Naujienų antraštės iš kitų tinklapių. Antraštės atnaujinamos kas 10 minučių darbo dienomis ir kas valandą savaitgaliais. (DUK)
Antraštės Šaltiniai
  

Laikas[Šaltinis] Antraštė , Aprašymas
07-01 09:39[delfi.lt] „Gazprom“ sumokėjo Lenkijos bendrovei tarptautinio arbitražo priteistus 1,5 mlrd. dolerių
Rusijos dujų koncernas „Gazprom“ sugrąžino Stokholmo tarptautinio arbitražo priteistus 1,5 mlrd. dolerių (apie 1,34 mlrd. eurų) Lenkijos dujų bendrovei „Polskie Gornictwo Naftowe i Gazownictwo“ (PGNiG) kaip kompensaciją už pernelyg dideles kainas, pranešė Lenkijos bendrovė.
07-01 09:38[delfi.lt] Kupšys: taršos lygį miestuose sumažinsime tik įvesdami prancūziško tipo paskatų sistemą
Lietuvos vartotojų organizacijų aljansas trečiadienį paskelbė azoto dioksido (NO2) koncentracijos duomenis Kaune ir Klaipėdoje. Duomenys verčia sunerimti: labiausiai užterštose vietose – mokyklos, vaikų darželiai, šeimų pamėgti prekybos centrai.
07-01 09:35[delfi.lt] Vilties moneta įamžina Lietuvos žmonių susitelkimą pandemijos akivaizdoje
Trečiadienį Lietuvos bankas į apyvartą išleidžia kolekcines 5 eurų sidabro ir 1,50 euro vario ir nikelio lydinio Vilties monetas, jos įamžina Lietuvos žmonių bendrystę ir solidarumą koronaviruso pandemijos akivaizdoje.
07-01 09:30[vz.lt] Paskutinę dieną pajamų dar nedeklaravo 147.000 gyventojų
Paskutinę pajamų deklaravimo dieną Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) teigia laukianti dar 147.000 gyventojų deklaracijų. Pajamas jau deklaravo apie 1,227 mln. gyventojų, pranešė inspekcija.
07-01 09:29[OMX] „Invalda INVL“ 2020-07-01 įvykusio visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimai
07-01 09:22[delfi.lt] Paskutinę dieną pajamų dar nedeklaravo 147 tūkst. gyventojų
Paskutinę pajamų deklaravimo dieną Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) teigia laukianti dar 147 tūkst. gyventojų deklaracijų. Pajamas jau deklaravo apie 1,227 mln. gyventojų, BNS pranešė inspekcija.
07-01 09:18[delfi.lt] Bankai iki rugsėjo pabaigos pratęsė paskolų mokėjimo atidėjimo laikotarpį
Lietuvos bankų asociacijos (LBA) nariai ir kitos šalies finansų įmonės pratęsė paskolų moratoriumų taikymo laikotarpį iki rugsėjo 30 dienos.
07-01 09:13[OMX] AUGA group, AB įžengė į Australijos rinką
07-01 09:03[delfi.lt] Karbauskis apie leidimą silpnuoju alkoholiu prekiauti paplūdimiuose: tai – žingsnis atgal
Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis neigiamai vertina Seimo antradienį priimtas pataisas, leidžiančias silpnuoju alkoholiu prekiauti paplūdimiuose, ir sako, kad tai žingsnis atgal.
07-01 09:00[vz.lt] Tamsesnė paskolų moratoriumo pusė: daugiau verslų gali nepajėgti jų grąžinti
Lietuvos finansų įstaigos iki rugsėjo 30 d. pratęsia moratoriumą verslo ir gyvenotojų paskoloms. Šiuo metu verslui jau atidėta apie 1 mlrd. Eur paskolų, o įmonių, nepajėgių jų grąžinti, dalis gali išaugti. Atsiskaitantiems tvarkingai atidėtos paskolos finansavimo sąlygų ateityje neturėtų pabloginti, nebent kiltų antra pandemijos banga, dėl kurios ekonomika būtų smarkiai ribojama, o bankai patirtų reikšmingų nuostolių dėl atidėjinių.
07-01 09:00[OMX] Gyvybės draudimo bendrovė „Bonum Publicum“ keičia pavadinimą į „SB draudimas“
07-01 09:00[OMX] CORRECTION: Notice Calling the Annual General Meeting of Shareholders
07-01 08:44[OMX] On publishing of the financial reports
07-01 08:40[vz.lt] S. Skvernelis tikisi Vokietijos paramos dėl Astravo AE
Premjeras Saulius Skvernelis paprašė Vokietijos kanclerės Angelos Merkel paramos užtikrinant maksimalų Europos Sąjungos institucijų įsitraukimą, kad konkrečiais veiksmais būtų užtikrintas Astravo atominės elektrinės saugumas.
07-01 08:40[OMX] OMX Baltic Benchmark Fund 2020 m. Birželio 30 d. duomenys apie išleistas akcijas
07-01 08:32[vz.lt] D. Trumpas patvirtino karių išvedimo iš Vokietijos planą
JAV prezidentas Donaldas Trumpas patvirtino planą išvesti 9.500 JAV karių iš Vokietijos. Senatoriai siekia įstatymu apriboti tokius prezidento veiksmus.
07-01 07:44[vz.lt] Startuoliui „Ligence“ COVID-19 pandemija padėjo pritraukti finansavimą
„Ligence“ komanda, plėtojanti vystanti automatizuotą širdies ultragarsinės diagnostikos sprendimą, nutarė pritaikyti jį kovai su koronaviruso infekcijos padariniais. Įmonė pateikė paraišką Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) konkursui „Life-saving innovations: stop COVID-19“ ir gavo beveik 35.000 Eur finansavimą pagal ES investicijų priemonę „Inostartas“.
07-01 07:40[delfi.lt] ESO ir „Ignitis gamybos“ akcijos išbrauktos iš biržos
Bendrovių „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) ir „Ignitis gamyba“ akcijos nuo liepos 1 dienos išbraukos iš „Nasdaq“ Vilniaus biržos Oficialiojo sąrašo. Antradienis buvo paskutinė šių akcijų prekybos diena biržoje.
07-01 07:37[delfi.lt] Keičiasi kai kurių verslo liudijimų išdavimo tvarka
Nuo liepos su vienu verslo liudijimu bus galima užsiimti tik vieno buto nuoma, o būstų ir automobilių remontininkams, auklėms verslo liudijimai nebeišduodami.
07-01 07:03[delfi.lt] Gyventojams pinga elektra ir dujos
Nuo trečiadienio buitiniams vartotojams vidutiniškai 8 proc. pinga elektra ir 15-22 proc. gamtinės dujos. Kainos antrąjį šių metų pusmetį keičiasi atpigus žaliavoms rinkose.
07-01 07:02[vz.lt] Įsigaliojo Honkongo autonomiją ir laisves paminantys įstatymai
Trečiadienį įsigaliojo Honkongo nacionalinio saugumo įstatymai, pagal kuriuos kalėjimu iki gyvos galvos gali būti baudžiama už veiklą siekiant atskirti Honkongą nuo Kinijos, mėginimą rengti perversmą, terorizmą bei sąmokslą su užsienio šalių pajėgomis. Tačiau svarbiausia – tokių bylų svarstymas pereina Pekino jurisdikcijon, tokiu būdu paminant iki 2047 m. garantuotas Honkongo autonomijos teises.
07-01 06:48[delfi.lt] Trečiadienis – paskutinė diena, kai galima pateikti pajamų deklaracijas
Trečiadienis yra paskutinė diena, kai gyventojai gali pateikti pajamų deklaracijas.
07-01 05:45[vz.lt] Rado išeičių, kaip taupyti įkuriant darbo vietas
Daugelis įmonių stengiasi kuo mažiau įsigyti nuosavo turto ir jį nuomotis. Dabartinėmis sąlygomis, kai planuoti, kas bus ne tik po metų, bet jau po mėnesio, ypač sudėtinga, vis dažniau vietoj pirkinių pasirenkama nuoma. 
07-01 05:45[vz.lt] Karantininės būsto paskolos: suma krito beveik trečdaliu, palūkanos stabilios
Naujai išduotų paskolų būstui įsigyti vidutinės palūkanos Lietuvoje gegužę siekė 2,4% – buvo kiek didesnės nei pirmaisiais karantino mėnesiais, tačiau tokiame pačiame lygyje kaip iki pandemijos. Lietuvos banko (LB) ekonomistas sako, kad tikrąją padėtį pamatysime, kai išseks anksčiau pasirašytų preliminarių sutarčių srautas.
07-01 05:45[vz.lt] Į naujus produktus investuojančiai „Malsenai plius“ padeda karantino laimėjimai
Miltų, dribsnių, košių ir kitų grūdų produktų gamintoja „Malsena plius“ plečiasi į naują segmentą – pirmoji Lietuvoje ims gaminti kietagrūdžius makaronus.
07-01 05:45[vz.lt] A. Merkel sugrįžta į didžiąją Europos sceną
Nuo liepos 1 d. Vokietija pradeda pirmininkauti Europos Sąjungai (ES). Daugelis analitikų tikina, kad per koronaviruso pandemijos krizę Berlyno lyderystė Bendrijoje yra gyvybiškai svarbi.
07-01 05:30[delfi.lt] Naujasis pramonininkų prezidentas Janulevičius: šis laikas tikrai sunkus
Pasauliui vis dar kovojant su pandemija, o verslui bei pramonei – su jos pasekmėmis, šį laikmetį antradienį naujai išrinktas Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Vidmantas Janulevičius įvardija kaip ne patį lengviausią imtis tokių pareigų. Visgi nepaisant sunkumų, jo planuose ir verslo asociacijų konsolidacija, ir prieigos prie kapitalo didinimas.
06-30 22:13[Investopedia] Nautilus Stock Extends Rally on At-Home Fitness Trends
Nautilus shares moved higher after Roth Capital increased its price target to .00 following Lululemon's acquisition of Mirror.
06-30 19:50[vz.lt] Baigėsi pagrindinis pasėlių deklaravimo laikotarpis
Birželio 20 d. baigėsi pagrindinis laikotarpis, skirtas žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimui. Per jį buvo pateiktos 123.162 paraiškos, o deklaruotas plotas siekia 2,927 mln. ha. Šie negalutiniai duomenys beveik nesiskiria nuo praėjusių metų statistikos.
06-30 19:45[OMX] Coop Pank extends authorities of Rasmus Heinla as Member of the Management Board of Coop Finants AS
06-30 19:32[delfi.lt] ES uždraudė Pakistano oro linijoms pusmetį skraidyti į Europą
Europos Sąjungos aviacijos saugumo agentūra antradienį paskelbė, kad Pakistano nacionalinių oro linijų lėktuvams mažiausiai šešis mėnesius nebus leidžiama atskristi į Europą, šalies aviacijos ministrui atskleidus, kad kone trečdalis pakistaniečių pilotų sukčiavo per savo egzaminus.
06-30 19:31[delfi.lt] ESO iš „Ignitis grupės“ skolinasi 200 mln. eurų
Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) iš savo akcininkės valstybės valdomos energetikos grupės „Ignitis grupė“ skolinasi 200 mln. eurų.
06-30 19:30[vz.lt] Istorinių parkų pažinimo centras Užutrakyje pristato E. F. Andre kūrybą
Liepos 1 d. Užutrakio dvaro sodyboje atveriamas Istorinių parkų pažinimo centras. Restauruotame buvusios spirito varyklos pastate įrengta interaktyvi ekspozicija pasakoja apie istorinį Trakų peizažą bei žymiojo kraštovaizdžio architekto, botaniko Eduardo Fransua Andre (1840–1911) kūrybą.
