Rusija - tai stichija

» Dienoraščiai » C#
Autorius: C# Atnaujintas: 2022-04-23 Komentarai: (14) Kartai: 1860
Rusija, bent jau Lietuvos atžvilgiu, yra tikrų tikriausia stichija. Taip, tai reiškia kad Rusija yra periodiškai išsiveržiantis ugnikalnis, tai periodiškai pasikartojantis kokių 9 balų žemės drebėjimas, tai periodiškas tornadų sezonas.

Tačiau net stichijai galima pasiruošt ir sumažint šansus nuo jos padvėst. Lavą galima sustabdyt atvėsinus šalto vandens čiurkšlėmis, seisminėse zonose galima statyt atitinkamus pastatus, kurie laikosi žymiai geriau, tornadų siautėjimo vietose, galima įsirengt gerus rūsius, ir visą antžeminį turtą apdraust.

Ką turėtų daryt Lietuva, jeigu jinai nori bent kažkiek apsisaugot nuo Rusijos gaivalo ? Aš manau kad kelias vienintelis - paverst šitą kraštą militaristiniu. Kur kiekvienas prabudęs iš miego ne tik skaito antraštes kaip rusai puls, bet daro ir atitinkamus veiksmus, kad karui pasiruoštų.

Jeigu Lietuva realiai nenori prarast nepriklausomybės eilinį kartą, arba nori bent jau priverst priešus sumokėt baisiai didelę kainą už jos atėmimą, ji turi tam ruoštis, ir labai rimtai. Ir čia neina kalba apie atgyvenusią-archajinę šauktinių armiją - prievarta suginti žmogeliukai i prastai organizuotas pajėgas jūsų neišgelbės. Eina kalba apie agresyvią propagandą ir fanatikų paieškas. Eina kalba apie investicijas į visus modernius gynybinius ginklus, įskaitant anti-aviacines, anti-raketines sistemas. Eina kalba apie ekonomikos perorientavimą i gynybinį karą.

Čia taip turėtų būt. O kaip yra ? Akivaizdu kad yra taip, jog Lietuva savo vadinamą nepriklausomybę yra pilnai pasiruošus prarast. Kariaujama liežuviais, ne daugiau. Ir visos viltys dedamos i NATO. Kada NATO kliautis galima mažiausiai, nes tos valstybės savo gyvos jegos čionais nesiųs. Jie siųs ginkluotę, kaip dabar į Ukrainą, tol kol bus vietiniai kurie galės ta ginkluotę naudot. Labai įmanoma kad su dabartiniu pasiruošimo lygiu, net nieko atsiųst nespėtų.

Ką turėtų daryt eilinis Lietuvos pilietis, kuris bent kažkiek masto ir nevartoja narkotikų, kaip piliečiai šiame forume ? Trys kryptys - nenorintys kariaut, ir norintys maksimaliai apsisaugot, turi emigruot. Tokie turi nebesiet ateities su Lietuva. Norintys kariaut, turi ruoštis, ir kartu ugdyt savo karo psichologiją - gyvybę kovojant su stipresniu priešu prarast bus nesunku. Na ir aišku pagrindinė trečia kryptis, į kurią paklius dauguma - elementarus prisitaikymas prie naujos valdžios ir naujų sąlygų.

Ir visai tai Lietuvai visiškai nebūtų naujas dalykas. Visos trys kryptys istoriškai atidirbtos ir patikrintos.

Aišku laukiant ateities nežinomybės, galima gausiai vartot narkotikus ir nesiruošiant blogiausiam, tikėtis geriausio. Bet šito aš jums daryt nepatarčiau - smogus realybei į jūsų pasakų pasaulį, prarasit protą, arba bent jau jo likučius.
 
1.   Parašė bomzasxxl   2022-04-25 16:08  

Nesijaudink, supisim tuos rusus, kartu su visai vatnikais

 
2.   Parašė C#   2022-04-25 16:13  

Bomzai tavo fantazijose gal ir supisim. Ir siaip negrazu rusus pist ukrainieciu rankomis daba. Bet jeigu jie tokie maushiai, nu tai gal ir px.

 
3.   Parašė bomzasxxl   2022-04-26 08:57  

Karas ne grožio konkursas - kaip sakė vienas garsus karvedys - karo be klastos nelaimėsi. Jeigu rimtai, tai tu teisus - mums labai pasisekė, kad caras nusprendė imperijos atkūrimo operaciją pradėti nuo ukrainos ir davė ukrainiečiams 8 metus pasiruošti. Jeigu būtų pradėjęs nuo pribaltikos, tabar vietoj Mariopolio, turėtume visiškai sugriautą ir apsuptą Marijampolę, o vietoj Odesos, raketomis atakuotų Klaipėdos miegamuosius rajonus.
Dabar turime dar 8 metus normaliai pasiruošti sekančio rusios caro eiliniam bandymui atstatinėti imperiją:
- civilinės gynybos infrastrukūros parengimas
- totalinės gynybos plano išvystymas
- kariuomenės modernizacija ir pajėgumų didinimas
- nato sunkiosios brigados nuolatinė dislokacija LT teritorijoje

 
4.   Parašė C#   2022-04-29 00:30  

LT neturi sansu pasidaryt rimta armija, nes cia nepririnksi fanatiku. Ukrainieciai i savo nacistinius dalinius ir tai po kelias stukas sugebejo tiktais pririnkt, kada gyventoju 44 limonai (buvo). Jeigu Ukraina butu kazkas panasaus i Izraeli, tai ruskiai net pro siena nebutu izenge i ten.

Esme kad dabar yra divano-interneto kariu karta, kurie kieti tiktais savo postuose. Tokie visokie kergudai greiciausiai apsimyze ziuretu kaip begt is cia. Is Ukrainos irgi dachuje pabego, tie kurie prie bapkiu aisku. Ten istisa bizni chebra dare, prie sienos eme po desimtis tukstanciu euru is tu, kuriu pagal istatyma negalejo isleist. Dabar tie dalbakai suvaziave i visur kur papuola, rekauja slava ukrainu, kada turetu sedet tenais ir kariaut.

O apie pati kara - kai kariauji su tokiu pratyvnyku kaip rusai, kurie turi praktiskai visa modernia (daugiau maziau) ginkluote, karas yra gerokai kitoks. As perziurejau dachuje video is dronu, kaip 'saldu' ukropams. Ant ju krenta is dangaus viskas kas imanoma. Didelis sansas numirt nuo eilines bombos, raketos, sviedinio, minos, skeveldros etc. etc.

Daug samdiniu jau atsikando sito karo, ir jau tepe slides is ten. O kai kurie vapsie istiese kojas, dar bazese, cia tie, kuriems pasiseke rusu sparnuotas raketas pagaut.

Dabar turiu prenumeratoje vieno amerikonu samdinio kanala, paziuresim kaip jam seksis. Kol kas dvi savaites jokio updeito, bet jis retai kelia video.

 
5.   Parašė C#   2022-04-29 00:50  

LT per situs paskutinius 14 metu agresyviai skatino rusofobija, kas sekmingai jai sugriove ekonominius santykius su BY/RU. Bet jie neskatino jokio militarizmo, kapish ? Kai tipo atsirado rusu gresme, mulkiai grazino sauktinius. Sauktiniai - patranku mesa. Amerikonai atsisake sauktiniu dar nuo Vietnamo karo laiku, nes jie parode tenais visiska neefektyvuma. Sauktiniu problema Vietname islindo ypac astriai, nes kai tave nutempia kovot i visai svetima sali, kovot uz chuj znaet ka, tai motyvacija palenda po dugnu.

Yra tikimybe kad karas mus aplenks, jeigu sedesim tykiai. Bet jeigu ir toliau soksim pagal jankiu dudele ir pradesim kokius nors agresyvius veiksmus, pvz. blokuot koki Kalingrada, persekiot rusu tautines mazumas, tai gausim i duda 100%.

 
6.   Parašė C#   2022-05-07 23:41  

"Rusu technika yra aiskiai geresne uz pindosu"

Ai tas daunas po mano 2015-ais metais rasytus postus knaisiojasi, net neaisku kokiame kontekste rasytus As tave daune bugaga irgi pacituosiu, nereiks ilgai laukt, gali but ramus. 7 metu laukt nereiks

Apie skrendancius tanku bokstelius, ne visai razumnas katine, jeigu skaitysi - kada pindosai paskutini karta kovojo su oponentu, ginkluotu daugiau maziau modernia ginkluote ? Ar ju tankai mate javelinus ir nlaw ? Panasu kad paskutiniu metu jie daugiausiai piemenis kazkur ten afgano kalnuose shaude

Tiek ziniu, mulkiai.

 
7.   Parašė nabagas   2022-08-02 23:24  

Žiūrėkite teksto autoriau, pirmiausia rašant tokius tekstus reikėtų pradėti nuo viešo paskelbimo (panašiai, kaip žymimi reklaminiai straispniai), kokią naudą gaunate iš absoliučiai melagingų ir nieko bendro su realybe neturinčių straipsnių/komentarų (ne visi turi laiko skaityti kliedesius). Yra labai paprastas ir niekaip nepaneigiamas dalykas – Ne Ukraina užpuolė chuilostaną, o chuilostanas Ukrainą, ne Ukraina leidžia raketas į chuilostaną, o chuilostanas į Ukrainą, dar daugiau, raketas leidžia ne į karinius, o į civilinius objektus, žudydamas vaikus, moteris, senelius ir pan. Taigi, būdamas fašistas ar mažų mažiausiai jiems prijaučiantis, neieškokite fašistų ten (Ukraina), kur jų nėra, o pirmiausiai pasižiūrėkite į save...
Lietuva į gynybą investuos tiek, kiek reikia, ir nereikėtų triest miltais chuilo lūpomis, ką lietuviai mat turi daryti, pasilaikykite savo kliedesius sau...

 
8.   Parašė nabagas   2022-08-02 23:36  

Aš dar pagalvojau, kad jei parašytumėte savo vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą, a/k, tapatybės dokumento numeriuką, tai gal kas iš šio saito lankytojų pažįsta paleckiuką, gal šis patarpininkautų, kad chuilo jums kokią nagradą išrašytų. Čia per televiziją rodė, kaip 4 debilai po svietą bastosi chuilo saulės ieškodami, tie dar nesėdi, ale man jie tokie nepatikimi atrodo, gali tinkamai ir nepatarpininkauti, reiktų per paleckį

 
9.   Parašė nabagas   2022-08-16 23:54  

Kur dingo stichijos valdovas? Aūūū?

 
10.   Parašė C#   2022-09-28 10:27  

"Yra labai paprastas ir niekaip nepaneigiamas dalykas – Ne Ukraina užpuolė chuilostaną, o chuilostanas Ukrainą"

Nu pasirodo dauniukas nabagas dar cia kazka trolino.

2014-metais po perevoroto Ukraina uzpuole savo pro-rusiskas zemes, kurios nepripazino naujos valdzios ir panoro atsiskirt. Uzsiveise ten leta kara, kuri pilnai galima vadint pilietiniu. Karas 2022-ais akselaravosi nes anu zemiu globeja Rusija galop panoro suvest saskaitas su nacistine agresore. Kaip matome karai vystosi gerokai sudetingiau, nei tavo dalbajobiskame mass media suformuotame supratime.

"ne Ukraina leidžia raketas į chuilostaną, o chuilostanas į Ukrainą"

Visiskas feil'as, kaip tik dabar Ukraina masiskai chujarina amerikonu raketas i rusus, HIMARS vadinasi, negirdejai ?

"raketas leidžia ne į karinius, o į civilinius objektus, žudydamas vaikus, moteris, senelius ir pan."

Cia dar didesnis feilas, kaip tik ukropai paskutiniu metu pradejo achujielint su civiliu objektu teroru. I Donecka pyzdina is visko ka turi, toliasaude vakaru artilerija, HIMARS. Kiekviena savaite zusta civiliai zmones. Ir jiems px, nes zino kad dalbajobiska vakaru media apie tai nerasys. Jeigu kazkam kyla klausimai - rusai patys i save saudo.

Nabage tu nabage, mynk nx vienu zodziu, kartu su visa sito forumo sushera.

 
11.   Parašė Gerai   2022-09-28 10:32  

Vieni navarotai, Lada Kalina motinai, nuodėmių atleidimas, rojus, amžini medžioklės plotai. Pagalvok.

https://www.delfi.lt/news/daily/world/patriarchas-kirilas-kreipesi-i-rusu-karius-zutis-ukrainoje-nuplaus-visas-nuodemes.d?id=91326571

 
12.   Parašė C#   2022-09-28 10:34  

O tu pagalvojai del Ukrainos juodzemio trasos ? Visviena debilas esi, naudos mazai is taves cia vietoje.

 
13.   Parašė Gerai   2022-09-28 10:40  

Patrešiu savo žemę, jei reikės, mulki. Nebėgsiu kaip taviškiai.

 
14.   Parašė C#   2022-09-28 10:49  

Tai dar niekas nezino kas begtu o kas ne. Kai rusas uzeis tada ir bus aisku. Jusu voples apie busimus didvyrius ant divano niekam neidomios.