Susilažino iš languotos liemenės, kad kursas nesikeis

» Dienoraščiai » bomzasxxl
Autorius: bomzasxxl Atnaujintas: 2014-05-18 Komentarai: (2) Kartai: 7987
2014m. gegužės 15 diena, Žinių radijas, pokalbis apie eurą - dalyvauja LB valdybos pirmininkas - V.Vasiliauskas ir draugijos Bočiai pirmininkas.
Naturalu, kad LB valdybos pirmininkas pasisako už, o draugijos Bočiai atstovas prieš. Išsakius visu argumentus, Bočių atstovas, pastebi, kad neaišku koks bus kursas, ir tada V.Vasiliauskas pasiūlo lažintis, kad kursas nesikeis, iš savo languotos liemenės. Bočiai sutinka, su sąlyga, kad kursą fiksuos praėjus dviem menėsiams po euro į įvedimo.
Besibaigiant laidai, Bočiai pareiškė, kad pagrindinė priežastis, kodėl priešinasi euro įvedimui - jie nepasitiki šia vyriausybe - konservatoriai žadėjo pensijas grąžinti, o ši vyriausybė visaip išsisukinėja, todėl Bočiai ir nepritaria euro įvedimui.
Tokie tad buvo dalyvių pasisakymai, nuo savęs pridedu - ta pati visuomenės dalis, kuri nepasitiki vyriausybe, kažkodėl labai pasitiki to vyriausybės vadovu - nesąmonė gaunasi ar ne?
Tą gražią gegužės 15 dieną, užfiksavau dar pora nesąmonių, abi per Žinių radijo laidą LNK Žinios:
Viktoras pakviestas papasakoti, istorijos apie jaunąją bendrapartietę, kuri partijai paaukojo keturiasdešimt tūkstančių, šiek tiek nukrypo nuo temos ir ant stalo padėjo dvi dešreles - parodykite sako - matote viena dešrelė kainuoja 2 Litus, jei mano įmonė vienašališkai padidins atlyginimus, tai dešrelės savikaina padidės iki 3 litų, ir dešrelės už 3 litus niekas nepirks. Paklaustas ar minimalios algos didinimas nebus per sunki našta, ypač smulkiajam verslui, paaiškino, kad algas padidinus 30%, savikaina padidėja tik 3%. Taip pat pridūrė, kad nežino kiek procentų darbuotojų, jo įmonėje gauna minimalų atlyginimą, nes politikui nedera užsiimti verslu.
Taigi šauniai Viktoras skaičiuoja - savo dešrelė pabrangs 50%, o svetima 3%.
Toje pačioje laidoje, sveikatos ministerijos atstovė komentavo draudimą nepilnamečiams parduoti energetinius gėrimus: jie vartoja daug energetinių gėrimų nes baruose geria energetinius koktelius su alkoholiu, taigi uždraudę parduoti energetikus nepilnamečiams, saugosime jų sveikatą.
PS: pabaigai, ne labai nesąmonė tiesiog tragedija - Klaipėdos remontuojame dramos teatro pastate į scenos duobę įkrito dviratininkas ir smarkiai susižalojo.
 
1.   Parašė ThePope   2014-05-18 19:14  

Tokie tad buvo dalyvių pasisakymai, nuo savęs pridedu - ta pati visuomenės dalis, kuri nepasitiki vyriausybe, kažkodėl labai pasitiki to vyriausybės vadovu - nesąmonė gaunasi ar ne?


Geras pastebėjimas. Čia yra įdomus momentas, kai kalbama apie pasitikėjimą politine jėga ir pasitikėjimą konkrečiu asmeniu. Manyčiau, jog pasitikėjimo asmeniu/lyderiu apklausų reprezentatyvumo paklodė yra patampoma pagal poreikį.

 
2.   Parašė C#   2014-05-19 11:02  

"Toje pačioje laidoje, sveikatos ministerijos atstovė komentavo draudimą nepilnamečiams parduoti energetinius gėrimus: jie vartoja daug energetinių gėrimų nes baruose geria energetinius koktelius su alkoholiu, taigi uždraudę parduoti energetikus nepilnamečiams, saugosime jų sveikatą."

Dabar vartos alkoholi be energetiku ir bus desimt kart sveikesni.

Kad uzdraude, bet kokiu atveju geriau negu nieko. Nes speju neuzilgo ateis karta kuri uzsilenkines nuo infarkto budami 30-40 metu.