Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Akcijų fondai
East Capital Russian Fund05-08-0.480.036.37.913.816.327.984.425.222.616.31.10
Franklin Technology Fund01-251.021.1419.44.9-3.512.536.276.810.820.917.90.90
Templeton Latin America Fund01-250.490.7316.311.23.9-8.815.072.912.020.024.90.61
Templeton BRIC Fund01-250.270.9710.79.5-1.6-9.419.965.78.718.315.70.86
Nordea Nordic Equity Small Cap Fund12-05-0.50-0.25-3.90.3-2.119.528.164.011.717.914.10.93
Trigon Russia Top Picks Fund09-171.543.98-2.5-9.1-14.8-13.411.563.0-10.217.722.50.57
Nordea Norwegian Equity Fund12-05-1.08-0.28-3.73.89.724.145.262.121.017.511.21.13
Danske Invest Sustainability Equity Fund G12-1910.9910.9911.011.011.034.133.359.033.619.510.91.35
SEB Technology Fund12-2015.2915.2915.315.315.342.324.958.942.517.013.20.92
Templeton Emerging Markets Fund01-251.531.7610.08.9-4.1-16.817.257.78.216.416.20.72
Evli Russia04-230.480.981.15.29.816.012.154.015.315.516.00.67
Templeton China Fund01-251.501.467.55.3-9.3-13.021.252.96.215.216.10.65
Danske Invest Arvo Russia Value Fund G04-20-0.980.001.8-1.021.345.839.748.63.214.132.10.29
East Capital Eastern European Fund05-08-0.81-1.572.64.88.80.79.046.918.713.712.50.71
SEB Nordic Focus Fund10-190.000.001.22.011.910.326.945.713.213.411.60.74
SEB Eastern Europe Small Cap Fund11-221.10-0.841.46.2-6.2-7.016.245.5-8.913.314.10.60
Danske Invest Russia Fund G12-2023.8923.8923.923.923.943.539.944.146.018.416.90.81
SEB Russia Fund12-2027.9427.9427.927.927.946.247.444.148.718.016.50.80
SEB Listed Private Equity Fund12-2017.0017.0017.017.017.039.327.742.637.911.811.70.60
Templeton Asian Growth Fund01-251.572.6810.08.4-5.9-21.24.742.58.312.517.00.46
Dovre Inside Nordic12-1918.0318.0318.018.018.025.919.640.427.58.712.20.32
Templeton Eastern Europe Fund A(a)EUR01-25-0.231.6111.16.2-0.2-18.40.638.310.311.414.40.46
Danske Invest Russia Small Cap Fund G04-20-0.830.061.5-2.015.937.328.438.12.011.432.00.20
Danske Invest Nordic Small Cap Fund G04-20-0.11-0.17-0.0-0.31.36.010.837.90.811.316.00.41
Evli Finland Select05-07-0.66-2.04-5.90.71.2-1.75.737.710.311.212.00.54
Danske Invest North America Equity Fund G05-08-0.30-0.93-0.15.31.311.112.737.114.511.113.60.46
Danske Invest Europe Small Cap Fund G12-2010.1610.1610.210.210.231.07.436.729.210.216.80.32
Danske Invest China12-193.953.953.93.93.914.2-4.336.615.013.117.70.47
Danske Invest India12-206.276.276.36.36.35.50.135.85.28.414.40.25
Danske Invest Latin America Fund G05-080.81-1.42-2.3-1.38.86.31.634.49.810.319.60.28
SEB Medical Fund12-2012.3312.3312.312.312.315.611.332.514.04.49.9-0.04
Danske Invest Nordic Opportunities Fund G04-200.16-0.46-0.13.95.97.52.132.45.29.814.60.34
East Capital Baltic Fund01-080.191.37-2.0-9.4-11.1-11.18.232.11.49.78.60.57
CBL Russian Equity Fund12-1915.1115.1115.115.115.128.520.530.731.113.016.40.50
Nordea Asian Focus Equity Fund12-05-0.77-3.25-0.67.016.443.045.229.943.59.116.10.27
Evli Global05-07-1.07-1.46-0.25.44.13.63.729.814.79.111.40.38
Danske Invest Real Estate Fund G04-20-0.240.032.77.23.83.4-3.329.64.59.016.10.26
INVL Rusijos TOP20 subfondas12-1922.0822.0822.122.122.137.129.829.341.321.021.20.77
Trigon New Europe Fund09-170.00-1.11-1.4-3.0-8.1-7.124.529.0-6.78.910.70.38
Danske Invest Global Emerging Markets12-205.365.365.45.45.418.72.428.217.37.812.50.24
SEB US All Cap12-209.039.039.09.09.024.514.727.724.69.78.60.56
Global Stable Equity Fund12-05-0.102.181.84.6-2.010.212.027.710.28.513.50.27
SEB Emerging Markets Fund12-206.236.236.26.26.215.86.126.917.88.311.90.29
Danske Invest India Fund G12-196.346.346.36.36.37.96.825.97.38.114.20.23
Franklin Natural Resources Fund01-251.73-1.4918.3-5.0-16.4-13.7-24.225.612.37.924.50.13
Nordea European Value Fund12-05-0.83-0.26-4.02.3-1.410.99.125.06.77.714.10.21
Nordea Nordic Equity Fund12-05-0.61-1.03-4.2-0.2-1.015.45.624.99.67.714.60.20
OMX Baltic Benchmark Fund05-080.380.472.33.44.9-3.97.524.89.77.77.70.37
Franklin India Fund01-25-0.64-1.24-1.47.9-11.2-21.44.624.0-4.17.418.20.14
Trigon Baltic Fund09-17-0.010.11-3.6-6.4-11.1-8.411.823.8-8.27.47.30.35
Danske Invest China Fund G12-196.386.386.46.46.417.4-0.323.319.911.816.90.41
Templeton Emerging Markets Smaller Companies Fund01-25-0.43-0.143.64.2-6.5-10.51.622.22.36.910.70.20
Global Stable Equity Fund - Euro Hedged12-05-0.231.912.84.21.8-9.916.621.4-13.26.718.40.10
Danske Invest Baltic Equity Fund G10-26-0.50-2.62-5.0-7.7-9.5-8.68.821.3-7.76.67.70.24
SEB Eastern Europe ex Russia12-205.885.885.95.95.95.9-1.220.66.58.312.10.29
Franklin Mutual Beacon Fund01-25-0.04-0.6911.6-0.9-3.3-2.7-7.320.66.66.415.10.11
Danske Invest European Equity Fund G12-2011.1711.1711.211.211.228.415.120.328.75.211.40.04
SEB Global Fund12-208.788.788.88.88.820.23.220.219.75.18.10.03
Nordea Emerging Consumer Fund12-050.13-0.31-0.14.60.618.121.919.815.76.214.30.10
Nordea North American Value Fund12-05-0.323.574.59.59.819.824.119.618.06.111.10.12
INVL besivystančios Europos be Rusijos TOP20 subfondas12-197.327.327.37.37.315.42.419.216.04.79.3-0.01
LHV World Equities Fund06-29-1.18-1.26-1.62.38.526.712.919.08.56.013.30.09
Templeton Growth (Euro) Fund01-250.480.069.8-1.4-6.8-7.9-4.118.87.55.913.40.08
Templeton Frontier Markets Fund01-25-0.140.336.65.0-4.7-10.8-7.018.25.15.79.40.10
