Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Harju Elekter (HAE1T)4.300 EUR   0.010 (0.23%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2020-1 2019-4 2019-3 2019-2 2019-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina3.6104.2104.1004.1204.720
Kapitalizacija64 04174 68572 73473 08883 732
EPS: Pelnas akcijai0.1600.1300.1500.0800.090
P/E: Kainos pelno rodiklis22.0431.5627.2453.4453.09
P/BV: Kainos BV santykis0.971.111.091.121.24
Grynasis pelningumas (%)1.91.71.91.11.3
ROA: Turto grąža (%)2.62.12.51.31.6
ROE: Nuosavybės grąža (%)4.43.54.02.12.4
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos34 998143 397112 15069 88929 283
Pajamų augimas (%)19.518.725.816.812.7
Pelno prognozė
Grynasis pelnas7032 3672 313994165
Pelno augimas (%)326.156.399.9-12.861.8
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas58 25359 88758 16558 08257 750
Trumpalaikis turtas52 05448 01254 85856 71351 929
Akcininkų nuosavybė66 38966 97666 79065 28867 553
Skolos ir įsipareigojimai43 91840 92346 23349 50742 126
Kita
Darbuotojų skaičius797791799848744
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic