Verslo pardavimas ir pirkimas, partnerių ar investuotojų paieška, paslaugos verslui bei įvairūs kiti su verslo sandoriais susiję skelbimai.

Kaina :-
Vietovė :-
Paskelbta :2019-10-18
Vardas :Dainius
Kontaktai :+37067335661
ddaupuras@gmail.com
Peržiūrų :1494
ID :670
Vartotojas :irpetauab pm
Partnerystė / Prekyba

Didmeninė prekyba naujais rūbais - IRPETA

UAB IRPETA užsiima naujų rūbų urmu prekyba iš žinomų Europos gamintojų. Planuojate atnaujinti savo jau turimą asortimentą, plėsti savo internetinį verslą, ar tiesiog ieškote patikimo partnerio? mes Jums galime padėti!

Bendradarbiaujame su rūbų tiekėjais iš Anglijos, Olandijos, Danijos, Prancūzijos bei Belgijos. Savo klientams siūlome įvairių žinomų prekinių ženklų naujų rūbų didmeninėmis kainomis ir kiekiais.

Kokybiški ir išskirtiniai drabužius urmu vyrams, moterims bei vaikams už mažą kainą! Visos prekės yra naujos, originalios, supakuotos gamintojų pakuotėse, su gamintojo etiketėmis, be defektų, klientų ar parduotuvių grąžintų prekių.

Parduodami nauji drabužiai yra skirstomi pagal drabužių kategorijas, sezoniškumą ar prekinius ženklus. Priimami užsakymai vyriškai, moteriškai ar vaikiškai produkcijai. Turėdami ilgametę patirtį savo klientams galime užtikrinti greitą ir kokybišką aptarnavimą!

Parduodamų drabužių katalogas yra nuolat atnaujinamas, todėl nedelskite – susiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą!

Kontaktai:
Mūsų prekių katalogą rasite čia : Drabužių katalogas
Bendra informacija bei užsakymai tel.: +37067335661, info@irpeta.lt
Įmonės vadovas tel.: +37068574644, tomas@irpeta.lt


 
Dar nėra komentarų