Verslo pardavimas ir pirkimas, partnerių ar investuotojų paieška, paslaugos verslui bei įvairūs kiti su verslo sandoriais susiję skelbimai.

Kaina :26 000
Vietovė :Vilnius
Paskelbta :2021-02-17
Vardas :Villitas
Kontaktai :868550048
Villitas@gmail.com
Peržiūrų :129
ID :734
Vartotojas :Villitas pm
Parduoda / Statyba, NT

Parduodamas buvęs pastatas-ferma su žemės sklypu prie Vilniaus miesto

Parduodamas apardytas buvęs 942 m2 ploto (12 metrų pločio ir 78,50 metrų ilgio) mūrinis pastatas-ferma. kurio išlikę yra pamatai ir kai kurių sienų fragmentai. Registrų centre jis yra įregistruotas  pastatas -ferma. Šis pastatas-ferma parduodamas kartu su vieno ha ploto žemės sklypu puikioje gyvenvietėje prie Maišiagalos miestelio , 1,2 km atstumu nuo autostrados Vilnius - Panevėžys - Ryga - Talinas, 25 km. atstumu nuo Vilniaus miesto.  
Ant šio pastato-fermos išlikusių pamatų, padarius pastato atstatymo projektą, galima greitai atstatyti pastatą, pritaikant jį žemės ūkio produktų perdirbimui, sandėliavimui, vykdyti įvairią gamybinę veiklą, įrengti autotransporto, žemės ūkio technikos pardavimo bei serviso centrą ir t.t.
Vietoje yra dideli elektros galingumai, geras privažiavimas. Šalia yra farmacijos sandėliavimo ir logistikos centras, vokiečių kompanijos "August ir KO" gamykla, gaminanti nuotekų valymo įrenginius.

Objekto kaina: 26000 eurų

E-mail: Villitas@gmail.com


 
Dar nėra komentarų