Begalinė Meilė Rusijai.

» Dienoraščiai » aris
Autorius: aris Atnaujintas: 2009-05-20 Komentarai: (4) Kartai: 4101
Labai myliu Rusija. Gaila, mes kolchozus sunaikinom. Tai būtų nors kur studentam morkas ravėti. Lukašenka ir Putinas tai nesunaikino. Šaunuoliai. tai dar ir juos i EU būtu prievartiniu būdu priėmę...

Nenustojam dainuoti ditirambų Rusijos ekonomkai. Ir indėnai, ir paleckiukai tą aktyviai propaguoja.

Prisimikim - ta valstybė turinti didžiausius gamtos išteklius, o kiek žmonių gyvena žemiau skurdo ribos...
Čia galime palyginti su Lietuvą:
http://indexmundi.com/g/r.aspx?t=0&v=69&l=en

BVP mūsų jau seniai juos aplenkė. Nors mes naftos ir neturim:
[url]http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_(PPP)_per_capita[/url]

Na o konkurencingumas - (itin sudėtingai ir atidžiai skaičiuojamas rodiklis) mane maloniai nustebino šiandien (indėnai-irokėzai jais netiki)

http://www.imd.ch/research/publications/wcy/upload/scoreboard.pdf

Taigi myliu aš ta rodina shirokaja ir niekaip negaliu suprasti, kodėl mums į ją nesugrįžus? Nes anot vieno publicisto, rašančio čia, tankas su sijonu ten irgi nelabai traukia?

Beje pagalvokim apie visą Rusijos perimetrą. Nuo Suomijos iki Japonijos. per XX a. Rusija buvo visose savo kaimynėse-šalyse, nužudė milijonus žmonių, nusiaubė jų ūkį, sustabdė vystymąsi. Su Kinija sukurė tokį dinozaurą, kaip Š. Korėja...Su Japonija net II pasaulinio karo taikos sutartis nepasirašyta dar. Rusijai mažai žemių. Ne tik Japonijos salelių, bet ir Obrenes rajono Latvijoje. Pagalvokim: čia metai 1939, 1956, 1968, 1980, o kur čečėnija, Gruzija, Damansko sala ir t.t.?

.........Turėčiau daugiau pastebėjimų. Džiaugiuosi Lietuvos pažanga. Joks družbos nafotekio uždarymas mums nebaisus...Šiuo tinklapiu ir galimybe investuoti irgi džiaugiuosi. Ir nenoriu, kad raudonarmiečio batas sugrįžtų.
 
1.   Parašė Valentinas18   2009-05-20 23:21  

aris, maladiec geras pasisakymas, man patiko. Ka gerei ar rukei kad tokios mintys kylo?

 
2.   Parašė augisss   2009-05-21 15:25  

Stiprus analitinis straipsnis.Manau vertas lopatologu ordino.Gerai,kad Lietuvos studentai Lietuvos arimuose morku nebemato,bet ju tetes ir mamos,dedes ir tetos labai gerai susipazine su zemes ukiu tolimoje Airijoje,Ispanijoje,Norvegijoje ir t.t.Matyt senu kapitalistu morkos geresnes nei Tevyneje.

 
3.   Parašė aris   2009-05-21 18:31  

Geriau Norvegijoje, nei Kazachstano stepese ar ant negyvosios salos Laptevu Juroje...Ten vien uodai tarp kitko...O i Airija tenka vaziuoti vien todel, kad Ruskija is zmoniu ateme viska ka galejo - paskutinius skudurus paliko...(ne gal Kim IR Senas ateme daugiau - ten dabar valgo varles, bet meldziasi Lenino ir Kim Ir Seno portretams). Lenino lavona dabar irgi galima pamatyti po stiklu tiems, kam reikia...

Beje arimuose visai nieko, jeigu uz tai moka. Rusija studentams nemokejo,
Rusu kalboje RABOTA ir RAB - tos pacios saknies zodziai.

Idomu, kaip lietuvis dirbtu, jei darbui apibudinti visa laika naudotu zodi "vergauti"?...

 
4.   Parašė augisss   2009-05-21 19:51  

Gerai,kad atsakei .Matyt tave vaikysteje rusiukai i subine sparde.Ar labai sudetinga su tuo akmeniu per gyvenima eiti?Gal jau mesk,atsitokek...taip ir iki paranojos nebetoli.