Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Utenos trikotažas

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Utenos trikotažas (UTR1L)[2018-08-01]   1.100 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2017-3 2017-2 2017-1 2016-4 2016-3
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina1.4001.3000.9000.8000.650
Kapitalizacija13 30412 3548 5537 6026 177
EPS: Pelnas akcijai0.0600.1100.1400.1100.070
P/E: Kainos pelno rodiklis22.2912.226.257.169.67
P/BV: Kainos BV santykis1.771.691.141.040.86
Grynasis pelningumas (%)2.44.15.84.73.0
ROA: Turto grąža (%)3.66.38.87.04.3
ROE: Nuosavybės grąža (%)8.013.819.115.59.6
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos18 49111 5455 95722 79016 702
Pajamų augimas (%)10.718.620.020.418.7
Pelno prognozė
Grynasis pelnas3621222591 062827
Pelno augimas (%)-56.2-29.5---
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas7 8237 7167 8477 9577 884
Trumpalaikis turtas9 1329 0548 5487 6517 507
Akcininkų nuosavybė7 5437 3507 5347 2767 212
Skolos ir įsipareigojimai9 4129 4208 8618 3328 180
Kita
Darbuotojų skaičius1 0651 1551 1181 084
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic