Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Utenos trikotažas

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Utenos trikotažas (UTR1L)[2020-04-08]   0.950 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2019-4 2018-4 2017-4 2017-3 2017-2
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.9400.8200.9501.4001.300
Kapitalizacija8 9337 7929 02813 30412 354
EPS: Pelnas akcijai0.0800.1200.0300.0600.110
P/E: Kainos pelno rodiklis11.696.8329.9722.2912.22
P/BV: Kainos BV santykis0.820.701.221.771.69
Grynasis pelningumas (%)2.53.81.22.44.1
ROA: Turto grąža (%)3.35.11.83.66.3
ROE: Nuosavybės grąža (%)7.010.24.08.013.8
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos30 78830 45725 84318 49111 545
Pajamų augimas (%)1.117.913.410.718.6
Pelno prognozė
Grynasis pelnas7641 141301362122
Pelno augimas (%)-33.0279.1-71.7-56.2-29.5
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas11 91910 5107 8097 8237 716
Trumpalaikis turtas11 05411 7049 7459 1329 054
Akcininkų nuosavybė10 97111 1617 4367 5437 350
Skolos ir įsipareigojimai12 00211 05310 1189 4129 420
Kita
Darbuotojų skaičius1 0571 1641 1241 065
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic