Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Amber Grid, AB

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Amber Grid, AB (AMG1L)[2020-04-03]   0.820 EUR   0.020 (2.50%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2019-4 2019-3 2019-2 2019-1 2018-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.9801.0201.0901.2601.140
Kapitalizacija174 815181 950194 437224 762203 356
EPS: Pelnas akcijai0.070-0.120-0.130-0.120-0.120
P/E: Kainos pelno rodiklis14.76----
P/BV: Kainos BV santykis1.271.361.491.661.54
Grynasis pelningumas (%)21.6-39.8-43.6-41.2-39.8
ROA: Turto grąža (%)4.9-9.1-9.5-8.8-9.2
ROE: Nuosavybės grąža (%)8.8-16.2-16.5-15.1-16.4
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos54 75638 65025 96515 03654 290
Pajamų augimas (%)0.9-0.6-5.2-3.6-15.6
Pelno prognozė
Grynasis pelnas11 8477 7655 0524 711-21 592
Pelno augimas (%)-1.3-22.4-10.0-
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas208 080207 566206 726206 346207 117
Trumpalaikis turtas46 78129 94428 97131 77628 299
Akcininkų nuosavybė137 863133 781131 068135 954131 596
Skolos ir įsipareigojimai116 998103 729104 629102 168103 820
Kita
Darbuotojų skaičius329332329
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic