Dimebon - Najebon?

» Dienoraščiai » uno
Autorius: uno Atnaujintas: 2010-03-28 Komentarai: (1) Kartai: 4186
į akį krito įdomi istorija apie "Dimebon - vaistus nuo Alzheimer'io ligos".

Dimebon buvo pardavinėjamas nuo 1983 m. Sovietų Sąjungoje, kaip prieš histamininis preparatas. Vėliau, 90 -ais, koks tai Rusijos institutas jį užpatentavo, kaip vaistus nuo Alzheimer'io ligos. Ir apie dešimt metų bandė iškišti(parduoti) US farmakologams. Pavyko - pardavė kompanijai Medivation.

2008 pasirodė straipsniai apie sensacingus rezultatus - "beprecedentis vaisto efektyvumas!". Žmonės, dirbę šioje srityje, buvo šokiruoti - kaip prieš histamininis preparatas gali duoti tokį efektą? Tarp kitko, tyrimai buvo atlikinėjami Rusijoje. Pfizer akimirksniu nuperka Dimebon'ą, sumokėdama 225 mln $.Ir ką gi, atliekant III fazės klinikinius tyrimus , paaiškėja: nėra jokio esminio skirtumo nuo placebo.Pfizer nusičiaudėjo, išsišnypštė ir toliau ristele tursena. Dirba ir advokatų kontoros:
The Complaint alleges that Medivation and certain of its officers violated federal securities laws by failing to disclose important negative information concerning the efficacy of Dimebon as a treatment for Alzheimer's disease, and the prospects for FDA approval to market Dimebon.

Nejaugi apgavo?
Tikros apgaulės vertas vaisto pavadinimas iš Rusijos turėjo būti, manau, - Najebon

http://www.sciencemag.org/cgi/content/summary/sci;327/5971/1309?maxtoshow=&hits=10&RESULTFORMAT=&fulltext=dimebon&searchid=1&FIRSTINDEX=0&resourcetype=HWCIT
 
1.   Parašė zilva   2010-04-01 19:53  

nebloga istorija