Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Pieno žvaigždės

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Pieno žvaigždės (PZV1L)[2019-10-16]   0.920 EUR   0.025 (-2.65%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2019-2 2019-1 2018-4 2018-3 2018-2
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.9400.9600.9301.0801.170
Kapitalizacija42 42643 32941 97548 74552 807
EPS: Pelnas akcijai0.0400.0600.0500.0100.010
P/E: Kainos pelno rodiklis23.3817.3319.10147.95121.88
P/BV: Kainos BV santykis1.651.681.601.802.09
Grynasis pelningumas (%)1.11.51.30.20.2
ROA: Turto grąža (%)2.53.43.00.40.6
ROE: Nuosavybės grąža (%)6.99.68.61.31.7
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos84 14839 259168 662130 84286 496
Pajamų augimas (%)-2.7-3.40.52.26.9
Pelno prognozė
Grynasis pelnas1 024-3412 1983 2711 408
Pelno augimas (%)-27.3--169.7-
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas46 53244 33644 08644 82145 286
Trumpalaikis turtas27 45927 73129 38428 05430 015
Akcininkų nuosavybė25 80125 79026 13027 20425 341
Skolos ir įsipareigojimai48 19046 27747 34045 67149 960
Kita
Darbuotojų skaičius1 6601 6541 653
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic