Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Ekspress Grupp

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Ekspress Grupp (EEG1T)[2019-09-13]   0.800 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2018-4 2017-4 2016-4 2015-4 2014-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina1.0401.2501.3201.3501.140
Kapitalizacija30 98937 24639 33240 22633 968
EPS: Pelnas akcijai0.0000.1100.1500.0900.170
P/E: Kainos pelno rodiklis1300.0011.848.9214.876.65
P/BV: Kainos BV santykis0.620.710.770.830.72
Grynasis pelningumas (%)0.05.88.35.19.7
ROA: Turto grąža (%)0.04.26.03.76.8
ROE: Nuosavybės grąža (%)0.16.18.95.711.3
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos60 48954 07053 32452 77352 793
Pajamų augimas (%)11.91.41.0-0.0-9.7
Pelno prognozė
Grynasis pelnas253 1464 4062 7075 110
Pelno augimas (%)-99.2-28.662.8-47.0372.7
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas62 90862 13161 07460 79464 292
Trumpalaikis turtas13 83113 82613 09412 38612 303
Akcininkų nuosavybė50 43452 49451 07348 67447 175
Skolos ir įsipareigojimai26 30423 46323 09524 50629 420
Kita
Darbuotojų skaičius1 6981 670
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic