Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
shtudent NT rinkos pulsas #607592   2019-09-11 16:24
C# [2019-08-12 12:52]:
Londeje irgi NT burbulas sprogo.

O Vilniuje 5k+ neparduotu kartonkiu. Taip kad korekcijos uraganas ne uz kalnu, che che

Nekrešins, tiesiog šitie taip ir liks neparduoti, kol infliacija natūraliai užkels kainas ir žmogelius įtikins, kad tai jau "nebrangu". Kažkada rašiau, dabartinis ekonominio augimo modelis paremtas infliacijos pūtimo idėja, kuo didesnės kainos, tuo aukštesnė infliacija, ekonomika ant popieriaus auga, žmonių santaupos nuvertėja, visi priversti skolintis ir prasiskolinti.
shtudent NT rinkos pulsas #607695   2019-09-13 11:08
Šarlatanas [2019-09-11 16:31]:
todėl visi ir lenda į stocksus...

Niu jau, kolega, jūs čia matyt nerimtai. Paskutinė krizė taip kirto liaudžiai per kepenis, kad norinčių investuoti į stocks'us skaičiukai smigo žemyn. Pasidomėkite, netingėkite. Demitologizuotas bankininkų ilgai ir nuosekliai kurtas mitas apie multi- šmulti- ateitį, jei kapeikytę kaupsi stocks'uose, nes tai buvo ir liks spekuliacinis instrumentas. Ir čia Amerikėj, kur didžiulis materialinės sėkmės kultas, visur kitur aplamai štilis. O kirpti vilną avelėms kažkaip reikia tiek valstybei, tiek bankams, tiek verslui... Tai ką čia išradingesnio sugalvojus? Mokesčiai nebeveikia, tai gal nuinfliuokime, kad bėgtų pirkti bele ką, tame tarpe perbrangintą NT, prasiskolindami didesnei sąmoningo gyvenimo daliai. Tikrieji infliacijos mastai valdančiųjų slepiami visuose kontinentuose, prisidengiant statistinio skaičiavimo gudrybėmis, pvz., kiek anksčiau buvo litais, dabar eurais. Mąstykite plačiau ir suvoksite, kad su masėmis plačiai eksperimentuojama socialinėmis inžinierijos metodais, nes dabartinė sistema baltais siūlais siūta ir jau nebelaiko, vis daugiau atsirandančių nesisteminių elementų griauna saujelės elito senus valdymo metodus. Sparčiai žengiame į skaitmeninę epochą, o dabartinė finansinė socialinė sistema supuvusi ir visai nebepaveža. Paklauskite savęs, kas toliau laukia tradicinių investavimų instrumentų - tokių kaip stocks'ai ir NT).
shtudent NT rinkos pulsas #607719   2019-09-13 16:08
Darriusk [2019-09-13 15:48]:
Dabar atlyginimai eurais tokie, kaip kažkada buvo litais. Taigi ir NT kainuoja tiek eurų, kiek tada kainavo litų.


Oho, žiūriu, jūs kolega, galingais mostais per gyvenimą einate, perkatės butus iš atlyginimo... Tai jūs čia ką dabar skaičiuojate, kiek galiu nubėgti iki banko paskolos gauti ir vergijai 40 metų įsikinkyti, neįskaičiavus įsiskolinimo didėjimo dėl palūkanų? O kad man visos būtiniausios prekės ir paslaugos 3-4 kartus brango, tai jūs kaip tikras ntišnikas praleidžiate pro pirštus. Man tai reikėtų kokių 20 metų juodo taupymo, kad šiandien kartonkę už 100k nusipirkčiau, suremontuočiau ir baldais apstatyčiau, nors mano atlyginimas keliais kartais lenkia vidutinį statistinį. Žinoma, su sąlyga, kad mano sutaupyta kapeika per tą laiką nuinfliuos per pusę ar daugiau. Bet matyt mes skirtingose lygose sukamės, ne visi melejonierių būreliuose lankosi.
1