Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Akcijų fondai
Franklin Technology Fund01-251.021.1419.44.9-3.512.536.276.810.820.917.90.90
Templeton Global Total Return Fund01-25-0.130.003.12.11.80.85.916.62.65.28.10.05
Franklin Mutual Beacon Fund01-25-0.04-0.6911.6-0.9-3.3-2.7-7.320.66.66.415.10.11
Franklin High Yield (Euro) Fund01-250.160.111.5-1.0-1.5-2.92.011.31.53.63.7-0.31
Franklin Mutual Global Discovery Fund01-250.41-0.3610.7-2.0-5.7-6.1-6.617.66.75.513.40.06
Templeton Growth (Euro) Fund01-250.480.069.8-1.4-6.8-7.9-4.118.87.55.913.40.08
Templeton Latin America Fund01-250.490.7316.311.23.9-8.815.072.912.020.024.90.61
Templeton BRIC Fund01-250.270.9710.79.5-1.6-9.419.965.78.718.315.70.86
Templeton Emerging Markets Smaller Companies Fund01-25-0.43-0.143.64.2-6.5-10.51.622.22.36.910.70.20
Templeton Frontier Markets Fund01-25-0.140.336.65.0-4.7-10.8-7.018.25.15.79.40.10
Franklin Mutual European Fund01-250.570.488.30.7-6.9-10.9-4.67.06.32.312.6-0.20
Franklin Biotechnology Discovery Fund01-251.46-1.3222.13.1-12.9-12.77.19.712.83.127.2-0.06
Templeton China Fund01-251.501.467.55.3-9.3-13.021.252.96.215.216.10.65
Franklin Natural Resources Fund01-251.73-1.4918.3-5.0-16.4-13.7-24.225.612.37.924.50.13
Franklin Templeton Japan Fund01-250.150.456.6-2.0-9.4-13.7-1.78.36.02.712.6-0.17
Franklin European Growth Fund01-250.471.159.81.5-8.2-13.7-6.39.56.93.113.7-0.13
Templeton Emerging Markets Fund01-251.531.7610.08.9-4.1-16.817.257.78.216.416.20.72
Templeton Eastern Europe Fund A(a)EUR01-25-0.231.6111.16.2-0.2-18.40.638.310.311.414.40.46
Templeton Asian Growth Fund01-251.572.6810.08.4-5.9-21.24.742.58.312.517.00.46
Franklin India Fund01-25-0.64-1.24-1.47.9-11.2-21.44.624.0-4.17.418.20.14
Mišrūs fondai
Franklin MENA Fund01-25-0.860.005.35.5-1.98.49.328.73.88.89.70.41
Obligacijų fondai
Templeton Euro Government Bond Fund01-250.090.360.61.90.80.1-1.1-3.00.5-1.02.8-2.11
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.