Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

EfTEN Real Estate Fund III

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
EfTEN Real Estate Fund III (EFT1T)[2024-07-19]   18.700 EUR   0.051 (-0.27%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2020-3 2020-2 2020-1 2019-4 2019-3
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina17.00017.70014.00017.90017.800
Kapitalizacija71 78374 73959 11575 58375 161
EPS: Pelnas akcijai0.8000.7001.8301.8301.630
P/E: Kainos pelno rodiklis21.3825.137.649.7710.93
P/BV: Kainos BV santykis1.041.110.811.061.10
Grynasis pelningumas (%)32.930.580.281.373.7
ROA: Turto grąža (%)2.42.25.86.25.8
ROE: Nuosavybės grąža (%)4.84.211.112.011.6
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos7 6984 8652 4439 5127 000
Pajamų augimas (%)10.04.95.59.710.4
Pelno prognozė
Grynasis pelnas747-1 0651 3687 7375 127
Pelno augimas (%)-85.4--0.122.812.7
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas137 583125 502129 258113 125111 246
Trumpalaikis turtas5 28912 17411 39119 70419 051
Akcininkų nuosavybė69 17367 36172 53971 17168 560
Skolos ir įsipareigojimai73 69970 31568 11061 65861 737
Kita
Darbuotojų skaičius1212121212
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic