Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Nikas NT rinkos pulsas #645262   2020-09-24 14:09
Petras Kurmelis [2020-09-24 13:48]:
Žmonės gerai gyvena ten ir tada, kur aplink juos maža atskirtis. Tai aksioma. Ir taškas.


Seną komunistą tik grabo lenta ištiesins. Tai irgi aksioma.
Nikas Korona virusas #645575   2020-09-29 17:52
Grand [2020-09-29 15:00]:
Minusas ikaltas ir moksline diskusija baigta.

Dalis informacijos ten yra kuri man labai patinka, kitos dalies as nesuprantu ir man visai tai nerupi.


O grandas dar pasirodo ir mokslininkas. Toks kuris atsirenka ne pagal argumentus ir faktus, bet pagal tai kas jam patinka ir ką supranta.
Nikas Korona virusas #645582   2020-09-29 18:57
Tai, kad niekas ir nesinervuoja per daug. Čia panašu labiausiai nervuojasi tie kurie įsivaizduoja, kad juos su vakcinom čipuos ir tie kurie supranta kad <<kovidas, skirta ištaškyt trilijonus ir sukelt infliaicją, nes matai kapitalistui nėra inflaicijos nėra pelno>>. Aišku užsiduoti patiems sau klausimą, kodėl negalima tyliai sučipuoti su kita jau egzistuojančia vakcina arba sukelti infliaciją be covido, yra per daug sudėtinga. Tai va jie nervuojąsi, kad kiti jų idėjų nepalaiko. Dar yra labai daug nervų kad reikia su kauke parduotuvėje apsipirkti, nes kaukė juos labai labai dusina, matyt trūkti deguonies pradeda jų labai gerai išvysčiusioms mokslininkų smegenims ir jie pradeda dūsti.
Nikas Korona virusas #645613   2020-09-30 00:19
C# [2020-09-29 23:12]:
Totalus pasekmiu ir priezasciu neskyrimas.
Tegyvuoja Runkelio Logika!!


Matai taip jau yra ir pabandant dekonstruoti, gaunasi kažkaip taip. Durnius žino, kad jį ir bažnyčioj muša. Tai va nėra nei tinkamo išsilavinimo, nei virusologas, nei epidimiologas, net ne veterinaras. Net greičiausiai viruso nuo bakterijos neatskirtu, bet už jis žino, kad kažkas ji siekia apgauti ir nuskriausti.

Tipo mes žinome, kad farmacijos pramonė iš skiepų milijardus susikrovė, tiesa kiek milijarde nulių greičiausiai iš karto nepasakytų, bet šiaip gražiai skamba. Farmacijos pramonė mus žudo, nors faktai sako kad gyvenimo trukmė pailgėjo, daugeliu atvejų gydymas pasidarė lengvesnis, žmogus patiria mažiau kančių. Jeigu stopus išmušė, tai aiškiai kažkas manipuliuoja kaina. Mačiau net kazino žmogelį, kuris laimėjęs didelę sumą buvo ant rulkės ir kitą dieną nusprendė vėl žaisti ir vėl statyti ant tų pačių skaičių kaip vakar . Kai prašiko viską ar beveik viską, žinai kokią išvadą padarė, kad jį sekė ir gaudė ir sumaustė lol. Tai vat nesvarbu dėl ko, bet durnius mėgsta įsivaizduoti, kad jį skriaudžia, jį apgaudinėja ir juo naudojasi. Vienas iš juokingiausių pavyzdžių yra manymas, kad uždirbantys minimumą ir panašiai suneša biudžetą. Iš ko tu suneši tą biudžetą, jei nei uždirbi, nei mokesčių normalių moki, nei išleisti turi ką?

Tai ir čia su ta koronke panašiai, durniai žino kad tai didelis samokslas, žino kam jis naudingas, žino kad juos bando apgauti ir jais manipuliuoja. Koronke baigsis atsiras naujos priežastys nerimauti. Gal vėl koks nibiru atsiras ar pasaulio pabaiga kokiam nors kalendoriuje pažymėta bus ar dar kas nors. Čia sakyčiau toks gyvenimo būdas. Ir diskutuoti nėra prasmės argumentais, galima tik trolinti. Argumentai neveikia, logikos nėra, yra patinka ir nepatinka, kitaip sakant emocija.
1