Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Fondų fondai
Swedbank Fund of Funds 100 - class E04-170.140.04-2.3-4.8-1.71.819.3-0.5-2.3-0.212.6-0.40
Swedbank Fund of Funds 60 - class E04-170.150.11-1.2-3.5-1.41.212.2-0.0-1.7-0.07.3-0.66
Danske Invest 2030 Fund G12-209.399.399.49.49.422.910.421.023.88.19.80.34
Danske Invest Compass Equity Fund G12-209.399.399.49.49.423.19.419.423.97.39.80.26
Danske Invest Compass 75 Fund G12-208.428.428.48.48.420.59.118.521.16.58.20.21
Danske Invest 2040 Fund G12-208.948.948.98.98.921.98.819.722.87.99.80.32
Danske Invest Compass 50 Fund G12-206.716.716.76.76.716.07.714.416.44.86.00.01
CBL Active Strategy Fund09-280.330.33-0.41.22.82.17.511.00.23.58.1-0.16
Danske Invest Compass 25 Fund G12-205.225.225.25.25.211.76.411.612.03.74.0-0.29
Swedbank Fund of Funds 30 - class E04-170.180.27-0.4-2.2-1.20.46.10.3-1.20.13.9-1.20
Danske Invest Emerging Markets Equity Fund G12-197.727.727.77.77.720.75.727.321.211.212.70.50
Danske Invest Compass Liquidity Fund G12-203.073.073.13.13.16.84.88.86.82.62.2-1.00
CBL Balanced Strategy Fund - EUR10-22-0.29-0.10-2.1-2.4-1.1-1.54.35.4-2.31.85.9-0.51
Danske Invest 2020 Fund G05-08-0.36-0.69-0.42.42.50.21.313.35.14.24.4-0.13
Evli Global Multi Manager 3005-07-0.43-0.72-0.42.31.90.80.310.25.63.34.1-0.37
Evli Global Multi Manager 5005-07-0.63-1.10-0.73.32.91.40.314.68.34.65.7-0.03
CBL Universal Strategy Fund EUR10-22-0.18-0.27-1.5-1.9-1.5-2.8-0.71.5-3.20.54.3-1.00
Eliksir Fund of Hedge Funds G12-201.761.761.81.81.83.6-1.4-3.94.30.23.4-1.36
Synergy Finance Tactical Asset Allocation Fund12-195.055.055.05.05.04.7-1.910.85.41.07.4-0.51
DNB akcijų fondų fondas02-280.000.000.00.0-0.49.0-6.117.40.05.513.10.05
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.