Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Utenos trikotažas

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Utenos trikotažas (UTR1L)[2019-11-11]   1.000 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2018-4 2017-4 2017-3 2017-2 2017-1
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.8200.9501.4001.3000.900
Kapitalizacija7 7929 02813 30412 3548 553
EPS: Pelnas akcijai0.1200.0300.0600.1100.140
P/E: Kainos pelno rodiklis6.8329.9722.2912.226.25
P/BV: Kainos BV santykis0.701.221.771.691.14
Grynasis pelningumas (%)3.81.22.44.15.8
ROA: Turto grąža (%)5.11.83.66.38.8
ROE: Nuosavybės grąža (%)10.24.08.013.819.1
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos30 45725 84318 49111 5455 957
Pajamų augimas (%)17.913.410.718.620.0
Pelno prognozė
Grynasis pelnas1 141301362122259
Pelno augimas (%)279.1-71.7-56.2-29.5-
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas10 5107 8097 8237 7167 847
Trumpalaikis turtas11 7049 7459 1329 0548 548
Akcininkų nuosavybė11 1617 4367 5437 3507 534
Skolos ir įsipareigojimai11 05310 1189 4129 4208 861
Kita
Darbuotojų skaičius1 1641 1241 0651 155
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic