Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

INVL Technology

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
INVL Technology (INC1L)[2019-12-04]   1.630 EUR   0.050 (-2.98%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2018-4 2017-4 2016-4 2015-4 2015-3
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina1.4401.4901.7602.0102.150
Kapitalizacija17 53218 14121 42924 47226 177
EPS: Pelnas akcijai0.3500.340-0.3700.210-0.080
P/E: Kainos pelno rodiklis4.164.44-9.73-
P/BV: Kainos BV santykis0.630.761.091.011.36
Grynasis pelningumas (%)88.186.2-4607.180.2-58.7
ROA: Turto grąža (%)15.015.8-22.713.2-5.2
ROE: Nuosavybės grąža (%)15.017.2-22.915.0-6.0
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos4 7804 737983 135171
Pajamų augimas (%)0.94733.7-96.9109.5935.8
Pelno prognozė
Grynasis pelnas4 2134 084-4 5152 514-2 440
Pelno augimas (%)3.2--71.1-
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas24 48020 80816 69616 96112 166
Trumpalaikis turtas3 6705 0693 1557 3877 195
Akcininkų nuosavybė28 02523 81219 72824 24319 290
Skolos ir įsipareigojimai1252 06512310571
Kita
Darbuotojų skaičius000
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic