Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
HansaMatrix (HMX1R)[2020-03-26]   5.900 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2019-4 2019-3 2019-2 2019-1 2018-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina6.2506.1506.4506.2006.500
Kapitalizacija11 43411 25111 80011 34211 891
EPS: Pelnas akcijai0.100-0.0900.0100.2600.430
P/E: Kainos pelno rodiklis64.23-537.5023.6815.23
P/BV: Kainos BV santykis1.271.281.331.271.36
Grynasis pelningumas (%)0.7-0.70.12.33.7
ROA: Turto grąža (%)0.6-0.60.12.03.6
ROE: Nuosavybės grąža (%)2.0-1.80.25.48.8
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos23 92717 99911 8815 90821 154
Pajamų augimas (%)13.111.97.20.27.7
Pelno prognozė
Grynasis pelnas178117146200781
Pelno augimas (%)-77.2-88.9-83.9-60.2-53.5
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas23 01820 94322 61121 29618 010
Trumpalaikis turtas6 8587 8586 4887 0597 340
Akcininkų nuosavybė8 9918 8188 8458 9728 770
Skolos ir įsipareigojimai20 88619 98320 25419 38416 580
Kita
Darbuotojų skaičius240240240224224
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic