Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Obligacijų fondai
Nordea European High Yield Bond Fund12-05-0.06-0.12-0.51.01.88.113.717.96.45.63.40.25
SEB High Yield12-08-0.060.00-0.6-0.20.34.711.311.63.93.73.9-0.27
CBL Eastern European Bond Fund USD12-195.465.465.55.55.510.39.116.010.25.22.30.19
Nordea Danish Mortgage Bond Fund12-050.030.160.41.22.14.68.46.73.42.22.8-0.94
Nordea European Corporate Bond Fund12-050.040.08-0.00.91.63.96.86.82.92.22.7-0.97
Nordea European Covered Bond Fund12-050.080.080.40.81.22.55.97.32.02.42.1-1.17
Nordea Norwegian Bond Fund12-05-0.010.010.40.30.73.44.45.42.71.82.5-1.20
Nordea Swedish Bond Fund12-050.060.010.50.9-0.20.74.04.10.61.33.9-0.89
Nordea Norwegian Kroner Reserve12-050.000.020.10.20.61.63.64.11.51.30.4-7.76
Evli European High Yield05-07-0.26-0.410.12.91.71.23.514.25.34.53.8-0.07
Danske Invest Government Bond Fund G05-080.230.650.41.03.54.43.51.72.00.63.4-1.25
Nordea Danish Bond Fund12-050.020.050.20.30.71.63.42.70.90.92.4-1.61
Evli European Investment Grade05-070.050.170.72.02.11.43.47.03.22.32.2-1.13
Danske Invest Emerging Markets Debt Fund G12-193.893.893.93.93.910.93.313.110.24.05.9-0.14
Danske Invest High Yield Fund G12-204.304.304.34.34.39.33.010.09.53.33.9-0.38
Danske Invest Euro High Yield Fund G12-204.304.304.34.34.39.33.010.09.53.33.9-0.38
SEB Corporate Bond Fund12-201.511.511.51.51.54.92.96.04.91.82.3-1.28
Danske Invest Neutral Fund G12-202.772.772.82.82.85.22.96.25.32.31.9-1.35
INVL besivystančios Europos obligacijų subfondas12-194.154.154.24.24.27.22.47.87.12.93.4-0.56
Evli Short Corporate Bond05-07-0.010.030.41.31.00.81.54.12.11.31.1-3.06
Nordea Swedish Kroner Reserve12-05-0.01-0.02-0.00.0-0.10.10.4-0.10.1-0.00.3-18.91
SEB Short Bond Fund USD11-020.000.000.10.10.20.20.2-0.20.2-0.10.2-30.81
Danske Invest Money Market Fund G10-26-0.00-0.01-0.0-0.1-0.2-0.3-0.5-0.6-0.3-0.20.0-115.06
SEB Short Bond Fund EUR12-20-0.31-0.31-0.3-0.3-0.3-0.1-0.8-0.9-0.1-0.10.3-15.26
Templeton Euro Government Bond Fund01-250.090.360.61.90.80.1-1.1-3.00.5-1.02.8-2.11
Nordea Danish Kroner Reserve12-05-0.01-0.03-0.1-0.2-0.4-0.8-1.4-2.0-0.7-0.70.1-36.96
Nordea Global Bond Fund12-050.180.12-0.5-0.4-3.4-4.8-1.87.9-5.32.66.7-0.33
WIOF Global Emerging Markets Bond Fund06-140.07-0.27-1.2-0.8-8.2-16.6-18.8-23.5-7.2-8.58.1-1.66
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.