Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Klaipėdos nafta

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Klaipėdos nafta (KNF1L)[2018-02-15]   0.510 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-4 2017-3 2017-2 2017-1 2016-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.5080.5100.4590.4500.538
Kapitalizacija193 348194 109174 698171 273204 766
EPS: Pelnas akcijai0.0400.0300.0300.0300.040
P/E: Kainos pelno rodiklis11.3614.7018.2114.4214.70
P/BV: Kainos BV santykis0.961.000.920.871.05
Grynasis pelningumas (%)16.012.89.711.813.4
ROA: Turto grąža (%)6.45.33.94.95.6
ROE: Nuosavybės grąža (%)8.76.85.06.17.1
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos106 48479 49852 34127 280103 839
Pajamų augimas (%)2.5-1.0-8.7-10.8-5.3
Pelno prognozė
Grynasis pelnas17 03112 3187 3894 81213 915
Pelno augimas (%)22.4-5.6-37.0-29.8-36.9
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas204 977198 969189 957186 983186 934
Trumpalaikis turtas96 93372 22852 04558 65755 772
Akcininkų nuosavybė200 344195 631190 702197 781193 090
Skolos ir įsipareigojimai101 56675 56651 30047 85949 616
Kita
Darbuotojų skaičius382380377374370
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic