Investiciniai fondai »

Pelningumas

Investicinių fondų vienetų vertės, istoriniai rezultatai ir jų palyginimas.
Santrauka Fondai Pelningumas Fondo detalės Grafikai Mano fondai
Valdytojas:   Regionas:  

Fondo pavadinimasDataPokytis per laikotarpį (%)Rodikliai (%)
DienaSavaitėMėnuo3 mėn.6 mėn.Metai2 metai3 metaiŠiemetVid. metinis pokytisMetinis nuokrypisŠarpo rodiklis
Akcijų fondai
Trigon Russia Top Picks Fund09-171.543.98-2.5-9.1-14.8-13.411.563.0-10.217.722.50.57
Trigon New Europe Fund09-170.00-1.11-1.4-3.0-8.1-7.124.529.0-6.78.910.70.38
Trigon Baltic Fund09-17-0.010.11-3.6-6.4-11.1-8.411.823.8-8.27.47.30.35
LHV World Equities Fund06-29-1.18-1.26-1.62.38.526.712.919.08.56.013.30.09
Swedbank Russian Equity Fund - E04-172.312.18-10.8-12.2-8.9-9.024.49.8-7.43.224.8-0.07
Swedbank Eastern Europe Equity Fund - E04-17-0.99-0.11-3.0-5.7-4.1-3.3-6.5-11.5-5.8-4.017.8-0.49
Fondų fondai
Swedbank Fund of Funds 100 - class E04-170.140.04-2.3-4.8-1.71.819.3-0.5-2.3-0.212.6-0.40
Swedbank Fund of Funds 60 - class E04-170.150.11-1.2-3.5-1.41.212.2-0.0-1.7-0.07.3-0.66
Swedbank Fund of Funds 30 - class E04-170.180.27-0.4-2.2-1.20.46.10.3-1.20.13.9-1.20
Pastaba: Į sąraša įtraukti centrinėje ir rytų europoje platinami investiciniai fondai. Vienetų vertės yra atnaujinamos kelis kartus per dieną. Ši informacija nėra oficiali, todėl vertės ir kiti duomenys gali skirtis nuo tų kuriuos skelbia valdytojai.