Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
shtudent Geros naujienos - ekonomikos atsigavimas #617016   2020-01-20 08:47
Kolegos, gerbkime vieni kitus, kartais prieš paspausdami mygtuką pagalvokime, ar jūsų post'as naudingas kitiems kolegoms, ar atitinka temą. Yra skyrelis Atsipalaidavimui, ten galima dalintis apie viską nuo dukrų iki koncervų. Jei išmintis nebetelpa kelnėse, parašę off-topic, bent jau nepatingėkite po valandos išsitrinti, nes jei spam'inat jūs, vadinasi, spam'inti sau leis visi kiti.
shtudent Atsipalaidavimui #617017   2020-01-20 08:52
Paprasčiausias piar'as - taip reklamuojasi suteneriai, tiekiantys elitines (suprask brangias) prostitutes, pagrinde kilusias iš Rytų Europos. O ką darysi, kai nėra daugiau ką eksportuoti).
shtudent Atsipalaidavimui #617054   2020-01-20 11:28
Žmogus - animalis socialis kaip sakė Mokytojas. Nepasakė, animalis materialis. Todėl kad materija pilvui, o kas lieka už to, jau žmogui. Galima likti tik materialiame lygyje, net suprantu tas moteriškaites, kurios jaunystę į dziedukų iš Vakarų pensiją iškeičia, tik labai jau nykus tas gyvenimėlis atlieka. Vartojimo mentalas nužudė ne Dievą, jis palaidojo žmogų.
shtudent Atsipalaidavimui #617197   2020-01-21 09:27
Pritariu C#, seni socialiniai saitai sugriauti, nes trukdė vartotojiškiems įpročiams skatinti. Anksčiau po pirmos vestuvinės nakties neužtekdavo tik savo jaunavedį vyrelį įtikinti, kad esi padori mergina, kaip paliudijimą reikėjo viešai išdžiaustyti patalynę, kad matytųsi kraujo dėmė ir tave visas kaimas gerbtų. O dabar vyras gali susikišti tą savo pagarbą į vieną vietą, svarbu, kad babkės be pradelsimo į moters rankinę tekėtų. Viena mergina manęs klausia, ar prostitutė turėtų prisipažinti savo vaikinui, kuo ji užsiiminėjo. Sakau, jei ji ne dūra, tylės visą gyvenimą. Iš karto užsiraukė, mat visos aukštumoje nori būti, kad jas priimtų tokiomis, kokios jos yra. Tai va, visos nori, kad jas mylėtų ir ant rankų nešiotų ir dar už tai kaip reikiant susibašliuotų...
shtudent Atsipalaidavimui #617203   2020-01-21 10:30
Jūs ryškiai kažkur dar ne čia kolega, sunkus vakaras matyt buvo, pasistenkite atsibusti. Pornografija, tėvas parduodantis kaimynui savo dukras, veidmainystės, jūs tikras, kad rašote apie ankstesnius laikus? Man kažkaip atrodo, kad jūs su savo XXI amžiaus liniuote laisvai švaistotės po skirtingus laikmečius ir kultūras. Susiimkit).
Dėl meilės nebūčiau toks tikras, jog šiuolaikiniai žmonės yra labiau pajėgūs tyriems, riteriškiems ar džentelmeniškiems jausmams.
shtudent Geros naujienos - ekonomikos atsigavimas #617350   2020-01-22 08:47
Už balos naujas šūkis: CASH IS TRASH. Įdomu, kad centriniai bankai tiek įbauginti paskutinės krizės krizelės, kad privačius bond'us supirkinėja tik užsiminus apie pirmuosius sunkumus versle. Too big to fail principas pradėtas taikyti rinkos vidutiniokėms. Quo vadis?
shtudent Geros naujienos - ekonomikos atsigavimas #617357   2020-01-22 10:03
Bullshit'as. Nebeliko rezervų iš ko daugiau auginti perpūstas akcijų vertes, tai auginkim jas, tiesiog dėl to, kad nėra kur kišti pinigų. Genialu).
shtudent Atsipalaidavimui #617360   2020-01-22 10:17
C# [2020-01-21 19:55]:
Nikas ir popas, is jusu postu velgi dvelkia stipri sio laikmecio chujnia - visko monetizavimas. Bek naudokis, daryk bapkes, bla bla. Aisku nera ko stebetis dalinai, ciagi speku forumas. Bet pasauli tikrai nevare tie zmones kurie vaikesi pinigu. Pinigai visa laika buvo salutinis efektas..

Minties ir kūrybinio prado komercializacija kaip vėžys baigia suėsti kolektyvinę sąmonę. Jei anksčiau studentas galvodavo, ką galiu didingo sukurti ar kokį pėdsaką paliksiu istorijoje, šiuolaikinis studentas mąsto, kaip čia dar bašlių prasimanius ant alaus ir mergų. Dabar visi mes turginiai, mąstom kaip turginiai, gyvenam kaip turginiai, vedam tokias pat turgines aferistes ir į valdžią renkam prasisukusius turginius. Kažkas čia dar bandė rašinėti apie pasirinkimo laisvę, vaikučiai - nuo darželio esate neurolingvistinio progravimo aukos, mąstote, valgote ir dauginatės kaip esate tam užprogramuoti.
shtudent Atsipalaidavimui #617370   2020-01-22 10:34
Tiap, problema tik tame, kad kitokių nebeliko. Idealizmo nė kvapo, mintis klusniai sekioja paskui pinigų kvapą. Net nebežinau, ką dar galima nenusipirkti šiame pasaulyje, nebent amžino gyvenimo, nors jau dabar medicina prognozuoja, kad per artimiausius 30 metų bus pasiektas lygis, kai su dirbtiniais organais žmonės gyvens apie 150 metų. Klausimas kas mumyse atliks nuo žmogaus (ir čia ne apie organus).
shtudent Atsipalaidavimui #617395   2020-01-22 14:27
spektras [2020-01-22 13:12]:
bet kokiuose susibūrimuose publika maloniai keičiasi mandagiomis frazėmis nekapstydami giliau, t.y. neliesdami esmės

Asmens ir sociumo bukinimas - oficiali valdančiųjų linija. Nežinau, ar tiesa, bet sakoma, kad ant Lenino stalo nuolat gulėjo knyga "Masių psichologija". Esmė nesikeičia tūkstantmečiais - duonos ir žaidimų. Kažkuris genijus sugalvojo didžiuliais kiekiais neorganika skiesti kokybišką organinį maistą, mat visiems vis tiek neužteks, kitas - naujausius technologinius pasiekimus panaudoti ne kosmoso užkariavimui, o minioms bukinti ir linksminti. Skirtumas tas, kad mūsų laikais žmonių bukinimas pasiekė tokių rafinuotų aukštumų, kad apart kelių atsikyrėlių vienuolių Tibete ar kokioje taigoje nebeliko vietos nei drąsesniai minčiai nei nevaržomam kūrybiniam protrūkiui. Visi mes tapome vidutinybėmis su trečiarūšia informacija užšiukšlintom ir mass media bei interneto praskalautom smegėnėlėm. Tarp mūsų praktiškai nebeliko skirtumų - šiuolaikiniai žmonės kaip fabrikinės kopijos tik žiūrint kelintų metų partijos neženkliai skiriasi specifikacijos. Tai vadinama socialine bioinžinerija. Tai iš ko šiais laikais turi užgimti genijai? Štampuotos gerai stresą pakeliančios vidutinybės, geri sistemos elementai max. O dar yra svaigstančių ir laukiančių robotizacijos).
