Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Vilniaus baldai

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Vilniaus baldai (VBL1L)[2020-05-20]   8.650 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-4 2017-3 2017-2 2017-1 2016-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina13.30012.90012.90014.00013.700
Kapitalizacija51 68750 13350 13354 40853 242
EPS: Pelnas akcijai1.1501.1401.0100.8700.830
P/E: Kainos pelno rodiklis11.6111.3412.7816.0416.42
P/BV: Kainos BV santykis3.533.824.194.494.72
Grynasis pelningumas (%)7.07.16.75.85.5
ROA: Turto grąža (%)16.616.815.413.312.7
ROE: Nuosavybės grąža (%)34.336.434.832.130.4
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos63 42345 98029 44316 04358 953
Pajamų augimas (%)7.68.2-0.5-1.8-
Pelno prognozė
Grynasis pelnas4 4502 9281 7708673 243
Pelno augimas (%)37.267.362.520.6-
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas13 52513 37512 53912 46111 885
Trumpalaikis turtas13 44815 28613 10713 72013 179
Akcininkų nuosavybė14 64613 14511 98712 13311 266
Skolos ir įsipareigojimai12 32715 51613 65914 04813 798
Kita
Darbuotojų skaičius636616616
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic