Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Harju Elekter (HAE1T)[2018-02-16]   6.280 EUR   0.080 (1.29%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-3 2017-2 2017-1 2016-4 2016-3
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina4.4504.1503.7502.8302.530
Kapitalizacija78 94273 62166 52550 20444 882
EPS: Pelnas akcijai1.6101.5601.5900.1800.160
P/E: Kainos pelno rodiklis2.762.662.3515.5815.85
P/BV: Kainos BV santykis1.141.090.960.830.73
Grynasis pelningumas (%)31.636.942.25.34.7
ROA: Turto grąža (%)33.734.437.24.54.1
ROE: Nuosavybės grąža (%)43.042.845.25.44.8
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos73 85042 62217 51961 16744 759
Pajamų augimas (%)65.047.249.00.8-1.9
Pelno prognozė
Grynasis pelnas28 18626 38925 3663 2242 849
Pelno augimas (%)889.31233.58056.31.2-11.1
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas40 33538 07535 75451 70350 300
Trumpalaikis turtas50 59049 92750 75522 26522 447
Akcininkų nuosavybė68 98567 18869 39260 39261 587
Skolos ir įsipareigojimai21 94020 81417 11713 57611 160
Kita
Darbuotojų skaičius618542480480454
Pastabos, komentarai1)
Originalios ataskaitos

1) 25m vienkartinis pelnas iš finansinio turto (PKC Group Plc akcijų) pardavimo

Šaltinis: Nasdaq Baltic