06-30 19:20[vz.lt] Suomija ketina praminti kelius Europos dominavimui akumuliatorių rinkoje
Užsibrėžusi išstumti Kiniją iš dominuojančios pozicijos pasaulinėje akumuliatorių elektromobiliams rinkoje, Europos Sąjunga (ES) pradeda dėlioti planus, kaip sukurti tinkamą regioninę tiekimo grandinę. Lyderystės imasi Suomija, iš savo gelmių galinti išgauti visas natūralias žaliavas, reikalingas akumuliatorių gamybai.
06-30 19:07[delfi.lt] Tiksi paskutinės akimirkos: buhalterių atstovė siūlo geriau pateikti klaidingą pajamų deklaraciją nei jokios
Artėja paskutinės valandos, kai dar galima deklaruoti pajamas. Deja, daugelis žmonių būtent šiomis dienomis susiduria su problema, kad tiesiog negali prisiskambinti su Valstybinės mokesčių inspekcijos konsultantais. Laidoje „Delfi diena“ buvo atsakyta, ką daryti, jeigu nepavyksta užpildyti deklaracijos, tačiau laikas senka, taip pat, kas gali nutikti tiems, kurie nespės užpildyti deklaracijos.
06-30 19:00[vz.lt] Dar vienas Europos ministrų bandymas sustabdyti Mobilumo paketo buldozerį
Lietuva kartu su Latvija, Estija, Lenkija, Bulgarija, Rumunija, Vengrija, Kipru ir Malta išplatino bendrą užsienio bei transporto ministrų pasirašytą laišką, kuriuo siekiama atkreipti Europos Parlamento narių dėmesį.
06-30 18:55[vz.lt] „Airbnb“ vadovas: koronaviruso pandemija tarptautinį turizmą pakeis iš esmės
Trumpalaikės būsto nuomos platformos „Airbnb“ vienas įkūrėjų ir vadovas prognozuoja, jog koronaviruso pandemija sukels esmines tarptautinio turizmo permainas.
06-30 18:52[delfi.lt] Iki 2022 m. pabaigos „Air France“ ketina atleisti 7 500 darbuotojų
Prancūzijos oro linijų bendrovė „Air France“ iki 2022-ųjų pabaigos ketina atleisti 7 500 darbuotojų ir taip mažinti išlaidas, naujienų agentūrai AFP patvirtino šaltiniai darbuotojų profsąjungose.
06-30 18:40[vz.lt] Europiečių apklausa: ES šios krizės akivaizdoje nebuvo lyderė, auga neigiamos nuostatos JAV ir Kinijos atžvilgiu
Idėjų kalvės „European Council on European Relations (ECFR) paskelbta 9 ES šalių rinkėjų apklausa rodo, kad dauguma europiečių mano, kad ES nesugebėjo užtikrinti tinkamos lyderystės per naujo koronaviruso pandemiją. Taip pat pastebima, kad europiečiai po naujo koronaviruso pandemijos ėmė prasčiau vertinti JAV ir Kiniją.
06-30 18:32[Investopedia] Is It Time to Buy Beaten-Down Energy Giants?
Shares of Chevron and Exxon Mobil continue to struggle despite a historic crude oil bounce.
06-30 18:23[vz.lt] „Novaturas“ šiemet dividendų nemokės
Lietuvos kelionių organizatorius „Novaturas“, pernai uždirbęs 5,846 mln. Eur grynojo pelno, šiemet dividendų nemokės.
06-30 18:16[OMX] Decisions of the Meeting of Noteholders of AS PRFoods Notes
06-30 18:11[vz.lt] „Ignitis gamybos“ pajamos šiemet mažėjo 7,2% iki 51,4 mln. Eur
Energetikos holdingo „Ignitis grupė“ valdoma bendrovė „Ignitis gamyba“ per šių metų 5 mėn. gavo 51,4 mln. Eur pajamų – 7,2% mažiau nei pernai sausį-gegužę (55,4 mln. Eur). 
06-30 18:04[delfi.lt] Vokietija nuo kovo gyvena recesijos sąlygomis: dalis verslo atsigauti tikisi 2021 metais
Pusė Vokietijos bendrovių mano, kad jų verslas atsigaus nuo koronaviruso ekonominių padarinių ne anksčiau kaip 2021 metais, 17 proc. jau pasiekė ikikrizinius rodiklius. Tai antradienį pranešė Vokietijos pramonės ir prekybos rūmų sąjunga (DIHK), surengusi 8,5 tūkst. šalies įmonių apklausą.
06-30 17:49[OMX] RESOLUTIONS of Annual General Meeting of Shareholders of joint stock company “GRINDEKS” held on 30 June 2020
06-30 17:48[vz.lt] Centrinės valdžios deficitas – 1,17 mlrd. Eur
Centrinės valdžios deficitas šių metų sausį-gegužę buvo 1,172 mlrd. Eur. Penkių mėnesių centrinės valdžios balansas buvo 1,347 mlrd. Eur mažesnis nei pernai tuo pačiu metu, pranešė Finansų ministerija. 
06-30 17:46[OMX] Audited Annual Report 2019
06-30 17:45[OMX] UAB „Ignitis grupė“ bus pertvarkoma į akcinę bendrovę
06-30 17:39[Investopedia] How to Create a Budget with Your Spouse
Learn how to create a budget with your spouse, whether you're a newlywed or you've been married for a while.
06-30 17:31[vz.lt] Išrinko geriausią Vilniaus Vokiečių gatvės atnaujinimo idėją
Vilniaus miesto savivaldybės inicijuotą Vokiečių gatvės rekonstravimo architektūrinės idėjos konkursą vertinusi komisija iš 18 pateiktų idėjų išrinko 3 geriausias.
06-30 17:25[vz.lt] „Ignitis grupė“ skolina 200 mln. Eur ESO
UAB „Ignitis grupė“ šiandien suteikė 200 mln. Eur ilgalaikę paskolą AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).
06-30 17:22[Investopedia] Debentures vs. Fixed Deposits: What’s the Difference?
Debentures and fixed deposits are two relatively low-risk financial instruments, each possessing a few distinct qualities.
06-30 17:16[Investopedia] SunEdison: A Wall Street Boom-and-Bust Story
SunEdison stock is a classic Wall Street boom-and-bust story, with shares rocketing over 2,000% before eventually losing almost all of their value.
06-30 17:12[vz.lt] Užsienio investuotojai naujų galimybių žvalgosi arčiau. Proga Lietuvai?
Dėl pasaulyje susiklosčiusios ekonominės situacijos bei išryškėjusių globalizacijos trūkumų, Lietuvai šiandien atsiveria naujos galimybės užsienio investuotojams pasiūlyti atsakymus į jų problemas. Tačiau ko gali pritrūkti iki pilnos sėkmės?
06-30 17:00[OMX] Dėl ilgalaikės finansavimo sutarties sudarymo su AB „Energijos skirstymo operatorius“
06-30 17:00[OMX] Dėl ilgalaikės finansavimo sutarties sudarymo su UAB „Ignitis grupė“
06-30 17:00[OMX] Purchase of ro-pax vessel MS Sailor
06-30 16:55[vz.lt] Biržose – sudėtingo laikotarpio rezultatų laukimas ir įkvėpusi „Tallink“ žinia
Europos akcijų rinkose antradienį įsitvirtino raudona spalva investuotojams suvokiant, kad netrukus juos užplūs itin sudėtingo metų ketvirčio rezultatai. Baltijos biržose nuotaiką praskaidrino „Tallink“ žinutė.
06-30 16:49[delfi.lt] Penkių mėnesių centrinės valdžios sektoriaus deficitas – beveik 1 172 mln. eurų
Išankstiniais Finansų ministerijos duomenimis, 2020 metų sausio-gegužės mėnesių centrinės valdžios deficitas buvo 1 171,8 mln. eurų. Centrinės valdžios balansas per sausį-gegužę buvo 1 346,7 mln. eurų mažesnis nei 2019 metais per tą patį laikotarpį.
06-30 16:48[vz.lt] NATO patvirtino atnaujintus Baltijos šalių gynybos planus
NATO galutinai patvirtino atnaujintus Baltijos šalių ir Lenkijos gynybos planus, radus kompromisą su Turkija, kuri iki šiol vienintelė blokavo sprendimą.
06-30 16:47[Investopedia] Amazon's Brand Value Crosses 0 Billion Amid Lockdowns
The e-commerce company is the most valuable brand in the world, according to WPP and Kantar's annual ranking.
06-30 16:46[Investopedia] Beyond Meat Stock Under Pressure After Canadian Report
Canadian media is reporting that McDonald's has ended trials of Beyond Meat's plant-based burgers.
06-30 16:46[OMX] PATAISYMAS: AB „Grigeo“ tarpinės informacijos rengimo ir skelbimo 2020 metais kalendorius
06-30 16:43[OMX] „Ignitis grupės“ įmonių grupės preliminarūs 2020 m. 5 mėnesių finansiniai duomenys
06-30 16:40[vz.lt] KTU sukurtą išmaniąją apyrankę gamins „Teltonika“
„Teltonikos“ grupės bendrovė „Teltonika Telemedic“ ketvirtadienį turėtų pasirašyti licencinę sutartį su Kauno technologijos universitetu (KTU) dėl mokslininkų sukurtos išmaniosios apyrankės, atpažįstančios prieširdžių virpėjimo aritmiją, komercinimo ir gamybos.
06-30 16:39[vz.lt] „Air Baltic“ atnaujina skrydžius į Londoną
„Air Baltic“ atnaujina skrydžius į Londoną iš Rygos, Vilniaus bei Talino.
06-30 16:33[OMX] Dėl AB „Grigeo“ audituotų konsoliduotų ir atskirų finansinių ataskaitų rinkinio už 2019 m. ir audito išvados paskelbimo bei eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo sušaukimo atidėjimo
06-30 16:23[OMX] „Ignitis gamybos“ preliminarūs 2020 m. 5 mėnesių finansiniai duomenys
06-30 16:23[Investopedia] Best Dividend Stocks for July 2020
Given strong dividend growth and big money signals, these stocks could be worth a spot in a yield-oriented portfolio.
06-30 16:20[delfi.lt] „Ikea“ grąžins gautą paramą iš Lietuvos
Mažmeninės baldų ir namų apyvokos prekių tinklas „Ikea“ grąžins 10,4 tūkst. eurų už subsidijas darbuotojų prastovoms ir sumokėjo 3 mln. eurų atidėtų mokesčių, pranešė portalas 15min.lt
06-30 16:05[vz.lt] Jungtinės Karalystės BVP pirmąjį ketvirtį susitraukė daugiausia nuo 1979 metų
Jungtinės Karalystės (JK) ekonomika pirmąjį šių metų ketvirtį susitraukė 2,2%, palyginti su ankstesniais trimis mėnesiais, rodo galutiniai Nacionalinės statistikos tarnybos (ONS) duomenys.
06-30 16:05[OMX] Neeiliniame visuotiniame LITGRID AB akcininkų susirinkime priimti sprendimai
06-30 16:05[OMX] Dėl neeilinio visuotinio AB „Ignitis gamyba“ akcininkų susirinkimo sprendimų
06-30 16:05[OMX] Dėl neeilinio visuotinio AB „Energijos skirstymo operatorius“ akcininkų susirinkimo sprendimų
06-30 16:01[OMX] Preliminarūs ESO 2020 m. 5 mėnesių rezultatai
06-30 16:00[OMX] Observation status removed for AS "VEF Radiotehnika RRR"
06-30 16:00[OMX] Johan Akerblom appointed as Citadele’s Chairman of the Management Board and Chief Executive Officer
06-30 16:00[OMX] Silvano Fashion Group decisions of the annual general meeting of shareholders
06-30 15:56[vz.lt] Keičiasi „PZU Baltic“ Finansų direktorius
Nuo liepos 1-osios keičiasi PZU Grupės Baltijos šalių Finansų direktorius, atsakingas už „Lietuvos draudimo“, įskaitant Estijos filialą, PZU gyvybės draudimo ir „Balta“ (Latvija) finansų ir aktuarų sritį. Į šias pareigas paskirtas Arūnas Rumskas, jis pakeis Rafal Piotr Rybkowski, iki šiol vadovavusį visų PZU grupės valdomų bendrovių Baltijos šalyse finansams.
06-30 15:52[Investopedia] Recession-Proof Packaging Stocks Set to Resume Uptrend
A retracement in packaging stocks provides a defensive buying opportunity. Think outside the box with these three trading ideas.
06-30 15:48[vz.lt] Neskelbiamų derybų viešieji pirkimai – po privalomos tiekėjų patikros
Seimas leido tęsti viešuosius pirkimus neskelbiamų derybų būdu, bet nurodė perkančiosioms organizacijoms domėtis pardavėjais. 
06-30 15:37[delfi.lt] Už „kalėdines dovanėles“ ESO darbuotojams logistikos įmonės vadovams skirtos baudos
Vilniaus apygardos teismas, apeliacine tvarka išnagrinėjęs baudžiamąją bylą dėl „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) darbuotojų papirkimo, sutiko su apeliacinį skundą pateikusio Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro argumentais ir kaltais dėl papirkimo pripažino dar du asmenis, kurie pirmos instancijos teismo sprendimu buvo išteisinti.
06-30 15:37[OMX] Dėl Akcinės bendrovės „Novaturas“ visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimų
06-30 15:26[vz.lt] Lietuvos paslaugų eksportas augo greičiau nei importas
Lietuvos paslaugų eksportas pirmąjį šių metų ketvirtį buvo 2,8 mlrd. Eur – 9,9% daugiau nei prieš metus. Paslaugų importas siekė 1,6 mlrd. Eur – 2,5% daugiau.
06-30 15:20[OMX] COUNCIL MEMBER NOTICE ON RELINQUISHING THE OFFICE
06-30 15:06[vz.lt] R. Dargis į aktyvią politiką nesivels, bet liks „prie svarbių valstybės reikalų“
Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidento antrąją kadenciją baigęs ir naujajam prezidentui veiklą perdavęs Robertas Dargis dar kartą patvirtino, kad aktyviai politikoje dalyvauti neketina.
06-30 14:42[delfi.lt] Kadenciją baigęs LPK prezidentas Dargis žada likti aktyvus, bet apie politiką negalvoja
Kadenciją baigęs Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Robertas Dargis žada likti aktyvus ir toliau kalbėti apie svarbius valstybės reikalus, bet į politiką artimiausiu metu sukti nežada.
06-30 14:37[vz.lt] Seime skinasi kelią valstybinės vaistinės, paskutinis balsavimas – rudenį
Seimas po svarstymo pritarė Farmacijos įstatymo pataisoms, kurios įteisina valstybines vaistines. Už pataisas balsavo 61 Seimo nariai, prieš – 48, o susilaikė 7.   
06-30 14:24[vz.lt] „Luminor“ klientų perkėlimas į naują sistema neapsiėjo be trikdžių
Lietuvos „Luminor“ banko, į kurį susijungė „Nordea“ ir DNB bankai, klientų perkėlimas į vieningą sistemą nepraėjo be trikdžių – nors procesas vyko savaitgalį, kai kurie klientai dar dabar negali pilnavertiškai naudotis visomis banko paslaugomis.
06-30 14:17[vz.lt] Ekspertai įvertino „Lietuvos geležinkelius“: reikia aiškios ambicijos, Vilniaus stoties remonto ir naujo pavadinimo
Valdysenos, teisės, ekonomikos ekspertai įvardino svarbiausias sritis, kuriose didžiausia geležinkelių grupė Baltijos šalyse „Lietuvos geležinkeliai“ turėtų koncentruotis naujame veiklos šimtmetyje. Pasak jų, svarbiausia – apsibrėžti aiškią ambiciją ir jos siekti, prie atnaujintos, modernios veiklos pritaikyti įmonės įvaizdį bei suremontuoti vieną iš svarbiausių simbolių – Vilniaus geležinkelių stotį.
06-30 14:15[delfi.lt] Paskutinė diena prieš svarbius pokyčius: naujas mokestis, keičiasi elektros, dujų kainos, dalies verslo liudijimų tvarka
Nuo liepos 1 dienos Lietuvoje įsigalioja keli su verslo liudijimais susiję pokyčiai, automobilių registracijos mokestis, pinga elektra ir dujos. Be to, antradienį dar galima deklaruoti pajamas ir atsisakyti dalyvauti antros pakopos pensijų kaupime.
06-30 14:07[OMX] JSC "VEF Radiotehnika RRR" Audited Interim Report year 2019, the Auditor's opinion, Comply/Explain Report on Good corporate governance principles
06-30 14:05[delfi.lt] Infliacija euro zonoje birželį pakilo iki 0,3 proc. – aukščiau nei prognozuota
Metų infliacija euro zonoje birželį pakilo iki 0,3 proc., pranešė Europos Sąjungos statistikos agentūra „Eurostat“, remdamasi išankstiniais duomenimis.
06-30 14:00[delfi.lt] Dėl koronaviruso pandemijos darbo netekę gidai prašo valdžios paramos
Dėl koronaviruso pandemijos darbo ir pajamų netekę gidai Vilniuje antradienį surengė akciją, siekdami atkreipti dėmesį į turizmo sektoriaus darbuotojų problemas.
06-30 14:00[OMX] CORRECTION: Notification of change of name
06-30 13:56[OMX] Decisions of AGM of Shareholders of AS Harju Elekter
06-30 13:54[delfi.lt] Veryga apie leidimą prekiauti silpnuoju alkoholiu paplūdimuose: blogai vertinu
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga neigiamai vertina antradienį Seimo priimtą siūlymą sušvelninti prekybą silpnu alkoholiu paplūdimiuose bei lauko kavinėse.
06-30 13:53[vz.lt] Ministro paskyrimo kaina – valstybės įmonių politizavimo atidėjimas
Prezidentas Gitanas Nausėda sutiko socialdarbietį Rimantą Sinkevičių skirti naujuoju ekonomikos ir inovacijų ministru mainais ir už tai, kad valdantieji bent kuriam laikui pamirštų savo idėją labiau politizuoti valstybinių įmonių valdymą.
06-30 13:39[vz.lt] V. Janulevičius: bandysiu vienyti mūsų konfederacijas
Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK) vadovu išrinktas Vidmantas Janulevičius, anksčiau ėjęs viceprezidento pareigas. Jis keičia Robertą Dargį, nuo 2012-ųjų LPK vadovavusį dvi kadencijas.
06-30 13:38[OMX] UAB „INVL Asset Management“ 2020 m. birželio 29 d. duomenys apie išleistus fondų investicinius vienetus
Pastaba :
Visos nuorodos atidaromos viename naujame lange. Žalia juosta žymi naujas antraštes nuo jūsų paskutinio apsilankymo (tik registruotiems vartotojams). Maksimalus įrašų skaičius : 100