Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
City Service (CTS1L)[2016-04-29]   1.610 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2015-3 2015-2 2015-1 2014-4 2014-3
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina1.5101.6201.7101.6801.780
Kapitalizacija47 73151 20854 05353 10556 266
EPS: Pelnas akcijai0.1900.1800.2000.1850.217
P/E: Kainos pelno rodiklis7.958.898.399.108.24
P/BV: Kainos BV santykis0.680.750.790.820.87
Grynasis pelningumas (%)3.83.53.83.33.8
ROA: Turto grąža (%)2.71.91.74.45.1
ROE: Nuosavybės grąža (%)5.63.93.59.010.8
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos121 25683 73942 525179 122140 724
Pajamų augimas (%)-13.8-13.7-18.616.624.7
Pelno prognozė
Grynasis pelnas5 0993 8543 2175 8384 934
Pelno augimas (%)3.4-2.023.1-18.7-6.7
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas67 27769 24870 79856 02154 869
Trumpalaikis turtas66 37769 61969 82980 80375 801
Akcininkų nuosavybė69 80268 13768 59165 13564 852
Skolos ir įsipareigojimai63 85270 73072 03671 68865 818
Kita
Darbuotojų skaičius5 2785 4525 3595 1345 227
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic