Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Akcijų fondai
SEB Russia Fund12-2027.9427.9427.927.927.946.247.444.148.718.016.50.80
Nordea Norwegian Equity Fund12-05-1.08-0.28-3.73.89.724.145.262.121.017.511.21.13
Nordea Asian Focus Equity Fund12-05-0.77-3.25-0.67.016.443.045.229.943.59.116.10.27
Danske Invest Russia Fund G12-2023.8923.8923.923.923.943.539.944.146.018.416.90.81
Danske Invest Arvo Russia Value Fund G04-20-0.980.001.8-1.021.345.839.748.63.214.132.10.29
Franklin Technology Fund01-251.021.1419.44.9-3.512.536.276.810.820.917.90.90
Danske Invest Sustainability Equity Fund G12-1910.9910.9911.011.011.034.133.359.033.619.510.91.35
INVL Rusijos TOP20 subfondas12-1922.0822.0822.122.122.137.129.829.341.321.021.20.77
Danske Invest Russia Small Cap Fund G04-20-0.830.061.5-2.015.937.328.438.12.011.432.00.20
Nordea Nordic Equity Small Cap Fund12-05-0.50-0.25-3.90.3-2.119.528.164.011.717.914.10.93
East Capital Russian Fund05-08-0.480.036.37.913.816.327.984.425.222.616.31.10
SEB Listed Private Equity Fund12-2017.0017.0017.017.017.039.327.742.637.911.811.70.60
SEB Nordic Focus Fund10-190.000.001.22.011.910.326.945.713.213.411.60.74
SEB Technology Fund12-2015.2915.2915.315.315.342.324.958.942.517.013.20.92
Trigon New Europe Fund09-170.00-1.11-1.4-3.0-8.1-7.124.529.0-6.78.910.70.38
Swedbank Russian Equity Fund - E04-172.312.18-10.8-12.2-8.9-9.024.49.8-7.43.224.8-0.07
Nordea North American Value Fund12-05-0.323.574.59.59.819.824.119.618.06.111.10.12
Nordea Emerging Consumer Fund12-050.13-0.31-0.14.60.618.121.919.815.76.214.30.10
Templeton China Fund01-251.501.467.55.3-9.3-13.021.252.96.215.216.10.65
CBL Russian Equity Fund12-1915.1115.1115.115.115.128.520.530.731.113.016.40.50
Templeton BRIC Fund01-250.270.9710.79.5-1.6-9.419.965.78.718.315.70.86
Dovre Inside Nordic12-1918.0318.0318.018.018.025.919.640.427.58.712.20.32
Templeton Emerging Markets Fund01-251.531.7610.08.9-4.1-16.817.257.78.216.416.20.72
Global Stable Equity Fund - Euro Hedged12-05-0.231.912.84.21.8-9.916.621.4-13.26.718.40.10
SEB Eastern Europe Small Cap Fund11-221.10-0.841.46.2-6.2-7.016.245.5-8.913.314.10.60
Danske Invest European Equity Fund G12-2011.1711.1711.211.211.228.415.120.328.75.211.40.04
Templeton Latin America Fund01-250.490.7316.311.23.9-8.815.072.912.020.024.90.61
SEB US All Cap12-209.039.039.09.09.024.514.727.724.69.78.60.56
LHV World Equities Fund06-29-1.18-1.26-1.62.38.526.712.919.08.56.013.30.09
Danske Invest North America Equity Fund G05-08-0.30-0.93-0.15.31.311.112.737.114.511.113.60.46
SEB Europe Fund11-20-2.09-4.13-1.5-6.9-9.5-5.712.42.2-7.00.710.5-0.39
Evli Russia04-230.480.981.15.29.816.012.154.015.315.516.00.67
Global Stable Equity Fund12-05-0.102.181.84.6-2.010.212.027.710.28.513.50.27
Trigon Baltic Fund09-17-0.010.11-3.6-6.4-11.1-8.411.823.8-8.27.47.30.35
Trigon Russia Top Picks Fund09-171.543.98-2.5-9.1-14.8-13.411.563.0-10.217.722.50.57
SEB Medical Fund12-2012.3312.3312.312.312.315.611.332.514.04.49.9-0.04
Danske Invest Nordic Small Cap Fund G04-20-0.11-0.17-0.0-0.31.36.010.837.90.811.316.00.41
WIOF Russia and CIS Performance Fund06-140.28-1.91-3.5-7.2-6.7-7.010.7-0.6-6.1-0.222.0-0.23
Danske Invest Finnish Equity Fund G12-207.237.237.27.27.217.59.917.419.18.212.40.27
Danske Invest Europe High Dividend Fund G12-2010.2110.2110.210.210.222.39.916.422.95.410.50.06
SEB Concept Biotechnology12-207.527.527.57.57.516.39.86.718.42.315.9-0.16
Nordea European Value Fund12-05-0.83-0.26-4.02.3-1.410.99.125.06.77.714.10.21
East Capital Eastern European Fund05-08-0.81-1.572.64.88.80.79.046.918.713.712.50.71
Danske Invest Baltic Equity Fund G10-26-0.50-2.62-5.0-7.7-9.5-8.68.821.3-7.76.67.70.24
East Capital Baltic Fund01-080.191.37-2.0-9.4-11.1-11.18.232.11.49.78.60.57
OMX Baltic Benchmark Fund05-080.380.472.33.44.9-3.97.524.89.77.77.70.37
Danske Invest Europe Small Cap Fund G12-2010.1610.1610.210.210.231.07.436.729.210.216.80.32
Franklin Biotechnology Discovery Fund01-251.46-1.3222.13.1-12.9-12.77.19.712.83.127.2-0.06
Danske Invest Japanese Equity Fund G12-1918.3018.3018.318.318.324.16.917.923.47.014.60.15
Danske Invest India Fund G12-196.346.346.36.36.37.96.825.97.38.114.20.23
Danske Invest Europe Focus09-211.091.570.51.75.81.16.64.71.61.511.0-0.30
SEB Emerging Markets Fund12-206.236.236.26.26.215.86.126.917.88.311.90.29
Templeton Global Total Return Fund01-25-0.130.003.12.11.80.85.916.62.65.28.10.05
Evli Finland Select05-07-0.66-2.04-5.90.71.2-1.75.737.710.311.212.00.54
Nordea Nordic Equity Fund12-05-0.61-1.03-4.2-0.2-1.015.45.624.99.67.714.60.20
SEB Nordic Fund10-11-1.85-6.16-2.9-1.41.6-4.44.94.2-1.11.412.3-0.28
Templeton Asian Growth Fund01-251.572.6810.08.4-5.9-21.24.742.58.312.517.00.46
Franklin India Fund01-25-0.64-1.24-1.47.9-11.2-21.44.624.0-4.17.418.20.14
Evli Global05-07-1.07-1.46-0.25.44.13.63.729.814.79.111.40.38
Danske Invest Trans-Balkan Fund G10-26-0.10-0.880.1-3.3-10.5-6.33.78.8-7.62.910.5-0.18
SEB Global Fund12-208.788.788.88.88.820.23.220.219.75.18.10.03
INVL besivystančios Europos be Rusijos TOP20 subfondas12-197.327.327.37.37.315.42.419.216.04.79.3-0.01
Danske Invest Global Emerging Markets12-205.365.365.45.45.418.72.428.217.37.812.50.24
Danske Invest Nordic Opportunities Fund G04-200.16-0.46-0.13.95.97.52.132.45.29.814.60.34
