Pilnas forumo žinučių sąrašas.
Narys:   Laikotarpis: -

1
ParašėTemaŽinutė
Dolar$ SAB1L - Šiaulių bankas #603720   2019-07-18 09:13
vk [2019-07-18 08:24]:
Grand [2019-07-18 00:16]:
Bet gal galite paaiskinti kodel dedate minusus neargumentuotai?

Aš tau minuso nedėjau, bet šias tavo žinutes laikau tavo asmeninių nuoskaudų liejimu, kuris nesusijęs nei su šia tema, nei su faktais. Tai yra, šios tavo žinutės yra parazitinės šiukšlės šioje temoje.

Dėl tavo nuoskaudų - na nepavyko tau su kažkokiu banku, na patyrei nuostolį, bet reikia su tuo susitaikyti, o ne visą likusį gyvenimą laikyti save auka ir kiekviena proga lieti tulžį.


Bet tai yra gerai, kai profilaktiskai priminama, kokie buvo laikai ir kaip buvo tvarkomas. Gal tai bus gera pamoka naujiems ir esamiems investuotojams.
As nieko pries kad reikia kuobtis nuo neskaidriu banku vadovu veiksmu.
Bet reikia pripazinti kad lietuvos bankas turejo atydziau kontroliuoti subankrotintu banku veiklas, bet panasu jie to nedare, nes buvo susieti giminysciu rysiais ir neveiksnumu.
Tik pasikeicia prezidentas ir lietuvos banko vadovas prasideda valymasis, o kur anksciau Sarkinas ir Kazimieras Ramonas ziurejo. Tykriausiai skaiciavo gaunamus atkatus.
Cia gera pamoka, kai atsakingos institucijos per televizija ir spauda mini, kad visi bankai po snoro uzdarymo mini vykdo visus isipareigojimus, o sekancia diena ima ir uzdaro ukio banka.
Tai kaip galima pasitiketi instituciju skelbiama informacija.... . Ar tai neklaidinimas ... .
1