East Capital Balkan Fund05-08-0.77-2.820.43.92.6-12.4-3.218.18.85.710.00.09
Danske Invest Japanese Equity Fund G12-1918.3018.3018.318.318.324.16.917.923.47.014.60.15
Franklin Mutual Global Discovery Fund01-250.41-0.3610.7-2.0-5.7-6.1-6.617.66.75.513.40.06
Danske Invest Finnish Equity Fund G12-207.237.237.27.27.217.59.917.419.18.212.40.27
Templeton Global Total Return Fund01-25-0.130.003.12.11.80.85.916.62.65.28.10.05
Danske Invest Global Emerging Markets Small Cap12-203.243.243.23.23.212.2-5.516.411.22.412.2-0.20
Danske Invest Europe High Dividend Fund G12-2010.2110.2110.210.210.222.39.916.422.95.410.50.06
INVL Baltijos fondas12-19-0.66-0.66-0.7-0.7-0.75.7-3.315.27.313.59.30.93
ZPR Global Equity Fund05-08-0.79-0.87-0.81.0-5.6-17.9-6.213.98.84.411.8-0.03
Franklin High Yield (Euro) Fund01-250.160.111.5-1.0-1.5-2.92.011.31.53.63.7-0.31
Danske Invest Eastern Europe Convergence Fund G12-209.699.699.79.79.78.0-5.210.79.02.910.7-0.18
Swedbank Russian Equity Fund - E04-172.312.18-10.8-12.2-8.9-9.024.49.8-7.43.224.8-0.07
Franklin Biotechnology Discovery Fund01-251.46-1.3222.13.1-12.9-12.77.19.712.83.127.2-0.06
Franklin European Growth Fund01-250.471.159.81.5-8.2-13.7-6.39.56.93.113.7-0.13
Danske Invest Trans-Balkan Fund G10-26-0.10-0.880.1-3.3-10.5-6.33.78.8-7.62.910.5-0.18
Franklin Templeton Japan Fund01-250.150.456.6-2.0-9.4-13.7-1.78.36.02.712.6-0.17
Franklin Mutual European Fund01-250.570.488.30.7-6.9-10.9-4.67.06.32.312.6-0.20
SEB Concept Biotechnology12-207.527.527.57.57.516.39.86.718.42.315.9-0.16
Danske Invest Europe Focus09-211.091.570.51.75.81.16.64.71.61.511.0-0.30
SEB Nordic Fund10-11-1.85-6.16-2.9-1.41.6-4.44.94.2-1.11.412.3-0.28
Danske Invest Trans-Balkan09-21-2.16-1.83-1.3-4.3-14.3-13.0-1.43.8-12.81.212.2-0.29
Danske Invest Emerging Asia Fund G10-250.12-2.06-9.8-16.1-11.1-13.9-4.92.5-16.20.814.7-0.27
SEB Europe Fund11-20-2.09-4.13-1.5-6.9-9.5-5.712.42.2-7.00.710.5-0.39
WIOF Russia and CIS Performance Fund06-140.28-1.91-3.5-7.2-6.7-7.010.7-0.6-6.1-0.222.0-0.23
SEB Asia Small Caps ex. Japan Fund12-201.161.161.21.21.27.9-10.3-8.87.7-4.611.0-0.85
Swedbank Eastern Europe Equity Fund - E04-17-0.99-0.11-3.0-5.7-4.1-3.3-6.5-11.5-5.8-4.017.8-0.49
East Capital Turkish Fund02-150.001.0817.815.339.7-27.7-18.8-13.617.4-4.827.7-0.35
WIOF China Performance Fund10-19-0.06-0.19-8.8-17.3-17.4-19.8-12.5-14.0-19.7-4.916.5-0.59
WIOF South-East Asia Performance Fund10-19-0.140.51-3.1-5.7-12.8-12.5-17.2-17.4-14.1-6.29.7-1.14
Nordea African Equity Fund12-050.420.592.63.43.54.4-0.2-19.90.3-7.115.3-0.78
Evli Nordic05-070.060.120.41.21.01.1-44.8-28.22.0-10.528.0-0.55
Danske Invest Black Sea Fund G10-260.30-2.116.2-14.7-35.0-40.9-38.2-40.2-44.4-15.726.4-0.78
WIOF African Performance Fund10-19-0.290.89-2.6-13.4-19.3-16.3-25.5-41.1-16.7-16.216.4-1.28
Mišrūs fondai
Franklin MENA Fund01-25-0.860.005.35.5-1.98.49.328.73.88.89.70.41
Danske Invest European Balanced Fund G12-204.724.724.74.74.712.92.611.013.34.56.7-0.04
Nordea Stable Return Fund12-05-0.060.300.80.8-0.84.37.19.73.03.14.4-0.38
CBL Eastern European Bond Fund EUR12-193.603.603.63.63.67.13.07.27.02.82.3-0.86
Danske Invest Gold Fund G11-16-0.03-0.83-2.1-1.11.50.810.7-1.27.7-0.414.5-0.36
Heracles Long/Short MI Fund12-05-1.20-0.79-1.02.41.66.55.2-5.14.1-1.79.4-0.70
SEB Asset Selection Fund12-201.331.331.31.31.32.2-5.5-7.62.3-1.57.7-0.82
Novus Dynamic Portfolio12-198.538.538.58.58.512.4-1.9-12.314.9-2.213.9-0.50
Novus Balanced Portfolio12-195.495.495.55.55.58.7-6.5-14.611.0-2.614.7-0.50
Danske Invest Contrarian Fund G11-16-0.210.49-2.2-5.1-7.3-15.3-19.3-15.4-11.6-5.47.6-1.35
WIOF Conservative Risk 3% Portfolio06-140.020.240.5-1.0-3.6-7.3-13.6-23.7-3.2-8.63.8-3.48
Danske Invest Commodity Fund G11-160.07-1.460.45.03.65.70.9-32.60.7-12.314.7-1.17
WIOF Global Strategy Alpha Portfolio06-14-0.02-0.95-3.3-8.7-18.6-28.9-37.6-43.1-16.8-17.17.8-2.79
Obligacijų fondai
Nordea European High Yield Bond Fund12-05-0.06-0.12-0.51.01.88.113.717.96.45.63.40.25
CBL Eastern European Bond Fund USD12-195.465.465.55.55.510.39.116.010.25.22.30.19
Evli European High Yield05-07-0.26-0.410.12.91.71.23.514.25.34.53.8-0.07
Danske Invest Emerging Markets Debt Fund G12-193.893.893.93.93.910.93.313.110.24.05.9-0.14
SEB High Yield12-08-0.060.00-0.6-0.20.34.711.311.63.93.73.9-0.27
Danske Invest High Yield Fund G12-204.304.304.34.34.39.33.010.09.53.33.9-0.38
Danske Invest Euro High Yield Fund G12-204.304.304.34.34.39.33.010.09.53.33.9-0.38
Nordea Global Bond Fund12-050.180.12-0.5-0.4-3.4-4.8-1.87.9-5.32.66.7-0.33
INVL besivystančios Europos obligacijų subfondas12-194.154.154.24.24.27.22.47.87.12.93.4-0.56
Nordea European Covered Bond Fund12-050.080.080.40.81.22.55.97.32.02.42.1-1.17
Evli European Investment Grade05-070.050.170.72.02.11.43.47.03.22.32.2-1.13
Nordea European Corporate Bond Fund12-050.040.08-0.00.91.63.96.86.82.92.22.7-0.97
Nordea Danish Mortgage Bond Fund12-050.030.160.41.22.14.68.46.73.42.22.8-0.94
Danske Invest Neutral Fund G12-202.772.772.82.82.85.22.96.25.32.31.9-1.35
SEB Corporate Bond Fund12-201.511.511.51.51.54.92.96.04.91.82.3-1.28
Nordea Norwegian Bond Fund12-05-0.010.010.40.30.73.44.45.42.71.82.5-1.20
Nordea Norwegian Kroner Reserve12-050.000.020.10.20.61.63.64.11.51.30.4-7.76
Nordea Swedish Bond Fund12-050.060.010.50.9-0.20.74.04.10.61.33.9-0.89
Evli Short Corporate Bond05-07-0.010.030.41.31.00.81.54.12.11.31.1-3.06
Nordea Danish Bond Fund12-050.020.050.20.30.71.63.42.70.90.92.4-1.61
Danske Invest Government Bond Fund G05-080.230.650.41.03.54.43.51.72.00.63.4-1.25
Nordea Swedish Kroner Reserve12-05-0.01-0.02-0.00.0-0.10.10.4-0.10.1-0.00.3-18.91
SEB Short Bond Fund USD11-020.000.000.10.10.20.20.2-0.20.2-0.10.2-30.81
Danske Invest Money Market Fund G10-26-0.00-0.01-0.0-0.1-0.2-0.3-0.5-0.6-0.3-0.20.0-115.06
SEB Short Bond Fund EUR12-20-0.31-0.31-0.3-0.3-0.3-0.1-0.8-0.9-0.1-0.10.3-15.26
Nordea Danish Kroner Reserve12-05-0.01-0.03-0.1-0.2-0.4-0.8-1.4-2.0-0.7-0.70.1-36.96
Templeton Euro Government Bond Fund01-250.090.360.61.90.80.1-1.1-3.00.5-1.02.8-2.11
WIOF Global Emerging Markets Bond Fund06-140.07-0.27-1.2-0.8-8.2-16.6-18.8-23.5-7.2-8.58.1-1.66
Fondų fondai
Danske Invest Emerging Markets Equity Fund G12-197.727.727.77.77.720.75.727.321.211.212.70.50
Danske Invest 2030 Fund G12-209.399.399.49.49.422.910.421.023.88.19.80.34
Danske Invest 2040 Fund G12-208.948.948.98.98.921.98.819.722.87.99.80.32
Danske Invest Compass Equity Fund G12-209.399.399.49.49.423.19.419.423.97.39.80.26
Danske Invest Compass 75 Fund G12-208.428.428.48.48.420.59.118.521.16.58.20.21
DNB akcijų fondų fondas02-280.000.000.00.0-0.49.0-6.117.40.05.513.10.05
Evli Global Multi Manager 5005-07-0.63-1.10-0.73.32.91.40.314.68.34.65.7-0.03
Danske Invest Compass 50 Fund G12-206.716.716.76.76.716.07.714.416.44.86.00.01
Danske Invest 2020 Fund G05-08-0.36-0.69-0.42.42.50.21.313.35.14.24.4-0.13
Danske Invest Compass 25 Fund G12-205.225.225.25.25.211.76.411.612.03.74.0-0.29
CBL Active Strategy Fund09-280.330.33-0.41.22.82.17.511.00.23.58.1-0.16
Synergy Finance Tactical Asset Allocation Fund12-195.055.055.05.05.04.7-1.910.85.41.07.4-0.51
Evli Global Multi Manager 3005-07-0.43-0.72-0.42.31.90.80.310.25.63.34.1-0.37
Danske Invest Compass Liquidity Fund G12-203.073.073.13.13.16.84.88.86.82.62.2-1.00
CBL Balanced Strategy Fund - EUR10-22-0.29-0.10-2.1-2.4-1.1-1.54.35.4-2.31.85.9-0.51
CBL Universal Strategy Fund EUR10-22-0.18-0.27-1.5-1.9-1.5-2.8-0.71.5-3.20.54.3-1.00
Swedbank Fund of Funds 30 - class E04-170.180.27-0.4-2.2-1.20.46.10.3-1.20.13.9-1.20
Swedbank Fund of Funds 60 - class E04-170.150.11-1.2-3.5-1.41.212.2-0.0-1.7-0.07.3-0.66
Swedbank Fund of Funds 100 - class E04-170.140.04-2.3-4.8-1.71.819.3-0.5-2.3-0.212.6-0.40
Eliksir Fund of Hedge Funds G12-201.761.761.81.81.83.6-1.4-3.94.30.23.4-1.36
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.