Franklin High Yield (Euro) Fund01-250.160.111.5-1.0-1.5-2.92.011.31.53.63.7-0.31
Danske Invest Latin America Fund G05-080.81-1.42-2.3-1.38.86.31.634.49.810.319.60.28
Templeton Emerging Markets Smaller Companies Fund01-25-0.43-0.143.64.2-6.5-10.51.622.22.36.910.70.20
Templeton Eastern Europe Fund A(a)EUR01-25-0.231.6111.16.2-0.2-18.40.638.310.311.414.40.46
Danske Invest India12-206.276.276.36.36.35.50.135.85.28.414.40.25
Nordea African Equity Fund12-050.420.592.63.43.54.4-0.2-19.90.3-7.115.3-0.78
Danske Invest China Fund G12-196.386.386.46.46.417.4-0.323.319.911.816.90.41
SEB Eastern Europe ex Russia12-205.885.885.95.95.95.9-1.220.66.58.312.10.29
Danske Invest Trans-Balkan09-21-2.16-1.83-1.3-4.3-14.3-13.0-1.43.8-12.81.212.2-0.29
Franklin Templeton Japan Fund01-250.150.456.6-2.0-9.4-13.7-1.78.36.02.712.6-0.17
East Capital Balkan Fund05-08-0.77-2.820.43.92.6-12.4-3.218.18.85.710.00.09
INVL Baltijos fondas12-19-0.66-0.66-0.7-0.7-0.75.7-3.315.27.313.59.30.93
Danske Invest Real Estate Fund G04-20-0.240.032.77.23.83.4-3.329.64.59.016.10.26
Templeton Growth (Euro) Fund01-250.480.069.8-1.4-6.8-7.9-4.118.87.55.913.40.08
Danske Invest China12-193.953.953.93.93.914.2-4.336.615.013.117.70.47
Franklin Mutual European Fund01-250.570.488.30.7-6.9-10.9-4.67.06.32.312.6-0.20
Danske Invest Emerging Asia Fund G10-250.12-2.06-9.8-16.1-11.1-13.9-4.92.5-16.20.814.7-0.27
Danske Invest Eastern Europe Convergence Fund G12-209.699.699.79.79.78.0-5.210.79.02.910.7-0.18
Danske Invest Global Emerging Markets Small Cap12-203.243.243.23.23.212.2-5.516.411.22.412.2-0.20
ZPR Global Equity Fund05-08-0.79-0.87-0.81.0-5.6-17.9-6.213.98.84.411.8-0.03
Franklin European Growth Fund01-250.471.159.81.5-8.2-13.7-6.39.56.93.113.7-0.13
Swedbank Eastern Europe Equity Fund - E04-17-0.99-0.11-3.0-5.7-4.1-3.3-6.5-11.5-5.8-4.017.8-0.49
Franklin Mutual Global Discovery Fund01-250.41-0.3610.7-2.0-5.7-6.1-6.617.66.75.513.40.06
Templeton Frontier Markets Fund01-25-0.140.336.65.0-4.7-10.8-7.018.25.15.79.40.10
Franklin Mutual Beacon Fund01-25-0.04-0.6911.6-0.9-3.3-2.7-7.320.66.66.415.10.11
SEB Asia Small Caps ex. Japan Fund12-201.161.161.21.21.27.9-10.3-8.87.7-4.611.0-0.85
WIOF China Performance Fund10-19-0.06-0.19-8.8-17.3-17.4-19.8-12.5-14.0-19.7-4.916.5-0.59
WIOF South-East Asia Performance Fund10-19-0.140.51-3.1-5.7-12.8-12.5-17.2-17.4-14.1-6.29.7-1.14
East Capital Turkish Fund02-150.001.0817.815.339.7-27.7-18.8-13.617.4-4.827.7-0.35
Franklin Natural Resources Fund01-251.73-1.4918.3-5.0-16.4-13.7-24.225.612.37.924.50.13
WIOF African Performance Fund10-19-0.290.89-2.6-13.4-19.3-16.3-25.5-41.1-16.7-16.216.4-1.28
Danske Invest Black Sea Fund G10-260.30-2.116.2-14.7-35.0-40.9-38.2-40.2-44.4-15.726.4-0.78
Evli Nordic05-070.060.120.41.21.01.1-44.8-28.22.0-10.528.0-0.55
Mišrūs fondai
Danske Invest Gold Fund G11-16-0.03-0.83-2.1-1.11.50.810.7-1.27.7-0.414.5-0.36
Franklin MENA Fund01-25-0.860.005.35.5-1.98.49.328.73.88.89.70.41
Nordea Stable Return Fund12-05-0.060.300.80.8-0.84.37.19.73.03.14.4-0.38
Heracles Long/Short MI Fund12-05-1.20-0.79-1.02.41.66.55.2-5.14.1-1.79.4-0.70
CBL Eastern European Bond Fund EUR12-193.603.603.63.63.67.13.07.27.02.82.3-0.86
Danske Invest European Balanced Fund G12-204.724.724.74.74.712.92.611.013.34.56.7-0.04
Danske Invest Commodity Fund G11-160.07-1.460.45.03.65.70.9-32.60.7-12.314.7-1.17
Novus Dynamic Portfolio12-198.538.538.58.58.512.4-1.9-12.314.9-2.213.9-0.50
SEB Asset Selection Fund12-201.331.331.31.31.32.2-5.5-7.62.3-1.57.7-0.82
Novus Balanced Portfolio12-195.495.495.55.55.58.7-6.5-14.611.0-2.614.7-0.50
WIOF Conservative Risk 3% Portfolio06-140.020.240.5-1.0-3.6-7.3-13.6-23.7-3.2-8.63.8-3.48
Danske Invest Contrarian Fund G11-16-0.210.49-2.2-5.1-7.3-15.3-19.3-15.4-11.6-5.47.6-1.35
WIOF Global Strategy Alpha Portfolio06-14-0.02-0.95-3.3-8.7-18.6-28.9-37.6-43.1-16.8-17.17.8-2.79
Obligacijų fondai
Nordea European High Yield Bond Fund12-05-0.06-0.12-0.51.01.88.113.717.96.45.63.40.25
SEB High Yield12-08-0.060.00-0.6-0.20.34.711.311.63.93.73.9-0.27
CBL Eastern European Bond Fund USD12-195.465.465.55.55.510.39.116.010.25.22.30.19
Nordea Danish Mortgage Bond Fund12-050.030.160.41.22.14.68.46.73.42.22.8-0.94
Nordea European Corporate Bond Fund12-050.040.08-0.00.91.63.96.86.82.92.22.7-0.97
Nordea European Covered Bond Fund12-050.080.080.40.81.22.55.97.32.02.42.1-1.17
Nordea Norwegian Bond Fund12-05-0.010.010.40.30.73.44.45.42.71.82.5-1.20
Nordea Swedish Bond Fund12-050.060.010.50.9-0.20.74.04.10.61.33.9-0.89
Nordea Norwegian Kroner Reserve12-050.000.020.10.20.61.63.64.11.51.30.4-7.76
Evli European High Yield05-07-0.26-0.410.12.91.71.23.514.25.34.53.8-0.07
Danske Invest Government Bond Fund G05-080.230.650.41.03.54.43.51.72.00.63.4-1.25
Nordea Danish Bond Fund12-050.020.050.20.30.71.63.42.70.90.92.4-1.61
Evli European Investment Grade05-070.050.170.72.02.11.43.47.03.22.32.2-1.13
Danske Invest Emerging Markets Debt Fund G12-193.893.893.93.93.910.93.313.110.24.05.9-0.14
Danske Invest High Yield Fund G12-204.304.304.34.34.39.33.010.09.53.33.9-0.38
Danske Invest Euro High Yield Fund G12-204.304.304.34.34.39.33.010.09.53.33.9-0.38
SEB Corporate Bond Fund12-201.511.511.51.51.54.92.96.04.91.82.3-1.28
Danske Invest Neutral Fund G12-202.772.772.82.82.85.22.96.25.32.31.9-1.35
INVL besivystančios Europos obligacijų subfondas12-194.154.154.24.24.27.22.47.87.12.93.4-0.56
Evli Short Corporate Bond05-07-0.010.030.41.31.00.81.54.12.11.31.1-3.06
Nordea Swedish Kroner Reserve12-05-0.01-0.02-0.00.0-0.10.10.4-0.10.1-0.00.3-18.91
SEB Short Bond Fund USD11-020.000.000.10.10.20.20.2-0.20.2-0.10.2-30.81
Danske Invest Money Market Fund G10-26-0.00-0.01-0.0-0.1-0.2-0.3-0.5-0.6-0.3-0.20.0-115.06
SEB Short Bond Fund EUR12-20-0.31-0.31-0.3-0.3-0.3-0.1-0.8-0.9-0.1-0.10.3-15.26
Templeton Euro Government Bond Fund01-250.090.360.61.90.80.1-1.1-3.00.5-1.02.8-2.11
Nordea Danish Kroner Reserve12-05-0.01-0.03-0.1-0.2-0.4-0.8-1.4-2.0-0.7-0.70.1-36.96
Nordea Global Bond Fund12-050.180.12-0.5-0.4-3.4-4.8-1.87.9-5.32.66.7-0.33
WIOF Global Emerging Markets Bond Fund06-140.07-0.27-1.2-0.8-8.2-16.6-18.8-23.5-7.2-8.58.1-1.66
Fondų fondai
Swedbank Fund of Funds 100 - class E04-170.140.04-2.3-4.8-1.71.819.3-0.5-2.3-0.212.6-0.40
Swedbank Fund of Funds 60 - class E04-170.150.11-1.2-3.5-1.41.212.2-0.0-1.7-0.07.3-0.66
Danske Invest 2030 Fund G12-209.399.399.49.49.422.910.421.023.88.19.80.34
Danske Invest Compass Equity Fund G12-209.399.399.49.49.423.19.419.423.97.39.80.26
Danske Invest Compass 75 Fund G12-208.428.428.48.48.420.59.118.521.16.58.20.21
Danske Invest 2040 Fund G12-208.948.948.98.98.921.98.819.722.87.99.80.32
Danske Invest Compass 50 Fund G12-206.716.716.76.76.716.07.714.416.44.86.00.01
CBL Active Strategy Fund09-280.330.33-0.41.22.82.17.511.00.23.58.1-0.16
Danske Invest Compass 25 Fund G12-205.225.225.25.25.211.76.411.612.03.74.0-0.29
Swedbank Fund of Funds 30 - class E04-170.180.27-0.4-2.2-1.20.46.10.3-1.20.13.9-1.20
Danske Invest Emerging Markets Equity Fund G12-197.727.727.77.77.720.75.727.321.211.212.70.50
Danske Invest Compass Liquidity Fund G12-203.073.073.13.13.16.84.88.86.82.62.2-1.00
CBL Balanced Strategy Fund - EUR10-22-0.29-0.10-2.1-2.4-1.1-1.54.35.4-2.31.85.9-0.51
Danske Invest 2020 Fund G05-08-0.36-0.69-0.42.42.50.21.313.35.14.24.4-0.13
Evli Global Multi Manager 3005-07-0.43-0.72-0.42.31.90.80.310.25.63.34.1-0.37
Evli Global Multi Manager 5005-07-0.63-1.10-0.73.32.91.40.314.68.34.65.7-0.03
CBL Universal Strategy Fund EUR10-22-0.18-0.27-1.5-1.9-1.5-2.8-0.71.5-3.20.54.3-1.00
Eliksir Fund of Hedge Funds G12-201.761.761.81.81.83.6-1.4-3.94.30.23.4-1.36
Synergy Finance Tactical Asset Allocation Fund12-195.055.055.05.05.04.7-1.910.85.41.07.4-0.51
DNB akcijų fondų fondas02-280.000.000.00.0-0.49.0-6.117.40.05.513.10.05
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.