Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

INVL Baltic Farmland

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
INVL Baltic Farmland (INL1L)[2021-06-22]   7.300 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-4 2016-4 2015-4 2015-3 2015-2
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina3.8903.3402.9002.8102.790
Kapitalizacija12 80410 9949 5459 2579 191
EPS: Pelnas akcijai0.2700.3600.2500.0900.080
P/E: Kainos pelno rodiklis14.479.2211.3930.5134.92
P/BV: Kainos BV santykis1.070.970.900.920.92
Grynasis pelningumas (%)153.9224.7182.269.965.1
ROA: Turto grąža (%)6.69.47.51.71.1
ROE: Nuosavybės grąža (%)7.410.58.31.91.2
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos575531460339230
Pajamų augimas (%)8.315.4100.0151.2313.6
Pelno prognozė
Grynasis pelnas8851 193838270206
Pelno augimas (%)-25.842.4836.4380.5535.1
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas12 96412 33511 23710 55910 560
Trumpalaikis turtas395297428445435
Akcininkų nuosavybė12 00211 34310 57010 0029 938
Skolos ir įsipareigojimai1 3571 2891 0951 0021 057
Kita
Darbuotojų skaičius22
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic