Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Pieno žvaigždės

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Pieno žvaigždės (PZV1L)[2020-01-23]   0.990 EUR   0.000 (%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2019-3 2019-2 2019-1 2018-4 2018-3
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.9300.9400.9600.9301.080
Kapitalizacija41 97542 42643 32941 97548 745
EPS: Pelnas akcijai0.0600.0400.0600.0500.010
P/E: Kainos pelno rodiklis14.8123.3817.3319.10147.95
P/BV: Kainos BV santykis1.451.651.681.601.80
Grynasis pelningumas (%)1.71.11.51.30.2
ROA: Turto grąža (%)3.82.53.43.00.4
ROE: Nuosavybės grąža (%)10.76.99.68.61.3
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos128 87884 14839 259168 662130 842
Pajamų augimas (%)-1.5-2.7-3.40.52.2
Pelno prognozė
Grynasis pelnas3 9091 024-3412 1983 271
Pelno augimas (%)19.5-27.3--169.7
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas48 81246 53244 33644 08644 821
Trumpalaikis turtas30 07927 45927 73129 38428 054
Akcininkų nuosavybė28 68625 80125 79026 13027 204
Skolos ir įsipareigojimai50 20548 19046 27747 34045 671
Kita
Darbuotojų skaičius1 6601 654
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic