Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Akcijų fondai
Nordea Asian Focus Equity Fund12-05-0.77-3.25-0.67.016.443.045.229.943.59.116.10.27
Nordea North American Value Fund12-05-0.323.574.59.59.819.824.119.618.06.111.10.12
Nordea Norwegian Equity Fund12-05-1.08-0.28-3.73.89.724.145.262.121.017.511.21.13
Nordea African Equity Fund12-050.420.592.63.43.54.4-0.2-19.90.3-7.115.3-0.78
Global Stable Equity Fund - Euro Hedged12-05-0.231.912.84.21.8-9.916.621.4-13.26.718.40.10
Nordea Emerging Consumer Fund12-050.13-0.31-0.14.60.618.121.919.815.76.214.30.10
Nordea Nordic Equity Fund12-05-0.61-1.03-4.2-0.2-1.015.45.624.99.67.714.60.20
Nordea European Value Fund12-05-0.83-0.26-4.02.3-1.410.99.125.06.77.714.10.21
Global Stable Equity Fund12-05-0.102.181.84.6-2.010.212.027.710.28.513.50.27
Nordea Nordic Equity Small Cap Fund12-05-0.50-0.25-3.90.3-2.119.528.164.011.717.914.10.93
Mišrūs fondai
Heracles Long/Short MI Fund12-05-1.20-0.79-1.02.41.66.55.2-5.14.1-1.79.4-0.70
Nordea Stable Return Fund12-05-0.060.300.80.8-0.84.37.19.73.03.14.4-0.38
Obligacijų fondai
Nordea Danish Mortgage Bond Fund12-050.030.160.41.22.14.68.46.73.42.22.8-0.94
Nordea European High Yield Bond Fund12-05-0.06-0.12-0.51.01.88.113.717.96.45.63.40.25
Nordea European Corporate Bond Fund12-050.040.08-0.00.91.63.96.86.82.92.22.7-0.97
Nordea European Covered Bond Fund12-050.080.080.40.81.22.55.97.32.02.42.1-1.17
Nordea Norwegian Bond Fund12-05-0.010.010.40.30.73.44.45.42.71.82.5-1.20
Nordea Danish Bond Fund12-050.020.050.20.30.71.63.42.70.90.92.4-1.61
Nordea Norwegian Kroner Reserve12-050.000.020.10.20.61.63.64.11.51.30.4-7.76
Nordea Swedish Kroner Reserve12-05-0.01-0.02-0.00.0-0.10.10.4-0.10.1-0.00.3-18.91
Nordea Swedish Bond Fund12-050.060.010.50.9-0.20.74.04.10.61.33.9-0.89
Nordea Danish Kroner Reserve12-05-0.01-0.03-0.1-0.2-0.4-0.8-1.4-2.0-0.7-0.70.1-36.96
Nordea Global Bond Fund12-050.180.12-0.5-0.4-3.4-4.8-1.87.9-5.32.66.7-0.33
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.