategijos, nurodydami parametrus, kuriuos konfigūruosite savo bote savarankiškai.

Turint strategiją, rašykite el. paštu, arba https://www.kaiserex.com/#Contact-us ir suderinsime susitikimą/skambutį Vilniuje arba Kaune kur aptarsime viską detaliau.
Jeigu strategija akivaizdžiai nuostolinga iškart patarsime jos neautomatizuoti.

Savo sukurtų automatinės prekybos strategijų neparduodame ir už Klientus jų negalvojame, tačiau pasistengsime kiek įmanoma patarti ir kokybiškai įgyvendinti Jūsų pateiktą strategiją.


Prikabintos bylos
 
Dar nėra komentarų