Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Nikas Lietuvos politika #682428   2021-07-30 15:20
ThePope [2021-07-30 08:46]:
IT17, pirmiausia reikia būti žmogumi ir tik po to lietuviu, europiečiu, žemiečiu, marsiečiu, paukščių takiečiu ar kokiu kitu -iečiu.


Gražiai skambančios emocijos nenešančios jokios aiškios minties. Nei apibrėžia kas tas žmogus, nei paaiškina kodėl pradžiai žmogus, o po to tik lietuvis. O jeigu vietoje žmogaus parašytumėm žmogietis, kaip tada su filosofija?

Štai dar keletas panašaus lygio įsireiškimų į kolekcija:
Kariauti reikia, kad būtų taika.
Gerti reikia į sveikatą.
Nikas Lietuvos politika #682635   2021-08-02 17:10
ThePope [2021-08-02 16:53]:
Kliedi NuLošiam. Kaip visada. Tie 'realybės suvokėjai' 2x Europą pelenais pavertę buvo. Ir be migrantų. Civilizuoti civilizuotus civilizuotai žudė. Nėra Dievų turinčių pilną vaizdą. O prisižiūrėjusių kreivų veidrodžių, žinotojų visko iš anksto, nors vežimu vežk.


Taviškiai dabartiniai realybės suvokėjai popai labai toliau nepažengė, europa verčia pelenais 3 kartą, tik šį kart ne karine, o kultūrine prasme. Ir ogi už to ir vėl Vokietija ir kitas europinis elitas. Procesas vizualiai kitas, todėl daug kam atrodo neatpažystamas, tačiau principai tie patys.
Nikas Lietuvos politika #682643   2021-08-02 18:25
ThePope [2021-08-02 18:11]:
Nikas va aukščiau rašė, kad Europos kultūrą pelenais verčia migrantai. Neišsiduok, dar deportuos.


Migrantai yra tik politikos vizualizacija, kitaip sakant pasekmė. Ir problema europiniu mastu net ne migrantai, o migracijos politika. Problema kai atvykėliai turi tik teises ir neturi pareigų, vietoje to kad atlikdami pareigas įgautu teises. Daug nesiplėsiu, nematau prasmės eikvoti savo laiko.

Esminis dalykas ką norėjau pasakyti, ne migrantai verčia pelenais (jie tik pasekmė), pati visuomenė ir jos renkamas politinis elitas verčia pelenais. Už tai kad pakeistos vertybės ir jų svoriai. Tik dauguma tų kurie supranta gudriai nutyli, kad pasaka apie asmens ir individo begalines teises nesitęs amžinai prie tokios politikos, nes tam kad kažkas turėtų teises, kažkas turi atlikti ir pareigas.

O tie kurie daug kalba ir kovoja prieš, daugelis irgi demonstruoja menką supratimą ir diskredituoja save ir savo idėjas kraštutiniais pasiūlymais šaudyti bėgančius per sieną ir pan.

O apie Lietuvos sugebėjimą tvarkytis, tai mano nuomone geriausia atspindi posakis: durnius su iniciatyva.
1