shtudent Atsipalaidavimui #617474   2020-01-23 10:16
Gyvybė Žemėje yra ne individuali, o kolektyvinė, prisitaikanti prie planetos sąlygų ir pasireiškianti maksimaliai įmanomame kiekyje formų. Atskirai paimtas individas be jį palaikančios gyvybinės infrastruktūros yra tiesiog dulkė, atsitiktinių atomų rinkinys kosmoso platybėse ir neturi jokios savarankiškos egzistencinės prasmės. Tiesa, ne visai aiški pačios gyvybės paskirtis - įtikinamiausia teorija, kad tai yra parazitas arba tiksliau kerpė, kuri priauga prie planetos paviršiaus ir dauginasi ligi tol, kol pajungia ir adaptuoja ją savo poreikiams. Nusiaubusi vieną planetą, keliauja link kitos. Bene jau įrodyta, kad ant asteroidų uolienų bakterija kaip primityviausia gyvybės forma kuo puikiausiai išgyvena kosmoso sąlygomis.
shtudent Geros naujienos - ekonomikos atsigavimas #617484   2020-01-23 11:29
Geriausiai padėtį rinkoje apibūdina šį žinutė: Tesla kapitalizacija viršijo 100 mlrd. USD ribą ir aplenkė Volkswagen. Per praeitus metus Tesla pardavė 367 tūkst. auto, Volkswagen - 11 milijonų (daugiausia pasaulyje).
shtudent Atsipalaidavimui #617613   2020-01-24 08:36
Agricola [2020-01-24 00:22]:
Kinder, Küche, Kirche!!!

Jūs nustebtumėte, kiek moterų šito ilgisi ir yra pasirengusios atiduoti bele ką, kad į šitai sugrįžtų, jei tik būtų garantija, kad vyras nepames dėl kokios jauniklės, kaip tai buvo tais laikais, kai galiojo neatšaukiamas santuokos sakramentas. Bet sistema niekada šito neleis, ekonomikoje didžiulis vergų trūkumas, atvežti iš Azijos ir Afrikos iš pašalpų gyvena ir pašalpinius gimdo, max tinka gatvėms šluoti, todėl nesvaikite, kad pavyks susigrąžinti moteris į namus, jos lygiai taip pat bando bet kokia kaina išgyventi po šia saule, todėl konkuruos su jumis viskuo kuo galės, jei reikės, per gyvenimą stumsis savo minkštomis vietomis.
shtudent Geros naujienos - ekonomikos atsigavimas #617616   2020-01-24 09:36
JAV nacionalinė skola nuo 2005 m. turėtų 7,9 trilijonų USD ūgtelėjo iki 2020 m. prognozuojamų 24,5 trilijonų. Ligi galo neaišku, ką reiškia žodis skola, tai tiesiog pinigų kiekis išdalintas į dešinę ir į kairę virš JAV surenkamo biudžeto galimybių. Šiais laikais pinigų net spausdinti nebereikia, pakanka Trump'o paklausti, kiek ponuliui reikia fantazijoms įgyvendinti ir tiek elektroninėje eilutėje įrašyti.
shtudent NT rinkos pulsas #617620   2020-01-24 10:08
Greičiau pirkit, kolega, bo tuoj krizė pareis ir už tokią kainą jau nebegausit nei Ispanijoje nei kur kitur.
shtudent Geros naujienos - ekonomikos atsigavimas #617654   2020-01-24 11:53
Kolegos, jūs kaip vakarykščiai verslo kolegijos studentai operuojate paskaitose girdėtais terminais infliacija, defliacija, depresija ir kt. Post'o esmė buvo ta, kad pinigų funkcijos kaipo tokios nebeliko, nes pinigo vertę nustato rinkoje įsivyraujanti perkamoji galia, o šiandien tą galią kaip nori nustatinėja centriniai bankai. Amerikos ekonomika - tai komos ištiktas lavonėlis pajungtas prie FED'o lašalinės. Tokių anekdotinių situacijų kaip su Tesla tik daugės, nes centriniai bankai neturi galimybės pašalinti iš rinkos to cunamio pinigų, kurį jie paleido į apyvartą. CASH IS TRASH.
1