Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Rokiškio sūris

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Rokiškio sūris (RSU1L)[2019-10-11]   2.340 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2019-2 2018-4 2018-2 2017-4 2017-2
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina2.4802.5102.7002.7502.390
Kapitalizacija88 95390 02996 84498 63785 724
EPS: Pelnas akcijai0.1100.0500.1000.2300.370
P/E: Kainos pelno rodiklis22.0646.9226.7112.096.50
P/BV: Kainos BV santykis0.710.690.760.740.72
Grynasis pelningumas (%)2.10.91.63.45.2
ROA: Turto grąža (%)2.31.22.35.29.1
ROE: Nuosavybės grąža (%)3.21.52.86.410.9
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos89 168203 675102 202243 566122 699
Pajamų augimas (%)-12.8-16.4-16.77.726.4
Pelno prognozė
Grynasis pelnas-1 5701 918-3 6858 156844
Pelno augimas (%)--76.5--22.0-
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas65 94164 14071 96574 06973 278
Trumpalaikis turtas109 995106 07184 10388 59074 589
Akcininkų nuosavybė125 242130 319126 824134 096119 682
Skolos ir įsipareigojimai50 69439 89229 24428 56328 285
Kita
Darbuotojų skaičius1 4541 4841 4951 5421 548
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic