Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Kauno energija

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Kauno energija (KNR1L)[2022-01-21]   1.110 EUR   0.010 (-0.89%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2018-4 2017-4 2017-3 2017-2 2017-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina1.0001.1800.9010.9200.707
Kapitalizacija42 73250 50738 56539 37830 261
EPS: Pelnas akcijai0.0900.1600.1500.1500.140
P/E: Kainos pelno rodiklis10.677.335.826.135.15
P/BV: Kainos BV santykis0.470.560.450.440.32
Grynasis pelningumas (%)6.411.310.710.59.9
ROA: Turto grąža (%)2.74.74.64.54.2
ROE: Nuosavybės grąža (%)4.57.77.47.36.7
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos62 61560 83040 32036 20827 984
Pajamų augimas (%)2.9-4.2-4.1-5.3-13.5
Pelno prognozė
Grynasis pelnas4 0026 8862 8646 1077 758
Pelno augimas (%)-41.9-8.3-23.7-15.0-17.4
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas125 300130 005130 475127 946124 961
Trumpalaikis turtas22 96619 13310 24516 47224 432
Akcininkų nuosavybė89 96789 34385 40588 64294 777
Skolos ir įsipareigojimai58 29959 81555 31555 77654 616
Kita
Darbuotojų skaičius468522522511527
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic