Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

INVL Baltic Farmland

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
INVL Baltic Farmland (INL1L)[2020-02-21]   3.720 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2018-4 2017-4 2016-4 2015-4 2015-3
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina3.5003.8903.3402.9002.810
Kapitalizacija11 52012 80410 9949 5459 257
EPS: Pelnas akcijai0.3400.2700.3600.2500.090
P/E: Kainos pelno rodiklis10.3514.479.2211.3930.51
P/BV: Kainos BV santykis0.911.070.970.900.92
Grynasis pelningumas (%)181.0153.9224.7182.269.9
ROA: Turto grąža (%)7.86.69.47.51.7
ROE: Nuosavybės grąža (%)8.87.410.58.31.9
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos615575531460339
Pajamų augimas (%)7.08.315.4100.0151.2
Pelno prognozė
Grynasis pelnas1 1138851 193838270
Pelno augimas (%)25.8-25.842.4836.4380.5
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas13 92212 96412 33511 23710 559
Trumpalaikis turtas296395297428445
Akcininkų nuosavybė12 63012 00211 34310 57010 002
Skolos ir įsipareigojimai1 5881 3571 2891 0951 002
Kita
Darbuotojų skaičius222
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic