Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
gomora PTR1L - Panevėžio statybos trestas #731001   2022-11-28 15:28
Logiškai mąstant, vieną dieną ši beprotybė ten baigsis, o tada bus daug statybų. Jie tikrai bandys finansuoti statybas Ukrainoje, todėl darbo turėtų užtekti visiems“, – pažymi Lembitas Lumpas, „Kodumaja“ valdybos pirmininkas.

Plačiau: https://www.vz.lt/pramone/2022/11/26/estijos-mediniu-namu-statytojas-laimejo-pirmaji-konkursa-ukrainoje-nuo-karo-pradzios#ixzz7lwRpjWGt
gomora PTR1L - Panevėžio statybos trestas #731142   2022-11-30 08:13
cos [2022-11-29 19:44]:
Įdomūs jūs žmonės (PTR akcininkai). Uždirbti juk galima ne tik pokario Ukrainoje, bet ir šiandieninėje Lietuvoje. Esmė ne tame, geriau papiarinkit, kaip pasikeitė stambiųjų PTR akcininkų požiūris į smulkiuosius, atsirado daugiau skaidrumo, stambieji pradėjo dažniau dalintis finansine-ūkine informacija, o gal suformulavo naują dividendų politiką, ar kaip nors kitaip išreiškė savo "naują" požiūrį į smulkiuosius, kad jau pradedate dalintis "briedį girioje"?


O tai visada iki tol kol negavo baudos dalinosi dividendais, ne stambieji PTR akcininkai nusprendė nemokėti dividendų, o VMI nurodė nemokėti. Kam teikti anksčiau ataskaitas jei jos metų bėgyje nėra tikslios, čia ne Apranga kai gali lengvai apskaičiuoti parduotų rūbų savikainą, statybose objektai statomi po metus ar netgi du.

Atkreipkite dėmesį, kad Invaldos fondas pastoviai pildosi PTR akcijų, dabar apsijungė su SAB, manau pamatysime didesnių investicijų į PTR.
1