Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
bomzasxxl Korona virusas #689739   2021-10-12 11:34
leitenantas [2021-10-12 07:21]:
Žmonai praeitą savaitgalį taip pat buvo nekokiasavijautą ,galbūt temperatūra,gerklė.Penktadienis.Skambinu į karštąją liniją,sakau dirba ugdymo įstaigoj,norim prasitestuot,gal kovidas,tipo ,kad neužkrėsti kitų.Atsakymas pribloškė-testui eilė už 10 dienų.Tai ką mums daryti? Laukit pirmadienio,kreipkitės pas šeimos gydytoją,jeigu savijauta bus gera- į darbą.Va taip ir platinamas kovidas.Svarbiausia skiepai,o tai kad skiepytas žmogus galimai gali sirgti ir nešioti virusą -pofig.Girdėjau,kad jeigu esi skiepytas ir susergi (kas vistik pasitaiko) galimybių pasą vistiek gauni.Kosmosas.

Visur tas pats, irgi mačiau tokią pat situaciją, kai žmogus pajutęs kovid simptomus laukė savaitę, tada gavo teigiamą atsakymą - manau, kad ir vyriausybėje dabar poxuistinės nuotaikos dėl to covid kaip ir pas Pečių - vaizduoja kad kažką daro, bet realiai nieko nedaro. Vakcinų likutis - 1 mln dozių, aišku kad niekam tiek nereikia, tačiau naujos siuntos ir toliau priimamos.
PS aš pats pasiskiepijęs, turėjau aukštos rizikos kontaktą - buvo sloga ir gerklės perštėjimas, norėjau pasidaryti mokamą PGR - atsisakė daryti privati klinika, nes pasakiau kad turėjau kontaktą, tipo skambink į karštąją liniją, nes tiems kas turėjo kontaktą nedarome, o tik tiems kas nori išvažiuot į užsienį. O karštoje linijoje reikia laukt eilėje 10 dienų.
Nx pasidariau keletą greitųjų testų - visi negiami, tai sąžinė rami, nes pagal įstatymą jei turi GP (pasiskiepijęs), tai po kontakto savizoliuotis neprivalai.
bomzasxxl Korona virusas #689983   2021-10-14 13:57
Čia melagiena, saugo, tik efektyvumas šiek tiek mažesnis
bomzasxxl Lietuvos ekonominė krizė #690321   2021-10-18 14:51
Surasti priežastį ką nors užpulti, rusams neproblema
1