Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Tallinna Sadam

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Tallinna Sadam (TSM1T)[2020-11-25]   1.730 EUR   0.010 (0.58%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2020-3 2020-2 2020-1 2019-4 2019-3
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina1.7101.9151.5751.9851.965
Kapitalizacija449 730503 645414 225522 055516 795
EPS: Pelnas akcijai0.1200.1300.1600.1700.170
P/E: Kainos pelno rodiklis14.3914.259.5611.7611.60
P/BV: Kainos BV santykis1.211.421.071.391.40
Grynasis pelningumas (%)28.129.633.434.034.0
ROA: Turto grąža (%)4.95.67.07.27.2
ROE: Nuosavybės grąža (%)8.49.511.712.012.2
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos82 05550 28927 890130 536101 320
Pajamų augimas (%)-19.0-18.0-2.2-0.10.3
Pelno prognozė
Grynasis pelnas22 7959 1519 98244 40435 947
Pelno augimas (%)-36.6-49.7-9.681.8127.2
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas589 202584 340581 800579 185574 811
Trumpalaikis turtas33 04956 32259 19446 34741 365
Akcininkų nuosavybė369 672355 994387 034377 018368 455
Skolos ir įsipareigojimai252 579284 668253 960248 514247 721
Kita
Darbuotojų skaičius469471473479496
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic