Verslo pardavimas ir pirkimas, partnerių ar investuotojų paieška, paslaugos verslui bei įvairūs kiti su verslo sandoriais susiję skelbimai.

Kaina :5000
Vietovė :
Paskelbta :2018-05-28
Vardas :Arnoldas
Kontaktai :+37061720124
a.skystimas@gmail.com
Peržiūrų :1137
ID :544
Vartotojas :Progresas pm
Parduoda / Prekyba

Parduodama pelną generuojanti el. parduotuvė kartu su prekėmis

Puikus pasiūlymas pradedantiems verslą. Parduotuvė yra pilnai automatizuota, labai lengva administruoti, tam pilnai užtenka vieno žmogaus. Parduotuvė veikia 4 metus, tačiau rimčiau su ja dirbama tik prieš metus. Pagrindinis srautas iš socialinių tinklų, bei grįžtantys klientai apsipirkę kitose puslapiuose bei platformose.

Parduodama el. parduotuvė gaminanti ir prekiaujanti vienu produktu – džiovintais grybais. Šiai veiklai teisinė aplinka palanki, kadangi produktai nėra priskiriami maisto produktams – nereikalingos papildomos pažymos iš maisto ir veterinarijos tarnybos. Geografinė aplinka yra ideali nes šie grybai auga Lietuvoje. Ekonominė aplinka palanki, kadangi prekės siunčiamos už ES ribų ir joms nėra taikomas PVM. Konkurencinė aplinka skurdi. Su didesnėmis investicijomis yra galimybė verslą kreipti link didmeninės prekybos. Su mažesnėmis investicijomis potencialas yra orientuotis apjungti panašias veiklas: grybų džiovinimą ir įvairių produktų linijos gamybą.

Prekyba orientuota į užsienio rinkas, anglų k. Per mėn. apie 700 eur. pasyvaus pelno (skiriant šiek tiek laiko tik pakavimui). Dirbant normaliai galima padidinti rezultatus labai stipriai. Parduodama su tiekėjais iš Lietuvos ir kt. šalių, 4 metų know-how (tai vertingiausia dalis), prekių likučiu (apie 3000 eur. vertės), FB grupė su 3k laikų.
Viso projeto kaina: 5000 eur. Likučio užteks iki rudenio apsiprasti, vėliau jums teks investuoti į produkcijos užpirkimą minimum 3000-5000 eurų.


 
Dar nėra komentarų