Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Energijos Skirstymo Operatorius

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Energijos Skirstymo Operatorius (ESO1L)[2020-06-30]   0.875 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2020-1 2019-4 2019-3 2019-2 2019-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.9320.8020.6980.6700.688
Kapitalizacija833 795717 494624 452599 402615 506
EPS: Pelnas akcijai0.0500.0400.0500.0300.020
P/E: Kainos pelno rodiklis18.2720.9413.4222.6430.44
P/BV: Kainos BV santykis1.211.080.920.890.94
Grynasis pelningumas (%)11.38.29.44.63.4
ROA: Turto grąža (%)2.72.12.91.71.4
ROE: Nuosavybės grąža (%)6.75.17.04.33.4
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos128 732418 850385 378263 231143 119
Pajamų augimas (%)-10.1-32.9-25.4-14.8-14.5
Pelno prognozė
Grynasis pelnas27 19834 26941 68828 64215 884
Pelno augimas (%)71.2118.8285.060.640.1
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas1 635 0541 631 8171 568 3701 545 1771 525 042
Trumpalaikis turtas75 65574 78967 01989 773132 361
Akcininkų nuosavybė691 091663 917681 558668 512655 918
Skolos ir įsipareigojimai1 019 6181 042 689953 831966 4381 001 485
Kita
Darbuotojų skaičius2 4042 3742 3612 3552 345
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic