Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Harju Elekter (HAE1T)[2022-09-26]   4.960 EUR   0.040 (-0.80%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2020-3 2020-2 2020-1 2019-4 2019-3
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina4.4404.3903.6104.2104.100
Kapitalizacija78 76577 87864 04174 68572 734
EPS: Pelnas akcijai0.2500.2300.1600.1300.150
P/E: Kainos pelno rodiklis17.8119.2522.0431.5627.24
P/BV: Kainos BV santykis1.151.170.971.111.09
Grynasis pelningumas (%)3.12.71.91.71.9
ROA: Turto grąža (%)4.03.62.62.12.5
ROE: Nuosavybės grąža (%)6.66.14.43.54.0
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos111 37274 01234 998143 397112 150
Pajamų augimas (%)-0.75.919.518.725.8
Pelno prognozė
Grynasis pelnas4 3692 6747032 3672 313
Pelno augimas (%)88.9169.0326.156.399.9
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas58 94757 85458 25359 88758 165
Trumpalaikis turtas52 09254 53152 05448 01254 858
Akcininkų nuosavybė68 37166 50766 38966 97666 790
Skolos ir įsipareigojimai42 66845 87843 91840 92346 233
Kita
Darbuotojų skaičius779829797791799
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic