Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Akcijų fondai
Danske Invest China05-08-1.42-3.65-6.01.33.6-11.714.644.710.613.117.70.47
Danske Invest Europe Focus09-211.091.570.51.75.81.16.64.71.61.511.0-0.30
Danske Invest Global Emerging Markets05-08-1.22-2.37-1.94.810.6-1.04.625.311.47.812.50.24
Danske Invest Global Emerging Markets Small Cap05-08-1.18-2.65-3.52.47.7-9.0-3.67.27.72.412.2-0.20
Danske Invest India05-08-1.92-1.65-2.32.88.9-6.63.427.4-1.08.414.40.25
Danske Invest Trans-Balkan09-21-2.16-1.83-1.3-4.3-14.3-13.0-1.43.8-12.81.212.2-0.29
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.