Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Nikas Geros naujienos - ekonomikos atsigavimas #616923   2020-01-17 23:02
saulius-fx [2020-01-17 22:09]:
Agricola [2020-01-16 17:19]:
Man jau geriau dukra prostitutė, negu sūnus konservatorius (anūkėlio pulke)...

Koks tarifas jei ne paslaptis?


Sukonkretinkite klausimą gerbiamasis, pas sūnų ar pas dukrą?
Nikas Atsipalaidavimui #617126   2020-01-20 15:12
Biški paoponuosiu dėl tu baisumų C piešiamų, dėl moterų. Nieko nėra labai ten sudėtingo.

Jeigu normali moteris (ne šventoji ir ne dura ) reikia trijų elementarių dalykų kombinacijos: pinigai, geras seksas, dėmesys. Vienom daugiau vieno, kitom daugiau kito, bet pagrindiniai dalykai šie trys. Viskas, reikia atitaikyti reikalingą proporciją. Gali jos sakyti, kad yra ne taip, nuomones keisti ko nori ir t.t., čia neesmė, nieko tai nekeičia, į tai galima dėmesio nekreipti. Ir dar nereikia leisti ant sprando tikrąja ta žodžio prasme atsisėsti, nebus jos nuo to patenkintos, nu nepasitenkina jos nuo to ir viskas. Patinka joms labiau blogi ir stiprūs vaikinai, nei jų visur klausantys. Taip jau biologiškai užprogramuota. Žodžiu reikia būti vyrišku vyru.
Taip pat labai sveika leisti moteriai tiesiogine ta žodžio prasme pajausti, kad gali būti ir konkurencija jai. Labai padeda.

Taip kad pasakysiu taip, kai dievas sukūrė moteris, daugiau jam priekaištų neturiu.
Nikas Atsipalaidavimui #617272   2020-01-21 16:30
Kažkaip labai panašu, kad C kažkada kažkas ragus gerus įstatė, tai jaučia nuoskauda gilią iki šiol ant moterų.
Nikas Atsipalaidavimui #617292   2020-01-21 19:10
C# [2020-01-21 16:59]:
Nikas tavo argumentas labai jau banalus is serijos 'tp bingo'. Mazdaug - predeterminuotu reakciju virtine palietus panasias temas. Tave moterys iskaudino, tu pyderas ir panasiai.

Na į argumentų kategoriją tai nepataiko. Tai tiesiog pašmaikštavimas, atsižvelgiant ir į pačio avatarą. Nors sako kiekviename juoke yra dalis tiesos.
Nikas Atsipalaidavimui #617303   2020-01-21 19:33
Ne nu gal jau gana: primynė, prispaudė, po padu, atiduoti visus pinigus, dulkinasi su kitais, vaikai nuo kitų ir pan ir t.t., kaip iš gausybės rago. Kažkokia neviltimi dvelkia. Taigi jeigu taip blogai ir vyrai vergai degraduojantys, vyrai pasidarė tapkės, nes auklės moterys, mokytojos moterys, vaikai pacifistai auga už save nepastovintys ir viskas taip blogai, tai naudokitės proga. Tiesiog ideali proga, kaip ir treidinge būti kitokiam nei minia pilka tereikia.

Tai linkiu būti reikliems (turintiems reikalvimų) pirmiausia sau - stipriais (nebūtinai vien fizine prasme), gerai uždirbančiais, turinčiais savo nuomonę ir nebijančiais jos pareikšti; taip pat būtinai būti reikliems (turintiems reikalavimų) savo antrai pusei. Ir būsite graibstyte graibstomi šiuolaikinės vergovės ir nustekentų vyrų fone. Tiesiog idealūs laikai gyventi.

Ar Jūs čia labai susirūpinę visuomenės ateitimi ir sprendžiant teorinius klausimus?
Nikas Atsipalaidavimui #617311   2020-01-21 19:57
C žinai gi posakį, maža praktika atstoja didelę teoriją. Reikia praktikos, praktikos.
Nikas Atsipalaidavimui #617381   2020-01-22 12:25
shtudent [2020-01-22 10:17]:
C# [2020-01-21 19:55]:
Nikas ir popas, is jusu postu velgi dvelkia stipri sio laikmecio chujnia - visko monetizavimas. Bek naudokis, daryk bapkes, bla bla. Aisku nera ko stebetis dalinai, ciagi speku forumas. Bet pasauli tikrai nevare tie zmones kurie vaikesi pinigu. Pinigai visa laika buvo salutinis efektas..

Minties ir kūrybinio prado komercializacija kaip vėžys baigia suėsti kolektyvinę sąmonę. Jei anksčiau studentas galvodavo, ką galiu didingo sukurti ar kokį pėdsaką paliksiu istorijoje, šiuolaikinis studentas mąsto, kaip čia dar bašlių prasimanius ant alaus ir mergų. Dabar visi mes turginiai, mąstom kaip turginiai, gyvenam kaip turginiai, vedam tokias pat turgines aferistes ir į valdžią renkam prasisukusius turginius. Kažkas čia dar bandė rašinėti apie pasirinkimo laisvę, vaikučiai - nuo darželio esate neurolingvistinio progravimo aukos, mąstote, valgote ir dauginatės kaip esate tam užprogramuoti.


Neplakit ponai visko į vieną. Tai Jums mergos neduoda, tai pasaulis griūva Užteks dar Jūsų amžiui ir mergų ir pasaulio.

Ką reiškia monetizavimas šių laikų bėda? Ką kitais laikais materialistų nebuvo, ką ne turtų ir gero gyvenimo dauguma vaikėsi. Kažkaip kitaip buvo? Nežinau iš kur ištraukta, kad čia šio laikmečio bėdos. Taip buvo visada, taip kad nereikia čia lia lia. Pinigai šalutinis efektas sakot. Ir taip ir ne, kai kada šalutiniai efektai gaunasi kai nėra pinigų arba jų yra, taip kad nėra viskas vienareikšmiškai. Kolumbui pinigai gal po barabanu buvo (nežinau), bet be finansavimo jis nebūtų su trimis laivais Indijos išplaukęs ieškoti.
Visai kitas klausimas ar materialistinis gyvenimas yra išaukštinta žmogaus būtis ir aukščiausia siekiamybė? Kiekvienam savo supratimas, bet tikrai bus dalis žmonių kuriems ne. Jų visada bus mažuma. Nereikia čia pasakoti kaip studentai anksčiau matai pasaulį svajojo pakeisti, niekas nei gėrė, nei mergų mylėjo. Tokių kurie galvojo pakeisti irgi buvo visais laikais, jų yra ir dabar, niekur niekas nedingo. Tie patys atradimai ir panašiai daromi ne marsiečių, o žmonių.
Kas pasikeitė šiais laikais, tai ne žmogaus prigimtis, o technologijos ir technologinio progreso įtakojami socialiniai saitai. Anksčiau nebuvo lengva durniui gauti eterį, laikraštis nerašys, į radiją nepakliūsi, į TV tuo labiau. Dabar kiekvienas durnius gali reikštis be problemų, o auditorija kuri irgi panašaus lygio ploja katučių. Taip pat kontroliuoti nepatinkančius irgi darosi vis daugiau galimybių. Čia yra problemos. Kaip kažkas sakė protingi tuoj negalės reikšti savo minčių, kad neįžeistų durnių.
Nikas Atsipalaidavimui #617424   2020-01-22 16:22
C# [2020-01-22 14:23]:
Ir stebisi kodel siais laikais jaunimas aplipes kompus sedi palei zaidimus. Nes jie bega nuo realybes. Realybe nebeidomus shudas jiems, ten nera ka veikt. Ir ten nesaugu.


Niekas C niekur nedingo, vienas formas pakeitė kitos formos (čia dėl religijų ir nacionalinių valstybių), principai liko panašūs, prigimties taip greitai nepakeisi. Pinigus dažniau matome, nes natūrinio ūkio praktiškai neliko ir tai tapo praktiškai vienintele racionalia mainų priemone. Galima daug prirašyti bet tingiu. Va ir žmonės jau kiškių sukilimą rengia, sako smegenis knisam savo kalbom, per sunku darosi kai kam, gali nebeištverti.

Kas liečia žaidimus ir vėl ir teisus ir ne. Į žaidimus brenda dėl to, kad bėga nuo realybės, vienareikšmiškai taip. Iš kitos pusės dėl to kad gali realizuotis lengviau, taisyklės lengvesnės nei gyvenime, mažiau nežinomųjų, algoritai nesunkiai perprantami, pergales pasiekti lengviau (jei nekalbame apie profesionalų esporta), priedo gali daryti veiksmą savęs nevaržydami, niekas bent jau į tikrą kalėjimą nepasodins. Gyvenimas jis sudėtingas, o čia viskas paprasčiau. O dėl saugumo, nu nepyk nepataikei. Nieko nėra saugiau kaip pradėti žaisti nuo seivo arba turėti galimybę sužaisti ta pati ar panašų scenarijų n kartų.

Bet kadangi pradėjom diskusiją nuo moteriškos giminės, tai pasakysiu taip, tu su baisiom bobom kurios už nugaros planus rezga baisius nedraugauk, tu su mielom, gražiom moterim ir merginom bendrauk.

Ok aš off
1