Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
georgijus Lietuvos ekonominė krizė #701342   2022-01-15 14:17
M42 [2022-01-15 13:30]:
topl0305 [2022-01-15 13:20]:
Mūsų durna valdžia prie visų smagumų dar ir čia kiša pagalį į ratus. Belieka tikėtis, kad dar yra sveiko proto krislelis užsilikęs.

Čia jau 20 metų kaip reikalingas toks mokestis. Nes dabar visiška bletsva, brangus turtas yra perrrašomas močiutėms, giminėms , kad tik nemokėti mokesčių . Visus tuos gudročius reik į vietą pastatyt, plius toks mokestis apramins NT rinką, nes irgi visiška bletsva su kainom , statybom ir t.t. Pinigų žmonės turi , tik vaizduoja kad labai kenčia. Ana iš močiutės 30k eurų iš po šieno pavogė, ten ten vėl kiek tūkstančių eurų išviliojo, tokia verksnių tauta mūsų.
Sveikintina , aš už


tipinio leftisnio plikašiknio komunistėlio kliedesiai. kai pats nieko neturi, tai garsiai žviegia, kad reikia atimti ir padalint. tu prieš žviegdamas, kad kažką reikia apmokestint - pradžioje tą kažką užsidirbk / susikurk.
kas liečia bobutes ir perrašymus, tai čia FNTT ir STT chujovai dirba, nes jei paimtų visus korupcionierius ir mokesčių nusukinėtojus, bei sklypų po vieną eura pirkėjus, bei auksinių šaukštų pardavejus už konkolų ir pareikalautų pagrįsti turto kilmę arba konfiskacija, tai pinigų viskam atsirastų, nes kas antro valdžiagyvio turtai neskaidrūs ir būtų konfiskuoti... o jei dar tokiems broileriams-anūkams už jų padarytas biudžetui žalas, dėl durnų sprendimų priteistų išmokėti, tai tikrai labai greitai gyventume kaip skandinavai.
Tad jaunasis komunistėli, pradžioje pieną nuo lūpų nusivalyk, pakeliauk po pasaulį, pažiūrėk kaip žmonės gyvena, po to pastudijuok ekonomiką, finansus, teisę ir jau po to žvygauk apie savo komunistines idėjas apmokestint, atimt ir padalint, nes daabr net nesugebi suvokti mokesčių esmės...
georgijus Lietuvos ekonominė krizė #701355   2022-01-15 16:28
topl0305 [2022-01-15 15:28]:
M42 [2022-01-15 13:30]:
Čia jau 20 metų kaip reikalingas toks mokestis. Nes dabar visiška bletsva, brangus turtas yra perrrašomas močiutėms, giminėms , kad tik nemokėti mokesčių . Visus tuos gudročius reik į vietą pastatyt, plius toks mokestis apramins NT rinką, nes irgi visiška bletsva su kainom , statybom ir t.t. Pinigų žmonės turi , tik vaizduoja kad labai kenčia. Ana iš močiutės 30k eurų iš po šieno pavogė, ten ten vėl kiek tūkstančių eurų išviliojo, tokia verksnių tauta mūsų.
Sveikintina , aš už


Kad tvarka reikalinga, tai sutinku, bet mokestis turi būti teisingas. Apie tai jau ne kartą kalbėta buvo. Dabar gaunasi dvigubas, jei ne trigubas pajamų apmokestinimas. Maža to, iki absurdo, nes moki kasmet. Ar tai teisinga? Tuo labiau, kad surinkti pinigai neaišku kur dings ar bus panaudoti.


čia sutinku visiškai. aš taip pat suorantum, kad rinką iškreipia paveldėtas ar kaip kitaip nemokamai gautas turtas. aš dar suprasčiau, kad priimtų pvz. NT paveldėjimo įstatymą (berods panašus yra Ispanijoje). tarkim gauni sąlyginai nemokamą NT (dovana, paveldėjimas ar kt.) tai tau atsirastų kelios prievolės:
a) padaryti NT įvertinimą
b) susimokėti valstybei tarkim 25-30 % mokestį.
neturi pinigų susimokėti mokestį, tuomet gali rinktis ar gauni turtą, ji realizuoji pats ir metų bėgyje atiduoti skolą valstybei ar perleidi tą daryti profesionalams, kurie gautų pinigų likutį įmes tau į sqskaitą.
toks mokestis turia aiškią paskirti - reguliuoti NT rinką ir prevenciškai pinigų plovimo/ neteisėto praturtėjimo.
dar turėtų būti aiškiai nurodyta, kur gauti pinigai turi būti išliedžiami - tarkim to rajono/ regiono gyvenamai infrastruktūrai gerinti.
o dabar visi nuaji mokesčiai ir / ar jų kėlimas tėra TŪPAS VALDŽIOS PASIPINIGAVIMAS PILIEČIŲ SĄSKAITA.
georgijus Karas. Ginklai. Nesutarimai #701648   2022-01-19 20:14
Gerai [2022-01-19 19:40]:
Taip, Bizantijos perėmėjai, Trečioji Roma, Kijevo Rusios perėmėjai, Sovietų Sąjungos perėmėjai. Dar Maskvoje buvo įsikūręs Kominternas - pasaulinė vyriausybė.
Aukso Ordos herbas


Rusijos bizantiškumas. Putinas paniro į Juodąją jūra ir iškilo su dviem graikiškom amforom, kurias apsauginis iš vakaro nupirko sendaikčių turguje


būtų juokinga, jei nebūtų graudu ir apgailėtina... glušas deda Bizantijos imperijos Paleologų (paskutinės) dinastijos herbą https://en.wikipedia.org/wiki/Palaiologos ir rašinėja, kad čia Aukso Ordos cherbas... Glušas, dar parašyk, kad Ispanijos karalius ir Šventosios Romos imperatorius Karlas V buvo irgi Aukso Ordos "najobyšas", nes ir jo herbas buvo su dvigalviu ereliu https://en.wikipedia.org/wiki/Charles_V,_Holy_Roman_Emperor, O gal skelsi, kad Austrų Imperija irgi aukso ordos herbą nupyzdino? https://en.wikipedia.org/wiki/Austrian_Empire

tu gal geriau niką iš "Gerai" į "Glušas" pasikeisk... bent jau žmonės žinos su kuo reikalų turi...
georgijus Lietuvos ekonominė krizė #701655   2022-01-19 20:42
C# [2022-01-19 20:27]:
Nu del situ dvieju tai daugiau maziau viskas ok, bet kai uzsienio reikalu ministru debila paskiri, tai gali visko nutikt.


Cia manau ne be seno ozio ir KGB agento, tobiš lietuviško Brežnevo, pagalbos... turi gi senelis anūkui broileriui pagelbėti ;)
1