Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Ekspress Grupp

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Ekspress Grupp (EEG1T)[2019-06-17]   0.850 EUR   0.000 (0.00%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-4 2016-4 2015-4 2014-4 2013-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina1.2501.3201.3501.1401.140
Kapitalizacija37 24639 33240 22633 96833 968
EPS: Pelnas akcijai0.1100.1500.0900.1700.040
P/E: Kainos pelno rodiklis11.848.9214.876.6531.41
P/BV: Kainos BV santykis0.710.770.830.720.80
Grynasis pelningumas (%)5.88.35.19.71.8
ROA: Turto grąža (%)4.26.03.76.81.4
ROE: Nuosavybės grąža (%)6.18.95.711.32.5
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos54 07053 32452 77352 79358 442
Pajamų augimas (%)1.41.0-0.0-9.7-2.1
Pelno prognozė
Grynasis pelnas3 1464 4062 7075 1101 081
Pelno augimas (%)-28.662.8-47.0372.7-57.2
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas62 13161 07460 79464 29263 019
Trumpalaikis turtas13 82613 09412 38612 30314 447
Akcininkų nuosavybė52 49451 07348 67447 17542 325
Skolos ir įsipareigojimai23 46323 09524 50629 42035 141
Kita
Darbuotojų skaičius1 670
Pastabos, komentarai1)
Originalios ataskaitos

1) Q4 buvo padarytas 2,5 mln nematerialaus turto nurašymas, daugiausia susijęs su spausdintiniais leidiniais

Šaltinis: Nasdaq Baltic