Verslo pardavimas ir pirkimas, partnerių ar investuotojų paieška, paslaugos verslui bei įvairūs kiti su verslo sandoriais susiję skelbimai.

Kaina :1500
Vietovė :Kaunas
Paskelbta :2019-11-21
Vardas :Laurynas
Kontaktai :868402424
info@ofin.lt
Peržiūrų :400
ID :672
Vartotojas :ofin pm
Parduoda / Prekyba

OFIN.lt - Parduodamas ofiso ir mokyklinių prekių verslas

Parduodamas veikiantis kanceliarinių, biuro ir mokyklinių prekių pardavimo verslas (www.ofin.lt). Tinka tiek norinčiam atsidaryti fizinę parduotuvę, tiek plėtoti ir užsiimti el. prekybos verslu. Puikus pasirinkimas norintiems pradėti savo verslą be didesnių investicijų.
Privalumai:
Labai paprasta prekė (nereikia išmanyti mados, inžinerinių ar kitų dalykų) – visiems aišku, kas tai yra pieštukas ar popieriaus pakelis.
Patikimi tiekėjai, suderintos konkurencingos kainos (ypač spausdintuvų kasečių ir tonerių). Didelis asortimentas.
Trumpas ir lengvai įsimenamas pavadinimas – OFIN.lt. Aiškus prekinis ženklas. Nemaža dalis grįžtančių klientų.
APMOKINSIME KAIP NAUDOTIS, pateikiame reikalingas instrukcijas – tam skirtume 2 mėn. nuolatinės priežiūros ir konsultacijų tiek iškilusių problemų sprendimui, tiek elementarių funkcijų išsiaiškinimui. Perduosime visas verslo paslaptis, sukauptą knowhow.
Sukurta naujienlaiškių siuntimo sistema.
Verslas veikia Dropship principu (prekes pakuoja ir jos pristatymu rūpinasi didmenos tiekėjai), todėl Jums beliks tiks pasirūpinti tinkamu klientų aptarnavimu ir pardavimų plėtra.
Visos prekės bei jų kiekiai į puslapį sukrenta automatiškai, atsinaujina taip pat automatiškai, todėl fiziškai prekių sukėlinėti Jums nereikės. Kainos taipogi reguliuojamos labai paprasto modulio pagalba, kuris suteikia galimybę ją nustatyti automatiškai pagal gaunamą savikainą iš tiekėjo ir norimą uždirbti pelną iš prekės.
Šiuolaikiškas ir patogaus naudojimo puslapis tiek klientui, tiek puslapio savininkui: funkcionali vidinė puslapio administravimo sistema (TVS), galimybė laisvai ir bet kada keisti puslapio dizaino sprendimus, patikima prestashop svetainės platforma, viskas lietuvių kalba, įrašyti visi reikalingiausi valdymo įrankiai.
Atliktas sujungimas su google analitics, serche console sistemomis.
Sukurta veikianti ir dalį pardavimų generuojanti google adwords sistema (naudojami tiek dinaminiai, tiek remarketingo, tiek ir tiesioginiai google skelbimai). Sutvarkytas google business puslapis.
Veikiantis facebook gerbėjų puslapis, bei sutvarkyta reklamos valdymo paskyra.
Prijungta apmokėjimo sistema (paysera.lt)
Pati UAB tvarkinga, be skolų, visada laiku atsiskaitanti su tiekėjais, PVM mokėtoja, veikianti jau nuo 2015-05-25.

Tik verslas: 1500 Eur
Kartu su juridiniu vienetu: 3000 Eur


UAB OF IN
Tel: 868402424
Laurunas Čiutys


Prikabintos bylos
 
Dar nėra komentarų