Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Linas (LNS1L)[2022-05-17]   0.200 EUR   0.000 (0.00%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2018-4 2017-4 2016-4 2015-4 2014-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.1050.0840.0980.0770.111
Kapitalizacija2 5242 0192 3561 8512 668
EPS: Pelnas akcijai0.0200.0200.0300.020-0.043
P/E: Kainos pelno rodiklis4.985.223.633.35-
P/BV: Kainos BV santykis0.310.260.320.270.44
Grynasis pelningumas (%)4.03.05.04.3-8.4
ROA: Turto grąža (%)4.83.76.26.6-12.7
ROE: Nuosavybės grąža (%)6.15.08.88.2-16.4
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos12 70912 83113 04512 72212 024
Pajamų augimas (%)-1.0-1.62.55.82.3
Pelno prognozė
Grynasis pelnas507388649553-1 013
Pelno augimas (%)30.7-40.217.4--
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas3 5373 5223 2542 2822 133
Trumpalaikis turtas7 0646 8667 2996 1485 828
Akcininkų nuosavybė8 2517 7447 3566 7236 158
Skolos ir įsipareigojimai2 3492 6433 1971 7071 803
Kita
Darbuotojų skaičius145157155249320
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic