Verslo pardavimas ir pirkimas, partnerių ar investuotojų paieška, paslaugos verslui bei įvairūs kiti su verslo sandoriais susiję skelbimai.

Kaina :3000
Vietovė :Kaunas
Paskelbta :2021-04-26
Vardas :Laurynas
Kontaktai :868402424
laurynas@lcpc.lt
Peržiūrų :1716
ID :744
Vartotojas :ofin pm
Parduoda / Kita veikla

DEBITA – parduodamas skolų išieškojimo ir teisinių paslaugų verslas.

Parduodama veikianti skolų išieškojimo ir teisinių paslaugų įmonė UAB Debita. Tinka tiek norinčiam pradėti savo skolų išieškojimo ir teisinių paslaugų verslą tiek ir plėtoti bei patobulinti jau esamą pasinaudojant jau veikiančia sistema. Puikus pasirinkimas norintiems pradėti savo verslą be didesnių investicijų.
Privalumai:
Parduodamas kartu su skolų administravimo programa. Specialiai šiam verslui buvo sukurta ir paruošta darbui skolų administravimo sistema, kuri labai supaprastina visą skolų išieškojimo procesą. Programa automatiškai pagal skolininko suvestus duomenis suformuoja skolų išieškojimo raštus, pati pagal skolos dydį paskaičiuoja skolos administracinį mokestį, leidžia stebėti visų turimų skolininkų užvestas skolos administravimo bylas, kuriose matomi atlikti veiksmai, suėję terminai ir kita reikalinga informacija savalaikiams skolų išieškojimo veiksmams atlikti. Labai patogu naudoti - perleisdami verslą apmokinsime.
Trumpas ir lengvai įsimenamas pavadinimas – DEBITA. Aiškus prekinis ženklas. Nemaža dalis grįžtančių klientų. Perduodama esamų klientų duomenų bazė bei sutartys.
APMOKINSIME KAIP NAUDOTIS, pateikiame reikalingas instrukcijas – tam skirtume 1 mėn. nuolatinės priežiūros ir konsultacijų tiek iškilusių problemų sprendimui, tiek elementarių funkcijų išsiaiškinimui. Perduosime visas verslo paslaptis, sukauptą „knowhow“.
Šiuolaikiškas ir patogaus naudojimo puslapis tiek klientui, tiek puslapio savininkui: funkcionali vidinė puslapio administravimo sistema (TVS), suteikianti galimybė laisvai ir bet kada keisti puslapio informaciją, nereikalaujanti specifinių IT žinių išmanymo, patikima wordpress svetainės platforma, viskas lietuvių kalba, įrašyti visi reikalingiausi valdymo įrankiai.
Atliktas sujungimas su google analitics, serche console sistemomis.
Sukurta veikianti ir pardavimus generuojanti google adwords sistema (naudojami tiek dinaminiai, tiek remarketingo, tiek ir tiesioginiai google skelbimai). Veikiantis facebook gerbėjų puslapis.
Pati UAB tvarkinga, be skolų, visada laiku atsiskaitanti su tiekėjais, veikianti jau nuo 2016-02-24.
Dar yra likę 6 vnt. prevencinių antspaudų,
Puslapiui ir el. paštui paliksime galimybę dar pusmečiui nemokamai naudotis dabartiniu serveriu, todėl turėsite pakankamai laiko puslapio perkėlimui į savo serverį.
Kaina 3000 Eur

UAB Debita
Tel: 868402424
Laurunas Čiutys


Prikabintos bylos
 
Dar nėra komentarų