Nasdaq Baltijos akcijų rinka »

Pieno žvaigždės

Akcijų rinkų analizė, informacija apie listinguojamas kompanijas, prekybos statistika, finansiniai rezultatai ir rodikliai.
Prekyba Rodikliai Statistika Detalės Mano akcijos
 

 
Pieno žvaigždės (PZV1L)[2020-07-10]   0.965 EUR   0.000 (0.00%)

Finansų apžvalga

Metai Ketvirčiai   2019-4 2019-3 2019-2 2019-1 2018-4
Finansiniai rodikliai
Akcijos kaina0.9400.9300.9400.9600.930
Kapitalizacija42 42641 97542 42643 32941 975
EPS: Pelnas akcijai0.0800.0600.0400.0600.050
P/E: Kainos pelno rodiklis12.4014.8123.3817.3319.10
P/BV: Kainos BV santykis1.471.451.651.681.60
Grynasis pelningumas (%)2.01.71.11.51.3
ROA: Turto grąža (%)4.63.82.53.43.0
ROE: Nuosavybės grąža (%)12.510.76.99.68.6
Pajamos, pelnas, dividendai
Pardavimų prognozė
Pardavimų pajamos170 596128 87884 14839 259168 662
Pajamų augimas (%)1.1-1.5-2.7-3.40.5
Pelno prognozė
Grynasis pelnas3 4213 9091 024-3412 198
Pelno augimas (%)55.619.5-27.3--
Dividendai akcijai0.0000.0000.0000.0000.000
Dividendinis pajamingumas (%)-----
Dividendų išmokėjimo rodiklis (%)-----
Balansas
Ilgalaikis turtas48 91348 81246 53244 33644 086
Trumpalaikis turtas24 97330 07927 45927 73129 384
Akcininkų nuosavybė28 82228 68625 80125 79026 130
Skolos ir įsipareigojimai45 06450 20548 19046 27747 340
Kita
Darbuotojų skaičius1 6601 654
Pastabos, komentarai
Originalios ataskaitos

Šaltinis: Nasdaq Baltic